Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki odkurzacz ??

07 kwi 2015 - 20:52:26

Cytat
KingaPrzybyl

Właśnie moja znajoma ma i jest bardzo zadowolona - waśnie u niej zachorowałam na to cudo :) ale biorąc pod uwagę outletowskie ceny pewnie niedługo sobie taki sprawię :)
Ceny niskie, ale taki odkurzacz to i tak spory wydatek. Jak jednak pomyślę o tym ile czasu mogę zaoszczędzić, a odkurzać zbytnio też nie lubię to jestem bardzo na tak!

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

12 kwi 2015 - 20:30:33

Cytat
maristka
Cytat
KingaPrzybyl

Właśnie moja znajoma ma i jest bardzo zadowolona - waśnie u niej zachorowałam na to cudo :) ale biorąc pod uwagę outletowskie ceny pewnie niedługo sobie taki sprawię :)
Ceny niskie, ale taki odkurzacz to i tak spory wydatek. Jak jednak pomyślę o tym ile czasu mogę zaoszczędzić, a odkurzać zbytnio też nie lubię to jestem bardzo na tak!
w końcu czas to pieniądz - ja już czekam na przesyłkę :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-12 20:31 przez KingaPrzybyl.

Jaki odkurzacz ??

14 kwi 2015 - 19:40:33

Który model kupiłaś? Masz już go?

Jaki odkurzacz ??

14 kwi 2015 - 19:49:51

a ma któraś odkurzacz z Lidla ?? jak się sprawuje?

Jaki odkurzacz ??

14 kwi 2015 - 20:01:23

Sprzątamy dla oka czy ma być czysto nie tylko na wierzchu ? Wymieniałam odkurzacz co 3-4 lata wreszcie się wkurzyłam i kupiłam Rainbowa i roombę, roomba jeździ sobie codziennie i nie muszę się męczyć a Rainbowem odkurzam raz w tygodniu i jest czyściutko.

Jaki odkurzacz ??

14 kwi 2015 - 21:03:03

Ja używam Zelmera syrius 1600 workowy bo bezworkowy miałam i szlak mnie trafiał bo co chwilę trzeba czyścić żeby w ogóle odkurzał. mojego używam w pensjonacie więc trochę go tyram, ma dookoła odbojniki więc ścian mi nie rozwala, moc duża że prawie że dywan wciąga :D do tego mam turbo szczotkę bo dywanów jak juz naprawdę goście zaszaleli to podłączam i raz dwa czysto, regulowana moc ssania, naprawdę jest super, kupiłam przez all sporo taniej niż był w sklepie, mam go jakieś 3-4 lata gwarancję ma 4 letnią, długi kabel i jak mi się zepsuje to kupuje jeszcze raz :) nawet mój 4 latek nim zasuwa, bo rura się składa :D

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

26 kwi 2015 - 16:08:37

Cytat
hogata90
a ma któraś odkurzacz z Lidla ?? jak się sprawuje?
kupiłam Rowente RR7035 - sprawdza się póki co bez zarzutu

Cytat
hogata90
a ma któraś odkurzacz z Lidla ?? jak się sprawuje?
kupiłam Rowente RR7035 - sprawdza się póki co bez zarzutu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-26 16:08 przez KingaPrzybyl.

Jaki odkurzacz ??

27 kwi 2015 - 21:17:37

Chyba nie rozumiem. W Lidlu go kupowałaś?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

28 kwi 2015 - 18:10:57

Cytat
maristka
Chyba nie rozumiem. W Lidlu go kupowałaś?

nie, przepraszam coś mi się tu "zbubliło" widzę :/
o rowencie w Lidlu to nie słyszałam jeszcze :)
swój odkurzacz dla jasności kupiłam w outlecie na http://www.odeo24.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-28 19:42 przez KingaPrzybyl.

Jaki odkurzacz ??

05 maj 2015 - 19:27:11

A to spoko. Ten sklep jest mi znany. Jak się spisuje Twój odkurzacz?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

05 maj 2015 - 20:59:27

odkurzacz spisuje się wzorowo, sprząta dokładnie, nie obija mi ścian (o co się bałam)a po pracy sam się idzie naładować :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki odkurzacz ??

07 maj 2015 - 11:15:40

Dla ciekawych tutaj jest porównanie odkurzaczy jakie są w ostatnich latach najbardziej popularne. Sama mam obecnie w domu niewielki model Zelmera i jestem z niego bardzo zadowolona. Odkurzacz nie jest ciężki, wręcz można powiedzieć,że malutki. Odkurza bardzo dokładnie, zbiera praktycznie wszystkie kurze, wszystkie paproszki w mieszkaniu.
Dostaliśmy go z meżem jako prezent od ludzi pracujących w jego pracy. I był to jeden z bardziej udanych prezentów jakie dostaliśmy tego dnia.

Jaki odkurzacz ??

30 maj 2015 - 11:25:32

Najtrudniej to cichy kupić w rozsądnej cenie.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

30 maj 2015 - 12:46:14

Ja do swojego mieszkania dostałam 'w spadku' odkurzacz Henry... Jak dla mnie trochę za ciężki ale daję radę. Moi rodzice zawsze kupowali odkurzacze Zelmera i pamiętam to były bardzo porządne odkurzacze.

Jaki odkurzacz ??

30 maj 2015 - 13:30:00

Cytat
dIgItAl_gIrL
Ja do swojego mieszkania dostałam 'w spadku' odkurzacz Henry... Jak dla mnie trochę za ciężki ale daję radę. Moi rodzice zawsze kupowali odkurzacze Zelmera i pamiętam to były bardzo porządne odkurzacze.
Czy takie poządne zelmery były, trudno teraz powiedzieć. Miałam zelmera w latach 80-tych. Komutator od wirnika się totalnie wyrobił, iskrzył z komutatora że ahoy, kilka razy wymieniałam mu szczotki grafitowe aż padł komutator. Kupiłam mu nowy wirnik z komutatorem i łożyskami i dalej ciągnął ale nigdy nie był cichy i nigdy nie miał powalającej siły ssania. Teraz mam Electrolux Ultra Silencer ZUS3975CEL i jest ok. Ważne żeby worki papierowe nie były sklejane przez zakład pracy chronionej niewidomych bo są nic nie warte, lepiej kupować worki flizelinowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żelazko