Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

38 minut temu

Biznes

41 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 7/5

Jaki odkurzacz ??

25 lut 2019 - 17:48:33

Jeśli szukacie dobrego sprzętu do domu to ja polecam odkurzacz odkurzacz piorący rainbow ja z takiego sprzętu korzystam już jakiś czas i działa mi niezawodnie. Jestem z niego bardzo zadowolona dlatego też serdecznie polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-26 20:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

27 lut 2019 - 14:56:30

Dla mnie odkurzacz powinien być przede wszystkim cichy, a jeśli do tego jest wydajny to już pełnia szczęścia.

Jaki odkurzacz ??

07 wrz 2019 - 23:32:29

Dla mnie najlepszy jest mój odkurzacz. Wam też go polecam mały zilan workowy. Same plusy mało miejsca poręczny mieści się w szafie . Duża moc ssania. Ja mam go od dawna moja koleżanka zakupiła ost na allegro w eksta cenie polecam każdemu do każdego rodzaju dywanów. Wszystko znika z podłogo

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

23 wrz 2019 - 15:09:58

Siostra ma automatyczny odkurzacz, dokładanie roombę e5, jak zobaczyłam jak sprząta, to uznałam, że muszę go sobie kupić. Dojeżdżą do krawędzi, dobrze wybiera brud, przewodowy odkurzacz nie jest tak dokładny

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

06 lut 2020 - 09:30:15

Zgadzam się z Rudą - Roomba odkurza najlepiej, bo robi to SAMA. Tak jak zmywarka, to jest coś co trzeba mieć :)

Jaki odkurzacz ??

21 sie 2020 - 08:38:03

Lepszym pomysłem jeżeli posiadacie dom będzie wprowadzenie systemu odkurzacza centralnego

Jaki odkurzacz ??

06 lis 2020 - 13:43:31

Myslicie Irobot sprawdzi się również w mieszkaniu w bloku ? Czy raczej w domu, gdzie jest wiecej przestrzeni i nie będzie się obijac tak często o meble ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drukarka