Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 14:21:27

a że tak zapytam skoro jesteś sama to po co Ci taki dom ? Jest troche duży na jedną osobę ;p

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 14:37:28

Cytat
paolinka6623
a że tak zapytam skoro jesteś sama to po co Ci taki dom ? Jest troche duży na jedną osobę ;p

Na chwile obecną jestem sama,ale myślę też przyszłościowo :)

Ja mam chociaż ten +,że jak wyjadę,nie muszę za nic płacić,tylko chodzę do pracy i mam wszystko dla siebie :)

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 14:55:23

nie mówie że bycie samej to minus ;) powodzenia w budowie ;)

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 14:58:12

paolinka6623- nawet tak tego nie odebrałam:)

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 15:23:02

Mieszkam z mamą i dwoma siostrami, w pewnym momencie ojcu przyszło do głowy, żeby zrobic podział majątku i w tym wypadku zostałyśmy na bruku. Moja mama tak się spieła, że od Świąt mieszkam w ślicznym drewnianym nowiutkim domku :)
Chcieć to móc! :)

Budowa domu-czy dam radę sama ?

31 sty 2014 - 20:02:04

Cytat
xanthina
moi znajomi (małżeństwo) wyjechali do Anglii zarobić na dom; teraz zjeżdżają do domu, gdzie już kończy się budowa ich domu

zarabiali oboje sporo + dorabiali sobie na sprzedaży komórek, sprzętu itd. (facet ma dobre dojścia) i dodatkowo prowadził mini warsztat samochodowy - drobne naprawy etc. - ogólnie oboje pracowali od rana do wieczora

wybudowali tu w Polsce mały domek w ciągu kilku miesięcy, bez kredytu
wg mnie ten domek jest zdecydowanie za mały, ale tylko na taki ich było stać (działkę już mieli od rodziców)

gość jest elektrykiem, więc sam zrobił sobie całą elektrykę w domu + wiele pomagał teść - co pozwoliło na dodatkowe oszczędności

dodam, że byli w Anglii 10 lat
To coś kiepsko im szło w tej Anglii bo mój kuzyn z żoną na dom zarobili w 3 lata w Niemczech - on na budowie ona jako opiekunka. Miesięcznie po opłaceniu mieszkania itp. zostaławo im ok. 10tys. zł.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Budowa domu-czy dam radę sama ?

22 cze 2022 - 13:31:49

Warto realizować swoje marzenia o własnym domu.
Podsyłam ciekawy artykuł bo warto pamiętać by dach był solidny i dobrze ocieplony https://www.art4web.biz.pl/ocieplenie-dachu-pianka/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Połączenie kolorystyczne