Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

21 wrz 2015 - 17:43:17

Mnie się bardzo podobają bardzo fototapety do salonu. Znów sa modne, sama zamierzam sobie taką zamówić z <moderacja, spam>. Śliczne wzory tam znalazłam, na fizelinie i różne wymiary



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-24 23:26 przez moderator.

Jak urządzić salon?

21 wrz 2015 - 18:39:17

Cytat
Nela33
Witajcie,

na wiosnę zamierzam odnowić nasz salon. Nie mam w ogóle pomysłu jak go urządzić. Dołączam zdjęcie mebli jakie mam (tzn. w są w takim stylu). Postanowiłam, że meble pozostaną ponieważ nie dawno je zakupiłam. Jaki kolor ścian by pasował żeby to wszystko ładnie się komponowało? Myślałam nad piaskowcem. ewentualnie jakaś ładna tapeta ozdobna. Myślałam nad tym aby kupić jakiś skórzany narożnik albo coś w tym stylu. Na zdjęciu poniżej układ pokoju taki sam jak u mnie. Liczę na Was kobietki :)

też mam takie meble :) i aktualnie planuje na jednej ścianie położyć kamień :)

Jak urządzić salon?

24 wrz 2015 - 18:37:16

ładna ta lampa! :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Jak urządzić salon?

21 paź 2015 - 13:29:39

W takim razie ja również dorzucę coś od siebie.W ostatnim czasie szperałam trochę w sieci i szukałam inspiracji na temat wystroju. Ciekawe makarony są w Firanex.net Zobaczcie sobie:


W większości sklepów macie oklepane sznureczki. A tutaj jest coś innego.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić salon?

17 lis 2015 - 18:07:46

Ciężko znaleźć w sklepach meblowych meble łączące w sobie nowoczesność z klasyką. Jednak czasem wystarczy przemalować posiadany stół i krzesła by nabrały one zupełnie innego wyglądu :) Białe meble wyglądają bardzo szlachetnie.

Jak urządzić salon?

20 lis 2015 - 12:32:31

A lubisz styl nowoczesny czy raczej bardziej przytulny?Pokój mały nie jest więc możesz poszaleć z jego urzadzaniem. Kolorystyka zarówno podłogi jak i ścian bardzo bezpieczne-większość kolorów będzie Ci pasowało i każdy styl.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-19 21:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

09 gru 2015 - 20:29:19

W bieli najlepiej. Białe ściany. Wstawki jednokolorowe najlepiej. Dla odświeżenia powietrza w domu polecam świeczki. Ramki na zdjęcia też dają super efekt, takie ciepło rodzinne "wkładają" wprost do domu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-19 21:39 przez moderator.

Jak urządzić salon?

16 gru 2015 - 11:18:03

Witam w skrócie chciałabym opowiedzieć o co mi konkretnie chodzi: planuje remont dwóch pokoików jakie mam w swoim skromnym mieszkanku. Zastanawiam się czy dobrze będzie to wyglądało jeśli w jednym takim salonowym pokoju zastosuje styl skandynawski jesli chodzi o meble dodatki itp., a w tym mniejszym w którym spię na co dzień będzie bardziej taki vintage. Oba według mnie są minimalistyczne, ale czy tak wypada? Czy może obydwa pokoje zrobić w jednym wybranym stylu. Pozdrawiam :)

Jak urządzić salon?

16 gru 2015 - 13:47:38

Cytat
patisonka11
Witam w skrócie chciałabym opowiedzieć o co mi konkretnie chodzi: planuje remont dwóch pokoików jakie mam w swoim skromnym mieszkanku. Zastanawiam się czy dobrze będzie to wyglądało jeśli w jednym takim salonowym pokoju zastosuje styl skandynawski jesli chodzi o meble dodatki itp., a w tym mniejszym w którym spię na co dzień będzie bardziej taki vintage. Oba według mnie są minimalistyczne, ale czy tak wypada? Czy może obydwa pokoje zrobić w jednym wybranym stylu. Pozdrawiam :)
czesc :) jak dla mnie to nie ma to chyba znaczenia , aczkolwiek lepiej zrobic w jednym stylu , albo wybrac takie meble i kolory zeby zbytnio nie odbiegaly od siebie .

Ale ogolnie mysle ze to nie bedzie zly pomysl bo przeciez vintage od skandynawskiego nie daleko lezy na pierwsza mysl . Inaczej jakbys zrobila w jednym total kosmos i modern a w drugim stare meble to wtedy nie .

Polecam ci przejrzec kolekcje vintage w www.stylowo-mieszkam.pl mysle ze ci sie spodobaja ja mam wlasnie stol z krzeslami z tej serii

powodzenia

Jak urządzić salon?

16 gru 2015 - 15:16:44

No właśnie w tych kategoriach myślałam, żeby właśnie jakoś te dwa style połączyć w jedną całość, jednocześnie żeby nie było takiego kontrastu pomiędzy nimi. W tym stylowo-mieszkam.pl jak przejrzałam to są naprawdę bardzo ładne lustra, jedno w vintage :)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić salon?

27 gru 2015 - 21:16:30

Mnie osobiście bardzo podobają się fotobrazy- i tak sobie myślę, że będą świetną ozdobą każdego salonu. Sama za jakiś czas zamierzam ruszyć z remontem i na pewno jedna ze ścian będzie ozdobiona takim specyficznym obrazem, który upamiętnia najwspanialsze wakacje w moim życiu:)Za porożami też nie przepadam, ani drewnianymi, ani tym bardziej prawdziwymi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-19 21:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić salon?

21 mar 2016 - 10:07:11

Dla mnie salon zaaranżowali profesjonaliści z Livingbox. Wygląda bardzo podobnie jak ten

Jest przepiękny.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić salon?

17 maj 2016 - 14:27:02

Ja zaproponuję Ci moja inspirację. Urządziłam tak swój salon... Są w nim 3 kolory jedna ściana jest grafitowa, druga szara (jasny)reszta białe ściany i 2 z cegły. Trochę tych ścian mam bo salon jest w literę L. jednej części mam czarno białą sofę tam gdzie cegły i grafitową ścianę (na grafitowej ścianie kolaż z białych aluminiowych ramek a w nich zdjęcia naszej małej córeczki. W drugiej części gdzie ściana jasno szara biały stół i skórzane szare krzesła oraz komoda z białego lakieru.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-19 21:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

Jak urządzić salon?

19 sie 2016 - 12:10:34

Te wszystkie projekty salonów są naprawdę absolutnie niesamowite, jednak ja mam nieco mniej praktyczne mieszkanie i muszą przede wszystkim postawić na funkcjonalność mebli,z tego względu, że salon jest dla mnie zarówno jadalnią, jak i sypialnią. Dlatego największym problemem jest dla mnie stół jednak nie wiem jak z wielkością, sądzicie, że taki dla 6 osób za bardzo nie zagraci mojego pokoju?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-19 21:45 przez moderator.

Jak urządzić salon?

23 sie 2016 - 08:25:19

Ja bym proponowała jakieś ładne obrazy na płótnie do salonu. Na pewno fajnie odmienią wnętrze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie na parterze - zasłonięcie okien