Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki odkurzacz ??

14 lut 2015 - 17:38:35

Workowy czy bezworkowy?

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

15 lut 2015 - 11:54:59

najlepiej inteligenty - ten co sam odkurza (odstrasza tylko cena 1600 zł :/)

Jaki odkurzacz ??

17 lut 2015 - 19:21:19

Też mam ten model Zelmera i mogę z czystym sumieniem go polecić. Mimo że ma worki, ale ma też bardzo dużo końcówek - np. końcówkę z długim naturalnym do czyszczenia parkietów. I bardzo dobrze ciągnie. Jak ustawiam moc na max to nie mogę oderwać końcówki od dywanu:)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

17 lut 2015 - 19:32:44


faktycznie taniej - nawet nie wiedziałam że istnieją outlety z agd

Jaki odkurzacz ??

17 lut 2015 - 19:40:46

electrolux workowy ale przy cotygodnowym odkurzaniu worek starcza na pare miesiecy
ogolnie chcialam samsunga ale pani w sklepie mi odradzila powiedziala ze samsung robi dobre tv i inne tego typu sprzety ale agd juz nie bardzo

Jaki odkurzacz ??

17 lut 2015 - 20:00:34

http://www.philips.pl/c-p/FC9170_01/performer-odkurzacz-workowy-z-nasadka-triactive ja mam taki. Sprawdza się zarówno na dywanach jak i panelach. Jest świetny, dość cichy, ma sporą moc więc żaden brudek nie ma szans pozostać nie wciągnięty i przy bardzo częstym odkurzaniu (co drugi dzień) worek wystarcza na min 3 miesiące, super filtr HEPA nic nie śmierdzi żaden kurz się nie wydostaje. Jestem bardzo zadowolona z kolei nie polecam zelmera. Jeszcze te stare były dobre z przed 20 lat ale te nowe jak dla mnie niestety nie są wytrzymałe i dość słabe pomimo rzekomo dość dużej mocy.

Jaki odkurzacz ??

17 lut 2015 - 20:07:05

ja polecam wodne odkurzacze. mam zelmera z filtrem hepa i jestem zadowolona



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-17 20:11 przez anna178.

Jaki odkurzacz ??

17 lut 2015 - 20:37:40

Ja mam odkurzacz z filtrem wodnym marki MPM Bora cena ok.500zł można też kupić na raty 0 procent.Nie trzeba kupować worków i jak na tą technologię to cena jest dobra.Jest trochę głośny ale za to ma dużą moc.Po odkurzaniu trzeba wylać wodę i wtedy dopiero mozna zobaczyć co mamy na podłogach,podczas odkurzania powietrze które wylatuje z odkurzacza jest jest czyste i nie ma przykrego zapachu.Po odkurzaniu trzeba go rozłożyć i umyć.Polecam jak zaczniesz urzywać to nigdy nie wrócisz do zwykłego odkurzacza.

Ja mam odkurzacz z filtrem wodnym marki MPM Bora cena ok.500zł można też kupić na raty 0 procent.Nie trzeba kupować worków i jak na tą technologię to cena jest dobra.Jest trochę głośny ale za to ma dużą moc.Po odkurzaniu trzeba wylać wodę i wtedy dopiero mozna zobaczyć co mamy na podłogach,podczas odkurzania powietrze które wylatuje z odkurzacza jest jest czyste i nie ma przykrego zapachu.Po odkurzaniu trzeba go rozłożyć i umyć.Polecam jak zaczniesz urzywać to nigdy nie wrócisz do zwykłego odkurzacza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-17 20:37 przez zbino60.

Jaki odkurzacz ??

22 lut 2015 - 21:55:32

Cytat
KingaPrzybyl


faktycznie taniej - nawet nie wiedziałam że istnieją outlety z agd
No są i to jest właśnie w nich świetne, że wszytko jest taniej :)

Jaki odkurzacz ??

09 mar 2015 - 20:23:28

Cytat
KingaPrzybyl
najlepiej inteligenty - ten co sam odkurza (odstrasza tylko cena 1600 zł :/)

to raczej jako dodatek pomiędzy regularnym sprzątaniem.

Mnie się podobają te iroboty itd, ale to sprzątania nie zapewni. Jeśli chodzi o nowoczesny i energooszczedny odkurzacz to może ergorapido electroluxa? On jest bezprzewodowy.

Jaki odkurzacz ??

09 mar 2015 - 20:43:54

Ja mam Samsunga sc6790 i jestem z niego zadowolona

Jaki odkurzacz ??

31 mar 2015 - 19:01:03

Cytat
minia86


to raczej jako dodatek pomiędzy regularnym sprzątaniem.

Mnie się podobają te iroboty itd, ale to sprzątania nie zapewni.
Nie rozumiem dlaczego według Ciebie nie są wystarczające. Moja siostra kupiła ten odkurzacz i jest mega zadowolona. Normalnie już nie odkurza. Czasem tylko za kanapą przy wielkich świątecznych porządkach.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki odkurzacz ??

01 kwi 2015 - 15:04:01

Z tych które ostatnio mnie zaciekawiły w sklepie to były Ergorapido. Nie wiem czy widzieliście, ale nowoczesne, kolorowe i bezprzewodowe. Rozmontowują się i można mniejszą częścią sprzątać mało dostępne miejsca, albo w samochodzie. Wygląda trochę jak z kosmosu, ale jest lekki, więc u mnie ma plusa. Ktoś ma taki?


niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki odkurzacz ??

07 kwi 2015 - 19:54:59

Cytat
maristka
Cytat
minia86


to raczej jako dodatek pomiędzy regularnym sprzątaniem.

Mnie się podobają te iroboty itd, ale to sprzątania nie zapewni.
Nie rozumiem dlaczego według Ciebie nie są wystarczające. Moja siostra kupiła ten odkurzacz i jest mega zadowolona. Normalnie już nie odkurza. Czasem tylko za kanapą przy wielkich świątecznych porządkach.

Właśnie moja znajoma ma i jest bardzo zadowolona - waśnie u niej zachorowałam na to cudo :) ale biorąc pod uwagę outletowskie ceny pewnie niedługo sobie taki sprawię :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zarabiaj nie wychodząc z domu