Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:02:09

Szlag mnie trafi!! Jak mieć pecha to na całego!

Wczoraj chciałam wpłacić 500zł do wpłatomatu euronet (czy jakoś tak) pieniądze "weszły" i w trakcie liczenia wystąpił błąd. (i automat nieczynny) Wypluło kartę i było napisane, żeby się skontaktować z bankiem. Mam konto internetowe sync, a oni nie mają swojego oddziału więc od razu zadzwoniłam na numer podany na wpłatomacie. Wytłumaczyłam kobiecie o co chodzi, a ona na to ze muszę zgłosić reklamacje i ją przyjęła. Powiedziała, że rozpatrzenie reklamacji trwa do 15 dni roboczych, bo muszą się dostać do jakieś tam skrzynki nadawczej czy coś..
Ja przez te 15 dni osiwieje dla mnie 500zł to dużo pieniędzy i mam nadzieje, że je odzyskam.

Miała któraś z was taką sytuacje i dostała rozwiązana pozytywnie?

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:04:43

nie wiem
mi tylko bankomat połknął karte

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:07:14

mojej koleżance kiedyś zjadło 100 zł, ale to przy wypłacaniu. Zadzwoniła, też kazali czekać i zwrócili jej te pieniądze. Mają kamerki i wszystkie transakcje w systemie, także myśle, że możesz być spokojna

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:08:15

mi przy wplacaniu 1000zl wcielo 100zl i pokazalo ze wplacilam 900zl zglosilam reklamacje i po paru dniach oddali mi na konto to 100zl

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:09:00

Miałam. Mam konto, które nie ma oddziału jedyny kontakt jest telefoniczny lub przez internet. Dostałam wydruk z wpłatomatu, który się zaciął, zadzwoniłąm, zgłosiłam reklamacje podając numer z wydruku. pieniądze dostałam na konto bodajże po dwóch dniach. W moim przypadku, było to tylko 40 zł, ale wiadomo, taka kwota też piechotą nie chodzi. Spokojnie, poczekaj, a niedługo będziesz miała pieniążki na koncie ; )

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:14:36

Bankomat nie wypłacił mi kiedyś pieniędzy w mbanku, też spora kwota:/
Nie miałam nawet żadnego potwierdzenia, ale złożyłam reklamację przez telefon i tutaj pozytywna niespodzianka- też wysłali mi pismo, że a ciągu iluśtam dni rozpatrzą reklamację, ale tymczasem zasilają moje konto kwotą, której mi rzekomo nie wypłacono(oczywiście w trakcie awarii bankomatu ta kwota mi zginęła z konta). W razie gdyby rozpatrzono reklamację negatywnie te pieniądze od banku by mi zniknęły, ale oczywiście wynik ich dochodzenia był dla mnie pozytywny.
Poczytaj regulamin swojego banku, może też dostaniesz te "awaryjne" pieniądze za kilka dni.

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:15:49

Kiedyś mi ukradło przy wypłacaniu 300 zł, zwrócili mi po tygodniu ;)
Przy okazji łączę się w bólu :) Też właśnie przeżywam problemy z moim bankiem, który czwarty dzień księguje mi pieniądze wpłacone we wpłatomacie.

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:18:47

Mojej mamie tak się zdarzyło dwa razy - raz właśnie przy wypłacaniu z bankomatu i raz przy płatności kartą dwa razy odrzuciło płatność, ale dwa razy pobrało pieniądze. Na szczęście za każdym razem zwrócono pieniądze po 2 tygodniach czekania. Ale znam też taki przypadek kiedy dziewczyna wypłacała z bankomatu 500 zł i jej nie wydało, spróbowała drugi raz i znowu jej nie wydało i pieniędzy jej nie zwrócili, wiem, że pisała jeszcze jakieś odwołanie, ale nie wiem jak sprawa się skończyła.

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:22:49

uuu ale pech, na pewno ci oddadzą.

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:29:31

Ja miałam identyczną sytuację - wpłacałam pieniądze poprzez wpłatomat w kwocie około 1000zł i wpłatomat się nagle zawiesił. Zadzwoniłam na infolinię swojego banku i podałam niezbędne informacje z wydruku. Pani na infolinii powiedziała mi, że czas zwrotu pieniędzy na konto to około 14dni roboczych, ale ja odzyskałam pieniążki już po jakichś 2-3 dniach:-)

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 12:31:24

Mojej siostrze też tak wciągnęło, zgłosiła reklamacje, kasa wróciła. Także nie martw się ;)

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 13:01:09

W WBK połknęło mi 1300zł. Bank w pierwszym momencie nie przyjął reklamacji. Musiałam pisać 3 razy odwołanie od ich decyzji i dopiero mi oddali to co moje. Więc gdyby Ci wysłali wiadomość, że nie było żadnych pieniędzy to się odwołuj aż do skutku, bo tam gnojki pracują i im nie zależy, a nie zdają sobie sprawy, że takie pieniądze mogą być bardzo dużą kwotą dla kogoś.

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 17:44:48

No to mnie trochę uspokoiłyście.... co nie zmienia faktu że będę chodziła pod denerwowana przez najbliższe 2 tyg.

Wciągnięte pieniądze:/

27 lut 2014 - 17:47:52

Odzyskasz za 1 tydzień może dłużej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plan domu ocencie:)