Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki odkurzacz ??

27 gru 2013 - 11:08:17

Witajcie,
chce zakupić nowy, lepszy odkurzacz niż mam dotychczas. Akutalnie odkurzacz ma 5 lat, był kupiony w biedronce, jego moc ciągnięcia jest tragiczna, filtry się zapychają, nie ma możliwości ich wyczyszczenia manualnego, pozostaje kupno nowego.
Wszakże dywan mam tylko jeden z długim włosem, a wszedzie mam płytki i ewentualnie w paru pokojach panele.
Zależy mi na odkurzaczu, który ładnie odkurzy mi te powierzchnie - w szczelinach pomiedzy gresem duzo zbiera się smieci, które trudno wymieść miotłą, a też odkurzanie będzie też wygodne i szybkie.
Czy polecacie jakieś odkurzacze tak do około 350 zł ?? Bezworkowe oczywiście :)
Jakie wy używacie odkurzacze do swoich podłóg ?

Co powiedzie o odkurzaczu bezprzewodowym takim jak ten ?
[attachment 926436 B377043.jpg]
pomoże ktoś ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-27 11:26 przez lena-222.

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

Jaki odkurzacz ??

10 sty 2014 - 10:46:20

Hej Lena ;)
Moge polecić Ci fajne zestawienie odkurzaczy (tutaj). Podano tam jedne z najlepszych modeli na rynku ;) Może któryś Ci podpasuje. Co więcej, nie są jakieś mega drogie, a powiedziałabym, że dość tanie w stosunku do jakości!
PS Ja sama mam tego Samsunga SC4750. Jak coś to chętnie odpowiem ;)
pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki odkurzacz ??

05 mar 2014 - 14:36:16

Dołączam się do tematu. Dwa tygodnie temu zepsuł mi się odkurzacz, i to miesiąc po upływie gwarancji ;/. Jestem zła, bo dałam za niego ponad 500zł ;/. Nie chcę go naprawiać, bo po naprawie nie będę miała pewności ile jeszcze będzie działał. Myślałam, żeby kupić dobry odkurzacz, który będzie miał długą gwarancję. Niestety mało jest modeli z długą gwarancją ;/ Znalazłam odkurzacz marki Mercurius ze strony http://www.invest.biz.pl/pl,odkurzacze.html, który ma 5 lat gwarancji oraz 10 lat serwisu pogwarancyjnego. Czy Waszym zdaniem opłaca się go kupić?

Jaki odkurzacz ??

05 mar 2014 - 14:39:57

Mój chłopak chce kupić odkurzacz i uparł sie na zelmera odyssey.Twierdzi,że bardzo dobry,no i polski:)


aldona Jeśli chodzi o długą gwarancję to praktycznie każdy sklep ma opcję,że można sobie dodatkowo kilka lat dokupić,bo nie wiem czy któryś sklep da ci za darmo 5-cio letnią gwarancję.Z tych co pokazałaś to raczej wszystkie mają tylko dwa lata gwarancji.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-05 14:45 przez dootii.

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki odkurzacz ??

06 mar 2014 - 10:23:30

Nie słyszałam o tym modelu zelmera, ale chętnie o nim poczytam :) No tak, ale miałam tą dodatkową gwarancję w przypadku telefonu i nic to nie dało, telefon zepsuł się bez mojej ingerencji i usłyszałam tylko, że przedłużona gwarancja tego nie obejmuje....

Jaki odkurzacz ??

06 mar 2014 - 10:33:45

Ja mam Dirt Devil, kupiony na allegro za grosze, ale daje sobie radę ze wszystkim. Tyle, że workowy, dla mnie tylko takie istnieją, nie ma takiego syfu przy czyszczeniu.

Jaki odkurzacz ??

06 mar 2014 - 10:47:33

niedawno kupowałam odkurzacz, dużo czytałam i kupiłam idealny-za 250zł
SAMSUNG SC5480. nie polecam bezworkowych, ludzie na nie narzekają. przy zakupie sugeruj się mocą ssania a nie mocą odkurzacza.
ten Samsung ma 2100wat moc ssania. to bardzo dużo za tą cene.

dodam że jest lekki, wygodny. kupowałam przez internet



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 10:48 przez ktoto1.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki odkurzacz ??

04 kwi 2014 - 19:32:20

Ja mam bezworkowy i nie narzekam, ale wszystko zależy od naszych oczekiwań. Ja jestem zadowolona. Przed zakupem odkurzacza warto przeczytać ten poradnik http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Ktory_odkurzacz_bedzie_odpowiedni_3F,a-18 Znajdują się tam wszystkie najważniejsze informacje na temat różnych modeli odkurzaczy. Mi bardzo pomógł i myślę teraz o zakupie piorącego odkurzacza.

Jaki odkurzacz ??

04 kwi 2014 - 19:37:45

powiedz mi po co CI odkurzacz bezworkowy ? i tak trzeba śmieci wyrzucać ;/ przy tego typach odkurzaczy trzeba bardzo często wymieniać filtry.
pracuję w sklepie AGD i uwierz mi , lepiej kupić odkurzacz na worki papierowe/ z mikrofibry.
Poleciłabym CI ZELMERA, na pewno słyszałaś o tej firmie, to najlepszy producent odkurzaczy. a konkretnie zelmer elf.

Cytat
ktoto1
niedawno kupowałam odkurzacz, dużo czytałam i kupiłam idealny-za 250zł
SAMSUNG SC5480. nie polecam bezworkowych, ludzie na nie narzekają. przy zakupie sugeruj się mocą ssania a nie mocą odkurzacza.
ten Samsung ma 2100wat moc ssania. to bardzo dużo za tą cene.

dodam że jest lekki, wygodny. kupowałam przez internet

2100w to moc silnika, nie moc ssania ;o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 19:42 przez psychoaktywna.

Jaki odkurzacz ??

04 kwi 2014 - 19:56:17

Pracowalam w sklepie AGD i najlepsze , a zarazem poreczne i niedrogie odkurzacze to samsungi ! Ma go moja cala rodzina i sasiedzi , kazdy chwali

Odkurzacze tej serii ! polecam - koszt -zalezy od modelu 200-350zł

Samsung jest workowy, ale ma doczepiany pojemnik na kurz, przez co do worka trafia malo śmieci. Nie polecam bezworkowych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 19:57 przez asiulla365.

Jaki odkurzacz ??

04 kwi 2014 - 21:49:18

Ja polecam Electrolux Ultrasilencer.
http://www.mixelectronics.pl/electrolux-ultrasilencer-zus3932g-35681
Używam już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki odkurzacz ??

06 maj 2014 - 11:57:36

Ja nie doceniałam kiedyś jakie praktyczne i wygodne mogą byc odkurzacze piorące dopóki sobie jednego z nich nie sprawiłam.
To jest dobra marka:
http://ktrade.pl/
Mają tam świetne odkurzacze - myślę, że warto jest rozważyć zakup jednego z nich. Sama taki posiadam i jestem zadowolona.

Jaki odkurzacz ??

06 maj 2014 - 12:03:23

Cytat
dootii
Mój chłopak chce kupić odkurzacz i uparł sie na zelmera odyssey.Twierdzi,że bardzo dobry,no i polski:)


aldona Jeśli chodzi o długą gwarancję to praktycznie każdy sklep ma opcję,że można sobie dodatkowo kilka lat dokupić,bo nie wiem czy któryś sklep da ci za darmo 5-cio letnią gwarancję.Z tych co pokazałaś to raczej wszystkie mają tylko dwa lata gwarancji.

Ja mam tego zelmera i sobie go chwalę :)


niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Jaki odkurzacz ??

10 cze 2014 - 15:39:11

Ja tam nie jestem przekonana do odkurzaczy bez workowych. Wole te tradycyjne. Ale zanim się na jakiś zdecydujesz, może poczytaj taki poradnik http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-Ktory_odkurzacz_bedzie_odpowiedni_3F,a-18 i wtedy poszukaj jakiegos odpowiedniego odkurzacza. Kup taki który służył by Ci przez jakiś czas.

Jaki odkurzacz ??

10 cze 2014 - 15:53:45

ja mam odkurzacz wodny. tylko taki wchodził w grę, bo moj maż jest astmatykiem i alergikiem. Kazde odkurzanie innym odkurzaczem niż ten co mam obecnie powodowało u niego ataki duszności. Tak zaprawdę odkurzacze powinny nazywać się zakurzacze. Z jednej strony wciągają a z drugiej wypuszczaja rozbity na mikrocząsteczki kurz, który potem lata w powietrzu i szkodzi takim ludziom jak mój mąż. Odkurzacz który obecnie używam jest duży, średnio poreczny, ale sprząta niesamowicie i do tego mozna nim myć podłogi, czyscić parą i prać dywany i tapicerki. Mimo gabarytów które są tu minusem jestem z niego bardzo zadowolona. Odkurzacz nazywa się igea steam. pod tym linkiem mozna obejrzeć http://pokazywarka.pl/na3x48/#zdjecie10271319



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-10 15:56 przez olecka27.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Firanki makarony