Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:45:14

Witam szafowiczki.
Od dłuższego czasu zastanawia mnie to,czy Kobieta jest w stanie zarobić na budowę i wyporządzenie domu,bez pomocy finansowej faceta.
Chętnie poczytam,jakie macie zdanie na ten temat ?
dodam projekt,który od dłuższego czasu mam w głowie





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 12:47 przez Posterunkowa.

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:48:54

Jeśli ma pieniądze to czemu nie? Mój tata ma firmę budowlaną i budował już domy kobietom przy czym były to że tak powiem kobiety na stanowisku które mialy sporo kasy i same nic nie robiły tylko płaciły fachowcom...
W przypadku jesli chce się budować tanim kosztem to może być ciężko bo jednak kobieta nie pójdzie nosić cegieł czy nie będzie układać paneli;/

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:50:14

Jak dobrze zarabia to czemu nie??

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:52:30

Wszystko można , jak się chce:)

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:52:38

Cytat
Camelia1989
Jak dobrze zarabia to czemu nie??

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:54:13

Cytat
skarbek2012
Jeśli ma pieniądze to czemu nie? Mój tata ma firmę budowlaną i budował już domy kobietom przy czym były to że tak powiem kobiety na stanowisku które mialy sporo kasy i same nic nie robiły tylko płaciły fachowcom...
W przypadku jesli chce się budować tanim kosztem to może być ciężko bo jednak kobieta nie pójdzie nosić cegieł czy nie będzie układać paneli;/

Nie znam żadnej Kobiety,która by "sama" budowała dom,a nie ukrywam,ze chciałabym z taką porozmawiać.
Ja w tym roku wyjeżdżam na szczęście za granicę,więc dużo większe perspektywy na to,że uda mi się w ciągu kilku lat uzbierać.

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:54:39

moja mama jest tego doskonałym przykładem

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:54:52

jeśli dobrze zarabiasz to na pewno tak ,bo kredyt to masakra na 30 lub 40 lat..

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 12:59:49

Cytat
iwka38
jeśli dobrze zarabiasz to na pewno tak ,bo kredyt to masakra na 30 lub 40 lat..

Brania kredytu,nawet nie chce brać pod uwagę,ale nie wiem czy się uda. Chciałabym wybudować w ciągu 3-4 lat.

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 13:03:25

Jak wiesz, że na niego zarobisz i będziesz w stanie dalej go utrzymywać, to dlaczego nie?
A co to, sama kobieta nie może mieć domu?

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 13:07:25

Cytat
19ania90
Jak wiesz, że na niego zarobisz i będziesz w stanie dalej go utrzymywać, to dlaczego nie?
A co to, sama kobieta nie może mieć domu?
Dokładnie jestem tego samego zdania. A co do projektu to wybrałaś dom dość kosztowny w realizacji, kopertowy dach znacząco podwyższa koszt budowy ;-(

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 13:08:07

Jak zatrudnisz dobrych fachowców, to dasz radę. Mój mąż ma firmę budowlaną i pracując dla mężczyzn doradza im bo niektórzy nie mają pojęcia o budowlance, więc jak to Twoje marzenie to spróbuj je spełnić jeżeli masz finansowe możliwości. Po za tym teraz wiele spraw można załatwić kompleksowo np architekt załatwia zezwolenia na budowę.

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 13:10:40

dom śliczny, ale poza budową trzeba jeszcze taki dom utrzymać. Wszystko zależy od pracy i wynagrodzenia, ale dobrze jest mieć jakieś zaplecze finansowe bo (odpukać) zdarzy się choroba, albo zwolnienie z pracy i wtedy moze byc problem.

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 13:13:28

Projekt domu jest świetny !!! Jeżeli dobrze zarabiasz, masz odłożoną pulę pieniędzy i jesteś gotowa to droga otwarta. Sam stan surowy zamknięty to granice 140 000 - 150 000 zl.

Najważniejsza sprawa to dobra i sprawdzona ekipa budowlana. Wszystkie decyzje będą do Ciebie należeć.
My zaczelismy budowę domu na jesieni 2012r to przyznam ze dla 1- nej osoby to jest ciężko wszystko dopilnować, zamówic ,czy dowieść jak cos zabraknie itd.

pozdrawiam:)

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 13:19:12

No wszystko od zarobków zależy. Ale można policzyć, kosz takiego domu razem z wyposażeniem (w zależności od kosztowności wyposażenia) ale przyjmijmy średnią cenę 400 000tys. W 4 lata żeby go zbudować, musiałabyś co miesiąc wydać 8 tys.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Połączenie kolorystyczne