Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 10:33:23

Hej dziewczyny! Zdecydowałam, że nasza sypialnia będzie w odcieniach szarości i bieli :) Aktualnie poszukuję fajnej lampy. Moją uwagę przykuła ta z Ikei. Moje dwa pytanie do Was:
-czy któraś z Was taką posiada, bądź widziała na żywo i może polecić/odradzić?
-tak w ogóle jak Wam się ona podoba? :)



Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 10:35:05

Beznadziejna. Ja bym dała jakąś bardziej klimatyczną, w końcu to sypialnia. Nie wiem co Ty tam masz np. za meble, ale ta mi w ogóle nie pasuje do sypialni, bardziej do jadalni.

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 10:39:58

Na razie mamy takie łózko, meble jeszcze nie są zakupione, ale na pewno będą białe, ewentualnie z szarymi lub czarnymi elementami. ściany jaśniutki szary, biały dywan. Tak to mniej więcej widzimy



Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 10:40:22

Ja pracuje m.in. w branży oświetleniowej i szczerze mówiąc żadnemu z naszych Klientów nie poleciłabym takiej lampy do sypialni.

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 10:42:57

dlaczego?

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 10:45:32

Mi się osobiście średnio podoba, ale powinna ładnie się prezentować w pomieszczeniu szaro-białym w stylu nowoczesnym.

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 10:48:50

Dlatego, że sypialnia jest miejscem które ma swój klimat i nawet jeśli wnętrze jest urządzone w surowym stylu to i tak jest na swój sposób "magiczne" i takie też powinny być zastosowane dodatki również w postaci lampy. Oświetlenie jest dopełnieniem całego wnętrza, jest swego rodzaju "kropką nad i". Dlatego też najpierw sugerowałabym zakup mebli, a dopiero w następnej kolejności oświetlenia.
Dobór elementów dekoracyjnych uzależniony jest przede wszystkim od charakteru w jakim jest urządzone dane wnętrze, a Ty z tego co piszesz urządzonego nie masz wcale.
Podobne lampy, jak ta przedstawiona przed Ciebie z Ikei, wiszą w jednej z naszych firm w bufecie.

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 10:51:19

ja kupiłam dwie bardzo podobne do tej z przeznaczeniem do sypialni i nigdy nie zostały zamontowane bo prezentują się beznadziejnie.Kupiłam żyrandol kryształowy,który o wiele lepiej wygląda,ale to zależy od wystroju...

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 11:01:07

Jeśli chodzi o pozostałe meble, mamy już wstępnie wybrane (te co na zdjęciu), po prostu nie zostały jeszcze zakupione. Wydawało mi się, że taka lampa ładnie by się z tym wszystkim komponowała.



Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 11:06:21

ja mam białą sypialnie z ciemno fioletowymi i czarnymi akcentami i już wydaje mi się mało przytulna,ale po tym zdjęciu to dopiero powiało chłodem ;)Ładnie,nowocześnie,ale nie wiem czy to dobre kolory jak na sypialnie...

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 11:11:06

Też się obawiam tego, że będzie zbyt surowo, lecz z uwagi na to, że łóżko jest już kupione pozostałe elementy muszą być w tej kolorystyce. Tak mi się przynajmniej wydaje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 11:11 przez dorocia91.

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 11:33:07

szary biały czy beż są kolorami uniwersalnymi,więc ocieplając wnętrze jakimś mocniejszym kolorem nie powinno się nic gryźć..

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 11:38:40

nie podoba mi się. te lampy są z takiego bardzo cienkiego plastiku. NA wynajmowanym mieszkaniu mam 2 podobne, inne modele. Do sypialni mi nie pasuje

Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 11:42:48

Więc może meble w tej kolorystyce? Z pewnością ociepliłoby to wnętrze.



Lampa do sypialni

21 lut 2014 - 11:43:15

fajna...taka inna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wyczyścić prostownicę ?