Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić salon?

11 lip 2017 - 14:09:31

W salonie muszą być wygodne meble wypoczynkowe. To podstawa.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić salon?

06 wrz 2017 - 16:19:56

Mnóstwo inspiracji na urządzenie salonu znajdziecie w nowym katalogu <moderacja>
Jest tam nie tylko mnóstwo ciekawych zdjęć, ale również porady na temat urządzania wnętrz, na przykład mojej ulubionej blogerki od wnętrz- Uli Michalak.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-29 08:12 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

10 paź 2017 - 17:08:34

Moim zdaniem bardzo ważnym (niemal niezbędnym) elementem w każdym porządnym salonie jest dobry telewizor. Niekoniecznie do oglądania standardowych kanałów, ale bardziej myślę o jakichś świetnych filmach czy meczach :) Oczywiście są ludzie, którzy w praktyce niezbyt lubią takie rzeczy, więc im się dobry telewizor niezbyt przyda, ale dla mnie to naprawdę absolutne must-have :) Poczytajcie sobie różne rankingi w necie np. tu <moderacja> , jeśli chcielibyście wybrać dobry TV. To jest chyba najlepsze możliwe rozwiązanie :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 20:24 przez moderator.

Jak urządzić salon?

10 paź 2017 - 18:32:31

Cytat
trevone
Moim zdaniem bardzo ważnym (niemal niezbędnym) elementem w każdym porządnym salonie jest dobry telewizor. Niekoniecznie do oglądania standardowych kanałów, ale bardziej myślę o jakichś świetnych filmach czy meczach :) Oczywiście są ludzie, którzy w praktyce niezbyt lubią takie rzeczy, więc im się dobry telewizor niezbyt przyda, ale dla mnie to naprawdę absolutne must-have :) Poczytajcie sobie różne rankingi w necie, jeśli chcielibyście wybrać dobry TV. To jest chyba najlepsze możliwe rozwiązanie :)
ściana telewizor niczym ołtarz

Jak urządzić salon?

11 paź 2017 - 12:10:42

lubię klasyczne meble ale akurat te jakoś przytłaczają.. najlepiej urządzić salon tak, żeby było Ci w nim dobrze, przytulnie i wygodnie. Nie warto w tej kwestii podążać za modą.

@Nela33 dopiero zauważyłam że temat prawie sprzed 3 lat, ciekawa jestem jak wygląda teraz Twój salon. Pochwalisz się?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 12:33 przez YesNoMaybe.

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić salon?

19 paź 2017 - 08:55:14

Obowiązkowe są moim zdaniem"
wygodny wypoczynek
dywan pod stopami ( nie wyobrażam sobie nie posiadać dywanu w salonie)
oraz oczywiście telewizor

Nastrój można budować elementami wystroju. takimi jak rózne figurki, jakieś fajne kolorowe poduchy na kanapie....
Ten salon wygląda fajnie:


Jak urządzić salon?

07 lis 2017 - 09:06:21

Mój salon urządziłam dosyć nowocześnie i sporą rolę odegrały tu oczywiście meble. Nie będę pisać gdzie kupiłam swoje, ale mogę jedynie polecić, żeby sprawdzić kilkanaście opcji, zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Jak urządzić salon?

12 gru 2017 - 12:20:17

Cytat
Clanga
Mój salon urządziłam dosyć nowocześnie i sporą rolę odegrały tu oczywiście meble. Nie będę pisać gdzie kupiłam swoje, ale mogę jedynie polecić, żeby sprawdzić kilkanaście opcji, zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

może jakieś fotki?

będe niedługo urządzać salon( nie ma wielkich gabarytów) i chętnie podpatrzę co tam macie u siebie

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić salon?

12 gru 2017 - 18:37:37

Oczywiście w stylu skandynawskim :) jest teraz bardzo popularny. W sumie się nie dziwię bo jest fantastyczny. Surowe pomieszczenia to coś co lubię najbardziej. Kocham jak użyty jest też beton architektoniczny. Fajnie współgra z białym i szarym kolorem. Na mebel-partner jest teraz fajna kanapa Duka w promocji więc to też może być fajny dodatek do salonu

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jak urządzić salon?

14 gru 2017 - 11:32:36

Mi równięz podoba się styl skandynawski, ale w bardziej tradycyjnym wydaniu.Lubię biel ale na pewno nie w całym mieszkaniu bo jest często szpitalnie. Podobają mi się kolorowe dodatki takie jak jakieś fajne poduchy na kanapie, czy jakiś dywanik. Sprawiają, ze mieszkanie nabiera charakteru..
Wracając do tematu oświetlenia to mega podobają mi się tego typu lampy:


niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

06 sty 2018 - 12:59:48

Cześć Wam :) Czy znacie może jakiś porządny internetowy sklep meblowy działający przede wszystkim na terenie Krakowa oraz miejscowości okolicznych? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś sprawdzonego, a w Sieci jest tyle przeróżnego rodzaju ofert, że niezwykle ciężko jest się na coś zdecydować. Z tego co poszperałem w Internecie, jak do tej pory moją szczególną uwagę przykuł sklep <moderacja> Mają naprawdę szeroką ofertę, co dla mnie ma tak naprawdę kluczowe znaczenie, ponieważ wolałbym uniknąć robienia zakupów meblowych w kilku różnych sklepach... Zależy mi też na tym, żeby kupowane meble były w nowoczesnym designie, a z tego co widzę na ich stronie, mają naprawdę świetnie wyglądające meble w tym stylu. Czy znacie może jeszcze jakiś interesujący sklep tego typu?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-23 17:12 przez moderator.

Jak urządzić salon?

06 sty 2018 - 14:26:10

@Nela33 jesteś tu jeszcze? pokaż jak wygląda dziś ten salon:)
meble które pokazałaś są całkiem fajne. Może i lekko ,,ciężkie'' ale przecież można dobrać takie dodatki i kolory które dodadzą miejscu lekkości a pozostawią klasyczny styl i klimat !

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić salon?

23 sty 2018 - 17:08:12

@Paulli_29 Może nie tak blisko Krakowa bo pewnie koło 250 km ale ja bardzo polubiłam mebel-partner. I tam zamawiałam już kanapę i teraz czekam na dostarczenie fotela.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-23 17:09 przez _mona_1109.

Jak urządzić salon?

19 lut 2018 - 15:34:17

Popieram mojego przedmówcę. Nic dodać, nic ująć...

Jak urządzić salon?

16 mar 2018 - 12:41:00

Grunt, to mieć dobry gust. Bez tego po prostu nie da rady ładnie urzdzić salonu... Bardzo fajne rzeczy można też znaleźć np. tu https://techsat24.pl/ :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-23 11:56 przez myszkow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Okna i dzwi