Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić salon?

18 wrz 2016 - 12:12:58

@Nela33
Jak dla mnie meble,które pokazałaś faktycznie będą "za ciężkie" do tego salonu.Widzę tylko jedno okno.
Raczej poszukałabym czegoś delikatniejszego-właśnie w beżach lub ecru.

Bardzo podoba mi się stylizacja @fix22 i to pierwsze zdjęcie:beże,biele i odrobina turkusu.Perfekcyjny dobór kolorów.Turkus pięknie ożywi Twój salon.Oczywiście ja akurat nie brałabym pod uwagę tych głów zwierząt.
Jednak na Twoim miejscu uważałabym z turkusem-raczej niewiele,gdyż Twój salon wymaga delikatności i ze zbyt dużą ilością turkusu może być zbyt ciemny.Może tylko jedna ściana i dodatki w tym kolorze?
Ewentualnie zamiast turkusu możesz dodać pomarańcz-jeśli wolisz ciepłe barwy.
Powodzenia.:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-18 12:42 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Jak urządzić salon?

19 wrz 2016 - 14:29:11

W takim razie ja również dorzucę tutaj propozycję wystroju. Obecnie nie powinno być problemu z montażem w salonie... kominka. Nawet jeśli mieszkacie w bloku. Sama zawsze marzyłam o kominku z prawdziwego zdarzenia, niemniej nie mam domy tylko mieszkanie Zakupiłam kominek elektryczny. Prezentuje się praktycznie tak samo ładnie jak kominek prawdziwy:




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 12:10 przez moderator.

Jak urządzić salon?

19 wrz 2016 - 14:50:13

też nie lubię takich klasycznych mebli, raczej stawiam na nowoczesne :) i jasne ściany, nawet biel i do tego na jednej ścianie ozdobna tapeta lub coś namalowanego :) a meble najlepsze teraz są proste, ale oryginalne i w jasnych kolorach :) ale każdy lubi coś innego ;)
narożnik do tych mebli polecałabym jakiś jasny może kremowy, beżowy :)

Jak urządzić salon?

19 wrz 2016 - 16:32:37

:D postaw na czerwienie :)

A tutaj twój salon z tymi mebelkami xd

Ja też bym je zmieniła, na olx są za grosze ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-19 16:33 przez basia114322.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić salon?

27 paź 2016 - 07:35:48

Ta czerwona kapa ze zdjęcia wyżej mi się podoba. Bardzo fajnie wpasowuje się w to wnętrze. Nawet nie pomyślałabym, że tak fajnie może wyglądać kanapa w takim kolorze.

Jak urządzić salon?

28 paź 2016 - 00:40:29

Oczywście, że może, to wszystko kwestia odpowiedniego doboru reszty mebli i koloru ścian i parkietu. Nie ma tekiego koloru, który jest zły, są tylko te źle dobrane :)

Jak urządzić salon?

14 lis 2016 - 12:39:50

a może coś w stylu skandynawskim?

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

25 lis 2016 - 11:38:04

Dobór mebli wypoczynkowych i zaprojektowanie salonu uzależnione jest między innymi od wielkości i kształtu pomieszczenia, a także od tego, jakie funkcje pełni ono w naszym domu. Narożnik mniejszych rozmiarów, tak samo jak sofa, dobrze sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Narożniki są bardzo funkcjonalne - większość z nich posiada funkcję spania i miejsce do przechowywania pościeli.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 14:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Jak urządzić salon?

28 lis 2016 - 15:01:42

Takie klasyczne urządzenie mieszkania to nie do końca moja stylówka. Bardziej podoba mi się skandynawski styl, minimalizm, funkcjonalne meble. Chociaż nawet to klasyczne urządzenie można jakoś 'przełamać" za pomocą fototapety. To fajny sposób na niedrogie odświeżenie wnętrza lub też jego optyczne powiększenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-29 14:54 przez moderator.

Jak urządzić salon?

30 lis 2016 - 15:05:54

polecam pooglądać katalogi mieszkaniowe

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić salon?

07 maj 2017 - 23:02:40

Jeśli chodzi o ładne drzwiczki do kominków, które tak naprawdę ozdabiają cały kominek to polecam tą firmę: http://drzwiczki-kominkowe.pl/ - sama tam wymieniałam swoje już zniszczone drzwiczki i okazało się, że te ze stronki są o wiele lepsze od poprzednich. Zarówno jeśli chodzi o wygląd jak i estetykę. Polecam serdecznie!

Jak urządzić salon?

10 maj 2017 - 13:09:27

Może jakieś dekoracyjne cegiełki na scianę, albo szaro biały ?

Jak urządzić salon?

10 maj 2017 - 13:21:19

Świetne są te klasyczne meble! Pomyśl jeszcze o jakimś fajnym dywanie w tym styly :)

Jak urządzić salon?

17 maj 2017 - 15:11:09

Świetne meble skandynawskie są na www.meblezych.pl.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić salon?

07 lip 2017 - 12:06:53

Salon należy urządzić tak, aby był nie tylko komfortowy, ale i przestronny, oraz elegancki. Najbardziej odpowiedni będzie chyba jakiś styl minimalistyczny, np. skandynawski, albo nowoczesny. Najważniejsze są meble - powinny być proste, ale eleganckie. Co do mebli wypoczynkowych, to do mniejszego salonu proponuję sofę (najlepiej w jasnej kolorystyce), a do większego narożnik - w Poznaniu bardzo ładne, nowoczesne wypoczynki widziałam w BlackArt, robią wrażenie, warto obejrzeć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fotki naszych zwierzatek