Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

03 kwi 2018 - 22:54:11

Do dużego salonu najbardziej sprawdza się narożnik, tym bardziej jak jest jakaś imprezka czy na co dzień, gdy jest liczna rodzinka, to przed telewizorem spokojnie wszyscy będą mogli wygodnie obejrzeć ciekawy film. Poprzeglądaj sobie sklepy internetowe z narożnikami min <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-03 22:57 przez moderator.

Jak urządzić salon?

03 lip 2018 - 11:38:00

Jest tyle inspiracji na urządzenie mieszkania, że nie wiadomo na co się zdecydować. Bardzo lubię naturę, kwiaty itd dlatego do salonu pokusiłam się o zielona, sztuczną ścianę z <moderacja-reklama> (nie żywą bo byłaby bardzo trudna w utrzymaniu), która nadaje temu pomieszczeniu niesamowity efekt i jest bardzo stylowa, a do tego nie da się rozpoznać, że jest sztuczna, no chyba że się ją dotknie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-05 17:53 przez moderator.

Jak urządzić salon?

06 lip 2018 - 13:10:57

ja do salonu dałam bujak z vinotti, ostatnio bardzo modne. dzieciaki w 7niebie :)

Jak urządzić salon?

26 lip 2018 - 19:47:38

Bardzo ważne w ogólnym wyglądzie pomieszczenia są okna. Wiem, panom i niektórym paniom wydaje sie, że nikt na okna nie patrzy. Może i nie patrzy, ale zdecydowanie postrzega pokój inaczej z dopasowanymi do wystroju oknami, nawet jeżeli nie świadomie ;) Warto - pomyśleć o tym nawet przy urządzaniu salonu!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-26 19:49 przez Mari217.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

30 paź 2018 - 10:52:22

Chyba masz na myśli coś takiego ? Wnętrze łączy ze sobą klasykę z nowoczesnością. Szarość rozświetlają błękity a luksusowego charakteru nadają szklane i połyskujące meble.
Foto od <moderacja>





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-24 18:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Jak urządzić salon?

06 lis 2018 - 11:31:31

Ciekawy wpis znalazłam o urządzaniu domu, może i Was zainteresuje :) https://blog.mirjan24.pl/szybka-metamorfoza-salonu/

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Jak urządzić salon?

21 lut 2019 - 13:24:19

Podobają mi sie na powyższym zdjęciu listwy zamiast karniszy. Sama mam karnisze bo kupowałam mieszkanie od innych właścicieli i oni mieli karnisze. Ale jakbym teraz remontowała swoje mieszkanie to na pewno postawiłabym na takie listwy bo bardziej mi sie w sumie podobają :)
Mam salon w stylu skandynawskim.Zastanawiałam się ostatnio co w nim powiesić na oknach.Tak sobie przeglądam zdjęcia i w sumie moze być tutaj zrezygnować z firanek skoro mam już rolety?
I powiesić jedynie takie zasłony?


niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Jak urządzić salon?

27 kwi 2019 - 10:44:32

Całkiem spoko chociaz nie mój kolor. Ja bym sobie takich nie powiesiła bo lubię żywe kolory a te są mocno przygaszone. Jednak jeśli Tobie się podobają to kupuj. Fajna forma, w odpowiednio dobranej aranżacji mogą wyglądać naprawdę ciekawie.
Wracając do tematu urządzenia salonu polecam dziewczyny zwracać uwagę na to jakie tkaniny wybieracie na obicia meblowe bo jest to bardzo ważne. Tkanina powinna być prosta w utrzymaniu w czystości. Jeśli kupicie sobie jasne gładkie tkaniny to wystarczy jednak kropla z wina i nie da się jej odmyć.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Jak urządzić salon?

07 maj 2019 - 12:18:01

A mnie się coś takiego baardzo podoba:


Wzięte z https://studioloko.pl/ - nie wiem czy to trzeba linkować czy nie xd



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-07 12:19 przez alekei96.

Jak urządzić salon?

07 maj 2019 - 12:45:58

Cytat
alekei96
A mnie się coś takiego baardzo podoba:
https://studioloko.pl/wp-content/uploads/2018/05/14.jpg

Wzięte z https://studioloko.pl/ - nie wiem czy to trzeba linkować czy nie xd
czyli styl skandynawski na pinterescie pełno inspiracji wnętrzarskich

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

15 maj 2019 - 12:20:19

Ta aranżacja ze zdjęcia jest boska! Trochę nowoczesna, trochę glamour - to moje klimaty!

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić salon?

23 lip 2019 - 19:57:38

A co odnośnie dywanów. Ostatnio się nad tym zastanawiam. Mam salon w remoncie i będę wybierał coś nowego. Preferuję tradycyjne rozwiązania czyli jakieś wełniane dywany. Tak mi się przynajmniej wydaje. A wy co byście polecali? W oko mi wpadła oferta <moderacja> ze względu na różnorodność wyboru.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-23 20:33 przez moderator.

Jak urządzić salon?

01 sie 2019 - 08:50:45

Na pewno warto kupić jakieś meble zapewniające wypoczynek.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

Jak urządzić salon?

06 sie 2019 - 11:22:44

A co myślicie o meblościankach z bio-kominkiem? Hit czy kit?
W kwestii pomysłów na aranżację salonu to polecam przejrzec IG i pinteresta. Ja właśnie tam znalazłam zdjęcia, które potem posłużyły mi jako <moderacja> inspiracja do remantu.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-07 19:22 przez moderator.

Jak urządzić salon?

19 sie 2019 - 09:43:41

Salon powinien stanowić najpiękniejszą przestrzeń w domu - tak to już się przyjęło :) ja radze dobierać neutralne kolory do salonu - biel, beż lub szary.Co więcej mając duży salon warto postawić na dywan, a na nim ustawić fotele, sofy, stolik kawowy. Ważne jest także odpowiednie rozmieszczenie mebli. Mając na przykład przestronny salon można z powodzeniem umieścić dwie kanapy, skierowane do siebie tyłem i wydzielić przestrzeń telewizyjna i kominkowa w swoim salonie :) Ważne jest jednak, żeby nie przesadzić z różnorodnością, bo więcej nie znaczy piękniej :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dlaczego po praniu mam zmechacone ubrania