Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szaro-srebrny pokój , pmysły

09 sty 2014 - 22:19:25

witam ;)
niedługo będę malować swój pokój, sypialnie. Chciałabym coś w kolorach szarość, czerwień, popiel. Czy może macie jakieś inne pomysły z jakim kolorem połączyć czerwien. Uparłam się na czerwone wstawki :P Oglądam od kilku dni tutaj w necie pokoje właśnie w takich kolorkach, jednak ciężko znaleść coś nie ''katalogowego''. a ja wolałabym zobaczyć coś ''realnego''. Wiecie o co mi chodzi ?;) Jezeli ktoraś z was ma tak urządzony pokój byłabym wdzięczna za foto , oraz wszelkie rady.
Dodam, że pokój mam dosyć duży. :)

Przepraszam, dopiero teraz zobaczyłam błąd w tytule. Miało być : Szaro- czerwony pokój :) Jeżeli jest taka mozliwość proszę o zmianę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-09 22:22 przez dianka1990.

szaro-srebrny pokój , pmysły

09 sty 2014 - 22:21:04

czerwony mi pasuje do białego... ja mam jedną ścianę cemny popiel, a reszta jasny fiolet

szaro-srebrny pokój , pmysły

09 sty 2014 - 22:25:03

Cytat
claudyn
czerwony mi pasuje do białego... ja mam jedną ścianę cemny popiel, a reszta jasny fiolet
właśnie mi zależy na czerwonych wstawkach. Tzn czerwieni byłoby znacznie mniej niż tego drugiego kolorku.

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

szaro-srebrny pokój , pmysły

09 sty 2014 - 22:26:21

Dokładnie tak, też jestem tego zdania,że czerwony idealnie komponuje się z białym,ale widziałam w necie też połączenie ścian czerwonych z cappucino lub beżem i równie dobrze to wygląda.

szaro-srebrny pokój , pmysły

09 sty 2014 - 22:30:14

czerwona jedna ściana, do tego siwa kanapa z jakimiś elementami czerwonego np poduszkami w tym kolorze

szaro-srebrny pokój , pmysły

09 sty 2014 - 22:30:31

Cytat
Ona9o
Dokładnie tak, też jestem tego zdania,że czerwony idealnie komponuje się z białym,ale widziałam w necie też połączenie ścian czerwonych z cappucino lub beżem i równie dobrze to wygląda.

Ja juz mam pomysł na moje ściany w salonie przyszłym :P na jedną - główną ściane idzie kamień w kolorze piasku, a reszta ścian kolor takie mocne wino :)

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

szaro-srebrny pokój , pmysły

12 sty 2014 - 09:22:15

Mi się wydaje że czerwień i popiel to fajne połączenie:) Ja bym chciała mieć szarą sypialnię z fototapetą z http://nexterio.pl/14859,14855,14855,Tapety-i-fototapety_Fototapety.html Kiedyś miałam żółty pokój z czerwonymi wstawkami i całkiem ładnie to wyglądało ale myślę że szare ściany są lepszym pomysłem:)

szaro-srebrny pokój , pmysły

12 sty 2014 - 09:32:28

ja zamierzam wlasnie robic tez ze jedna sciana czerwona, ale nie taka razaca a do tego jakis szary na pozostale ;) plus mam kanape szara wiec mysle ze edzie dobrze wygladac z czerwona sciana ;) a meble mam sliwe z czarnym polaczeniem

szaro-srebrny pokój , pmysły

12 sty 2014 - 10:06:42

Dla mnie kolor czerwony w ogóle w domu nie ma miejsca :) Choć obiektywnie potrafię stwierdzić, że wnętrze dobrze skomponowane może być bardzo ładne, ja źle bym się czuła w takim wnętrzu. Ale to moje zdanie.
Spróbuj złagodzić lekko ten kolor i ograniczyć :) jak dla mnie Czerwony połączony z szarym - wychodzi zbyt ostro to samo z czarnym - bardzo mrocznie, jeśli chodzi o połączenie z białym - to chyba najlepiej się prezentuje. Uważam że dobrze też połączyć czerwień z kremem i brązem. Wiem chciałaś zdjęcia nie katalogowe ale nic więcej nie znajdę ;)



szaro-srebrny pokój , pmysły

12 sty 2014 - 10:06:58

Moja znajoma duży pokój pomalowała ciemno szarą farbą, w szarościach ma łóżko, i dywan. Cała reszta czarno-czerwona. Mi by się zamiast czerwini fiolet podobał, bardzo ładny nowoczesny pokój. I wstawki tematycznie duże miasta typu New York, Paris, London.

Fajnie choć zbyt młodziezowo, jak na pannę pod 30stkę ;)

szaro-srebrny pokój , pmysły

12 sty 2014 - 10:20:18

czerwony z biały to tak polsko swojsko jak na fladze ;/

szaro-srebrny pokój , pmysły

12 sty 2014 - 10:30:57

Na 1 ścianie srebrna tapeta, pozostałe w bardzo jasnym popielu, firanki jak na zdjęciu. Do tego Czerwone poduszki na łóżku, jakieś małe czerwone dywaniki + inne dodatki jak flakon, obrazek czy doniczka. Żyrandol jak na foto, meble białe i biało-popielata narzuta na łóżko:) Osobiście ściany na czerwono bym nie malowała:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-12 10:32 przez skarbek2012.

szaro-srebrny pokój , pmysły

12 sty 2014 - 10:39:22

Ja mam od kilku lat ściany czerwono-szare, choć te szary nosi nazwę "mroźna zima". Całkiem okej, to wygląda. Do tego mam srebrne firanki "makarony", jasne meble, kanapa i fotele są czarno-szare, wszystko wykończone niklem, ława szklana, także z niklem.
Wiosną/latem planuję jednak zmianę wystroju, bo ten mi się znudził.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kuchnia