Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 15:53:23

Czy może ktoś wyrazić opinie na temat mebli z Jysk?
Te szafy które mi się podobają są niedostępne w sklepach stacjonarnych, jedynie na stronie internetowej.
Co sądzicie?



Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 15:57:40

mi już pare osób mówiło, że z jyska się mebli nie kupuje, bo też chciałam szafe... i faktycznie ciocia kupiła, a ta szafa cieniutka jak z okleiny ;/

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 15:57:57

Miałam tą pierwszą i z większym szmelcem sie jeszcze nie spotkałam. Po pół roku zaczęła się rozchodzić. Powstała szpara między drzwiami szafy a jej bokiem. Szuflady zaczęły spadać.
Nie wiem czy to kwestia wszystkich czy tylko mnie się taki bubel trafił, ale jak dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto.

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:00:52

Podobną do tej z pierwszego zdjęcia mam w przedpokoju tylko brązową z Black Red White. Jestem zadowolona. Dosyć solidne wykonanie, ogólnie nie narzekam. Z Jysk nic nie miałam więc w tym temacie nie pomogę.

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:03:36

O kurcze! A sądziłam ze są w miare dobrej jakosci.

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:14:15

Nie polecam mebli z tego sklepu, szybko się rozpadają. Dwoje moich znajomych miało stamtąd szafy i postały rok a później zaczęły się rozpadać

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:21:11

ja mam szafe od nich. nie psuje się, jest fajna, pojemna. zadnych wad. :) ja polecam. :)

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:23:45

własciciele nam kupili do mieszkania studenckiego taką szafę - rok wytrzymała ale raczej są kiepskiej jakości. na pewno nie będzie służyć latami, tylko raczej miesiącami.
W domu mam biurko tej firmy i jak tata skladał to puknął w kołek aby umocować blat biurka i zrobiła się dziura na środku blatu ;) a puknął ręką- broń Boże pukać młotkiem :D

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:26:31

ja mam komodę do przedpokoju i stoi 2 lata i nic się nie dzieje nie wiem jak z szafa ..

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:36:10

My w domu mamy trochę mebli z Jyska, m.in. łóżko, komodę, dwa regały - i nie narzekam, są solidne i trzymają się dobrze. Ale szczerze mówiąc to zależy jaki mebel się trafi, oni tak jakby jedne serie puszczają super, a inne do bani - wiem to od osoby pracującej w tym sklepie, bo to widać po reklamacjach ludzi, co jest dobre, a co można od razu wyrzucić. Postaram się czegoś dowiedzieć o tych szafach i jeśli faktycznie się dowiem, to dam Ci znać jeszcze dzisiaj.

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:43:01

ja miałam taką samą tylko w innym kolorze i kochana nie polecam tandeta jakich mało sprawdz na brw tam są też szafy dość tanie z wyprzedaży a solidne już 3 rozkręcania przeszła i dalej stoi

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:47:12

Bralam krzesla,narazie sie nie rozpadly wiec nie narzekam,kilka lat juz korzystamy.Co do szaf to trudno powiedziec,material z ktorego sa zrobione jest taki sam jak w innych sklepach,wiec tak jak ze wszystkim,trafisz na bubel fabryczny lub dobrze wykonany,loteria...wizualnie sa ciekawe i widac ze pojemne.

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:51:09

ja właśnie wywaliłam w sobote tą z 1 zdjecia,miałam ją 4 lata.Są tańsze niż w innych sklepach ale są cienkie ,teraz zainwestowałam i kupiłam za 1200 i zobaczymy ile wytrzma,ale jest o wiele lepszej jakości i wyglądem przypomina tą na ostatnim zdjęciu

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 16:55:50

Cytat
maa_dzia
ja właśnie wywaliłam w sobote tą z 1 zdjecia,miałam ją 4 lata.Są tańsze niż w innych sklepach ale są cienkie ,teraz zainwestowałam i kupiłam za 1200 i zobaczymy ile wytrzma,ale jest o wiele lepszej jakości i wyglądem przypomina tą na ostatnim zdjęciu
Po srodku to lustra czy szybki?

Szafa z Jysk

20 sty 2014 - 17:05:51

nie wiem jak z jakością ale ta ostatnia szafa jest fajna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krzesła do jadalni