Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kolor ściany

15 sty 2014 - 13:51:16

Dziewczynki :) Wiele z Was zna się na dobieraniu kolorów, no i właśnie mam pytanie, ponieważ znajoma będzie nam malowac obraz na płótnie znaczy na 5 płótnach , taki jeden wielki :) No i moje pytanie , jaki kolor będzie pasować do tego obrazka :
http://www.aeterna.nl/wp-content/plugins/woo-tumblog/functions/thumb.php?src=wp-content/uploads/2011/11/LionKingimage.jpg&w=678&h=&zc=1&q=90
Dodam jeszcze, że po tym obrazie mamy zamiar jeszcze jeden powiesć, troszkę mniejszy, bo zrobiony już z 3 płocien tego husky'iego :)

Byłam w sklepie i patrzyłam na kolory i myślałąm o "szczypcie cynamonu" lub coś w ten deseń, nie za ciemny nie za jasny :)
http://images.okazje.info.pl/p/dom-i-ogrod/8564/dulux-kolory-swiata-emulsja-lateksowa-szczypta-cynamonu-2-5l.jpg

I jeszcze jedno pytanie :) Wiecie może gdzie można dostać taką bluzę?

Będę wdzięczna za pomoc :)



Kolor ściany

15 sty 2014 - 14:07:14

Obrazy króla lawa z husky gryzą się, albo jeden albo drugi. Bo przy pierwszym obrazie ściana musi być w ciepłej barwie, a przy 2 w chłodnej. A to ma być pokój dziecka ?

Kolor ściany

15 sty 2014 - 14:15:10

nie nie, pokój dla nas tylko. I właśnie z tymi kolorami też tak uważaliśmy i zastanawiamy się czy po prostu 2:2 nie pomalować.

Kolor ściany

15 sty 2014 - 14:25:31

też mi się wydaje że te dwa obrazy będą się gryzły i będzie tandetnie. do tego pierwszego pasuje ten kolor który wybrałaś ;)

Kolor ściany

15 sty 2014 - 14:33:27

kurcze no szkoda, ewentualnie muszę coś innego wymyślić :)

Kolor ściany

15 sty 2014 - 14:40:12

obrazy nie pasują do siebie i na pewno nie do pokoju dla dorosłych ludzi...

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

Kolor ściany

15 sty 2014 - 14:48:40

ten 2 jeszcze, ale dlaczego wybraliście akurat ten z króla lwa?


2 musi być zestawiony z chłodnymi barwami, a ten pierwszyz ciepłymi. wiec razem nie bardzo

Kolor ściany

15 sty 2014 - 15:27:13

Dlaczego ? Dlatego, że to moje hobby i chciałabym mieć coś takiego. A , że dorośli ludzie ? A to przepraszam jakieś ograniczenia są ? NIe można mieć tego co się pragnie ? Spytałam Was o kolor ściany,a nie o opinie :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Kolor ściany

15 sty 2014 - 15:36:58

Cytat
Malincia666
Dlaczego ? Dlatego, że to moje hobby i chciałabym mieć coś takiego. A , że dorośli ludzie ? A to przepraszam jakieś ograniczenia są ? NIe można mieć tego co się pragnie ? Spytałam Was o kolor ściany,a nie o opinie :)

a na czym polega to hobby? o_O
Jak dla mnie kicz i tandeta okrutna + fakt, że nic tu do siebie nie pasuje, projekt wstępnie kwalifikuje się do polskiej szkoły dizajnu, no ale nie wiem, może umiejętnie da się to połączyć.
Ewentualnie połącz ze sobą próbki odcieni beżowych ciepłych z chłodnymi, zobaczysz jak Ci będzie pasowało.

Kolor ściany

15 sty 2014 - 16:24:28

Hobby? na tym, że zbieram wszystko co tyczy się króla lwa. Każdy w moim otoczeniu to zrozumiał i zaakceptował. Jakoś mnie nie interesuje czy komuś się to podoba i czy to "kicz" :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Kolor ściany

15 sty 2014 - 16:39:17

Cytat
Malincia666
Hobby? na tym, że zbieram wszystko co tyczy się króla lwa. Każdy w moim otoczeniu to zrozumiał i zaakceptował. Jakoś mnie nie interesuje czy komuś się to podoba i czy to "kicz" :)

Nie hobby tu jest kiczem, a to, w jaki sposób i jakim połączeniem chcesz ozdobić ściany pokoju.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak urządzić salon?