Obecnie rozmawiamy o:

przyczepa campingowa

gorący temat

Opakowania

21 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry i szybki hydraulik (Kraków)

20 lut 2014 - 01:12:39

Hej dziewczęta. Wiecie, jak to dzisiaj jest - że ciężko trafić na dobrego fachowca, a jak się jest samej i nie można skorzystać z pomocy męża/narzeczonego/partnera, tudzież taty, brata albo sąsiada, to sprawa wygląda kiepsko. No i ja właśnie w tej kwestii piszę ;). Znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego hydraulika z Krakowa? No wiecie - kogoś, kto przyjedzie jak trzeba, naprawi zlew, przetka rurę, zajmie się syfonem, etc.? Wbrew pozorom, tacy ludzie są na wagę złota, tym bardziej, że coraz mniej ich, najlepsi specjaliści na Zachód nam uciekli :). Podsłyszałam coś o panu Jarku Kucharzewskim czy Kucharczyku, jakoś tak się chyba nazywał. Znacie może? Macie jakieś namiary na niego? Albo link do stronki internetowej? Byłabym bardzo wdzięczna!

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Dobry i szybki hydraulik (Kraków)

13 lut 2015 - 12:19:04

Na pewno dokładnie i precyzyjnie Ci całą hydraulikę zrobią panowie ze strony hydrauliksystem24.pl. Ja mam w każdym razie z nimi dobre doświadczenia. Dokładnie sprawdzają instalację przed oddaniem, czy aby nie ma żadnych wycieków.

Dobry i szybki hydraulik (Kraków)

26 lut 2015 - 22:44:23

Ostatnio szukałem w Krakowie dobrego hydraulika bo zalało mi podłogę na mieszkaniu ;/ I przez przypadek trafiłem na usługi hydrauliczne Kraków i mogę powiedzieć że to był strzał w 10-tkę ! Świetny, doświadczony hydraulik wykonał pracę terminowo, dokładnie bez żadnych zbędnych dodatkowych kosztów.

Dobry i szybki hydraulik (Kraków)

18 mar 2015 - 17:45:03

Witam wszystkie Panie.Zachęcam do skorzystania z naszych usług hydraulicznych.Mamy jedne z najlepszych opinii w Krakowie o czym można przekonać się na naszej stronie internetowej.http://www.hydraulik-krakow.com.pl
Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry i szybki hydraulik (Kraków)

17 gru 2015 - 14:29:00

Pan Andrzej http://krakow-hydraulik.pl/ jest bardzo solidny i terminowy. Niedawno miałam problem z pękniętym wężykiem przy pralce. Pan Andrzej przyjechał punktualnie, szybko wymienił wężyk, jeszcze dodatkowo czymś zrobił zawory, które ciężko się przekręcały. Cena ok. Telefon do niego 513 950 353.

Dobry i szybki hydraulik (Kraków)

23 gru 2021 - 08:51:58

Ciężko mi takiego fachowca polecić, gdyż ja u siebie akurat mam zaufanego specjalistę. Jak niedawno wykonywał u mnie całą instalację wodną, to od razu wspomniał coś o zakupie pompy pionowej. Nawet już widziałam w sklepie https://www.dostudni.pl/pompa-pionowa-cv-3-25t-400v-ibo,id5546.html właśnie taką pompę jaka moim zdaniem będzie najlepszym wyborem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SYPIALNIA