Obecnie rozmawiamy o:

Szkoły policealne

gorący temat

Cosinus??

4 minuty temu

Moje hobby OGRÓD

34 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić salon?

12 sie 2020 - 08:49:44

Treść posta została usunięta automatycznie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-18 07:20 przez isra.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Jak urządzić salon?

29 gru 2020 - 23:06:58

moja rada: nie dawajcie żadnych firan i zasłon - one mega optycznie zmniejszą pomieszczenie. Zamiast tego wrzućcie na okna plisy okienne Nafi. Wejdźcie sobie na stronę producenta i zobaczcie jak łatwo je skonfigurować :)

Jak urządzić salon?

12 sty 2021 - 16:00:23

Ja u siebie dałam fotografie i ramy + ładne kinkiety. Wszystko tanim kosztem i wygląda cudnie :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić salon?

30 kwi 2021 - 11:56:43

Tapety na ścianę jak najbardziej na tak. Jednak jak patrzę sobie na ceny tych wszystkich autorskich tapet w sieci to pewnie byłabym szalona jakbym miala je zamówić do mieszkania. Szczególnie, ze tapety mam w trzech pomieszczeniach obecnie: w salonie, w sypialni jak również w kuchni. Ceny są wysokie, dobrze jest poszukać zamienników w marketach, szczególnie, ze w ostatnim czasie bardzo poszerzył swoją ofertę na przykład Leroy Merlin. Dobrze jest zajrzeć sobie na ich stronę www, w sklepach stacjonarnych nierzadko oferta jest niepelna, a ze strony bez problemu zamówicie sobie tapety do domu, jak i do sklepu.
Osobiście zakochana jestem we wzorach botanicznych, jak tutaj:

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-10 13:46 przez nataliii23.

Jak urządzić salon?

07 maj 2021 - 02:01:53

Ja nalogowo robię zakupy na m.sklep.pl mają naprawdę fajne produkty takie już trochę lepszej jakości. Polecam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Drzwi zewnętrzne drewniane czy metalowe