Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki odkurzacz ??

30 maj 2015 - 14:04:27

Ja mam Dextera , wciągnie dosłownie wszystko :D

Jaki odkurzacz ??

30 maj 2015 - 16:27:21

ja również polecam odkurzacz z filtrem wodnym :)

Jaki odkurzacz ??

01 cze 2015 - 13:30:27

Ja w domu korzystam z odkurzacza z filtrem wodnym. Moje dziecko jest alergikiem, a taki odkurzacz jest idealnym rozwiązaniem. Kiedyś jednak mój mąż przyprowadził do domu odkurzacz przemysłowy, bo przyniósł go z pracy (pracuje w firmie sprzątającej) i muszę przyznać, że z przyjemnością zamieniłabym mojego wodniaka, na to cudo. Niestety jest dość spory, przez co do bloków średnio się nadaje ;(

Jaki odkurzacz ??

01 cze 2015 - 13:52:05

Też mnie czeka zakup odkurzacza, nie wiem co mam wybrać bo tyle tego na rynku, że jest w czym wybierać :D Aczkolwiek mam jeszcze troszkę czasu , więc zdążę tu opinie poczytać :)

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki odkurzacz ??

01 lip 2015 - 00:27:33

Dla alergików są dobre odkurzacze z filtrem hepa, mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwy, electrolux ma kilka takich specjalnie dla alergików, no ale trzeba pamiętać, że w takim przypadku trzeba wyprać taki o dżej mocy ssącej żeby dokładnie zbierało.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki odkurzacz ??

01 lip 2015 - 17:08:04

Ja mam tego Ergorapido i tez mam w nim ten filtr hipoalergiczny. Jest to fajnie rozwiązanie dla alergików bo to co trafi do odkurzacza już sie z niego nie wydostaje na mieszkanie. Warto pomyśleć o tym przy zakupie bo to jest dosc wazny element.

Jaki odkurzacz ??

14 lip 2015 - 08:18:05

Jak odkurzacz to tylko vacuflo tc 588 q ponieważ jest bardzo wydajny oraz funkcjonalny ludzie coraz częściej się przekonują o tym jaki pożyteczny jest ten model odkurzacza.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki odkurzacz ??

15 lip 2015 - 11:22:06

Ale muszą Cię fascynowac odkurzacze, że akurat tu od razu trafiłaś :P A tak poważnie to nie można tak określac modelu konkretnie bo każdy lubi co innego i każdy ma inne potrzeby. Mnie odpowiada mój Ergorapido ale moja mama sobie upodobała Silencery i ich się trzyma.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki odkurzacz ??

15 lip 2015 - 20:48:52

a ja nie planuję się rozdrabniać i chcę mieć oba, ultra silencer do większego sprzątania, a ergorapido do codzienniego ogarnięcia, również w samochodzie, w okół kominka czy w szafkach kuchennych, lekki, zgrabny i poreczny :)

Jaki odkurzacz ??

22 lip 2015 - 13:49:02

Ja mam obecnie [moderacja - reklama] i zdecydowanie polecam. Zastanawiałam się nad piorącym, ale mąż marudził "a po co" i stanęło na tym :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-04 10:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

04 sie 2015 - 09:55:08

Witam sam szukam nowego odkurzacza, zna ktoś jakiś dobry model w stosunku jakość = cena? Bardzo mi zależy na szybkiej odpowiedzi z góry dziękuję.
_________________
[moderacja - reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-04 10:38 przez moderator.

Jaki odkurzacz ??

05 sie 2015 - 07:28:45

Ja sobie upatrzyłam odkurzacz piorący na stronie electro.pl Zostaje mi tylko do tego zakupu przekonać męża, bo on uważa, że stary jest nadal dobry.Ech te chłopy.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Jaki odkurzacz ??

08 mar 2016 - 13:52:37

Dziewczyny a jaki bezworkowy odkurzacz polecicie?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Jaki odkurzacz ??

09 mar 2016 - 06:39:44

Ja jakis czas temu sobie kupowałam nowy odkurzacz. Również wolałam bezworkowy bo w poprzednim denerowowało mnie wymienianie worka, nie chciałam mieć już żadnych dodatkowych kosztów poza kupnem samego odkurzacza. Zdecydowałam sie na ten model Hoover:
http://www.hoover.pl/maly_sprzet/produkt-archiwalne/165-tfs_7184

Nie był taki drogi a ma bardzo dobrą moc, dokładnie wszystko czyści oraz ma filtry antyalergiczne. Mam alergię na kurz ale od czasu kiedy odkurzam tym odkurzaczem objawy alergiii są znacznie mniejsze.

Jaki odkurzacz ??

14 gru 2018 - 07:56:07

Thank you for sharing about this topic I really liked your informative and Don't forget to visit on Dermacol

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Meble sosnowe