Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

49 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:28:06

Cytat

Nie nie, troszeczkę się nie zrozumiałyśmy :)
Mebli już nie wymienie przynajmniej przez parę lat bo są nowe, ale mogę wymienić za rok może tą fototapetę. Tylko jaka?

ah, myślałam, że te zielone to tylko na chwilę, bo wymieniasz na czarne..
hm. ja bym postawiła na coś jaśniutkiego, beżowego ewentualnie żeby zgrało się w miarę kolorem z płytkami.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:28:22

Cytat
paskowana
Cytat
dzwooneczek
Nie podoba mi się, zupełnie... Ale może też dlatego że mam zupełnie inny gust. W każdym bądź razie kuchenka psuje wszystko, dodatkowo blat bym wybrała cały czarny a nie w jakieś ciapki a uchwyty bym wywaliła - jakieś czarne niewidoczne byłyby ok. Dla mnie to taka zbieranina, dół wygląda jak z lat 90' a góra bardziej nowocześnie.

przecież napisała, że górę wymienia
Pokaż mi gdzie napisała, że wymienia górę... Szukam, szukam i nic takiego nigdzie nie ma.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:30:05

Cytat

Pokaż mi gdzie napisała, że wymienia górę... Szukam, szukam i nic takiego nigdzie nie ma.

ah, zwracam honor, chodziło o piekarnik :D

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:35:10

Mi się nie podoba, górne szafki, dolne, blaty, piekarnik i tapeta-wszystko z innej parafii.
Ja jednak mam zupełnie inny gust. Dla mnie wszystkie liście, kwiatki, miasta czy łodygi w kuchni są paskudne, nawet te słynne i popularne czerwone maki.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-15 12:36 przez starababa.

zweryfikowana
Posty: 145
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:35:39

Nie wiem troszeczkę mnie to dołuje bo efekt nie jest dla mnie samej zadowalający. W ciągu trzech miesiecy robiliśmy całe mieszkanie na szybko z jęzorem na brodzie podemując decyzję w jeden dzień. Czas nas niestety tak gonił bo z narzeczonym wynajmujemy mieszkanie i do końca grudnia mamy umowę, w sierpiniu kupiliśmy mieszkanie w stanie surowym i tak wszystko na szybko, żeby do końca grudnia zdąrzyć przeprowadzić się z wynajmowanego do swojego i tak wszystko sami robiliśmy, projekt kuchni, zerżnięty wygląd mebli w sumie stąd gdzie wynajmujemy. KOlor? teraz bym wzieła inny ale jest po ptakach, kuchnia kosztowała 3500zł wiec jej niestety nie wyrzuce pare lat muszę się na taką niestety popatrzec. Lepiej jest jak się ma kogos kto się zna , albo powierzy projekt kogoś kto na codzień się tym zajmuje, bo tak samemu robić to wychodzi jak widzicie wiocha totalna. Chciałam dobrze, narzeczonemu się to podobało wyszło kompletnie inaczej niż w inspiracji tutaj. Może by się dało coś jeszcze uratować gdyby tą fototapetę zmienił , niewiem sama teraz to już jestem zdołowana.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:40:49

Spokojnie, wszystko nabierze charakteru jak już będzie zagospodarowane, wiele można uratować dodatkami. Na pewno nie jesteś jedyną osobą, która po skończeniu remontu coś zrobiłaby inaczej.
Ciesz się nowym, własnym mieszkaniem a na razie na spokojnie szukaj inspiracji i odkładaj pieniądze na kuchnię marzeń za parę lat:)

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:41:34

Mnie się ciemne kolory dość szybko nudzą, także totalnie nie moja bajka :) Usuń te liście na ścianie (jeśli się da:) Ja bym jeszcze mały drobiazg zmieniła, usunęła nóżki od szafek na dole (jeśli się da) i zrobiła tak jak na twojej inspiracji. Czyli postawiła szafki na podłodze. Będzie to praktyczniejsze w użytkowaniu, teraz wszystko co ci spodnie będzie lecieć pod szafki. A żeby tam posprzątać, tragedia.
Nie martw się, jak się kuchnie wykończy, zrobi podłogę, ustawi bibeloty to same szafki nie będą tak waliły po oczach. Wystarczy pobawić się dodatkami i będzie ok.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:41:41

Trochę nieprzemyślana ta kuchnia,tym bardziej ze nie meblujesz ją na rok czy dwa tylko na zdecydowanie dłużej ;/.Za bardzo się pospieszyliście.

zweryfikowana
Posty: 145
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:46:54

Cytat
starababa
Spokojnie, wszystko nabierze charakteru jak już będzie zagospodarowane, wiele można uratować dodatkami. Na pewno nie jesteś jedyną osobą, która po skończeniu remontu coś zrobiłaby inaczej.
Ciesz się nowym, własnym mieszkaniem a na razie na spokojnie szukaj inspiracji i odkładaj pieniądze na kuchnię marzeń za parę lat:)

Bardzo Ci dziękuje za te słowa, podniosło mnie na duchu.
Bardzo się tym wszystkim ogólnie przejmuje, chciało by się wszystko idealnie a wychodzi nie tak jak trzeba. Za kilka lat na pewno to wszystko zmienię, marzy mi się coś w tym stylu:

http://meble-stelmach.com/nowoczesne_kuchnie.htm

ale to już musi projektować ktoś kto w tym pracuje i wiadomo wtedy gruuuuba kasa na taką kuchnie, teraz nie badzo mieliśmy piniążki bo wszystko na raz, ale kiedyś tak jak mówisz powoli do celu :) jak na początek chyba nie ma tragedii.
Cytat
mimul
Mnie się ciemne kolory dość szybko nudzą, także totalnie nie moja bajka :) Usuń te liście na ścianie (jeśli się da:) Ja bym jeszcze mały drobiazg zmieniła, usunęła nóżki od szafek na dole (jeśli się da) i zrobiła tak jak na twojej inspiracji. Czyli postawiła szafki na podłodze. Będzie to praktyczniejsze w użytkowaniu, teraz wszystko co ci spodnie będzie lecieć pod szafki. A żeby tam posprzątać, tragedia.
Nie martw się, jak się kuchnie wykończy, zrobi podłogę, ustawi bibeloty to same szafki nie będą tak waliły po oczach. Wystarczy pobawić się dodatkami i będzie ok.

Bardzo dziękuje za wypowiedź, co do dolnych szafek tak jak pisałam na początku one nie są w ogóle zrobione, tak samo jak i góra są jeszcze ofoliowane, dól po prostu jest jak narazie przystawiony do ściany trzeba obronić blat i do dołu są własnie takie deseczki, i zabezpieczenia które jeszcze będzie sie robić żeby właśnie nie było problemu z tym brudem co piszesz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-15 12:49 przez Olascooby666.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:48:43

Cytat
Olascooby666
Bardzo dziękuje za opinię, te naklejki to fototapeta, inspiracją było to:

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel018.jpg

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel019.jpg

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel020.jpg

ale u mnie chyba nie do końca to wyszło :/

Wyszło wyszło :) tylko oni tam zrobili profesjonalnie zdjęcia do tego uroku dodaje kuchenka pod zabudowę. Ja bym dodała tej kuchni trochę egzotyki. Widzę tu zielony kolor, duże soczyste liście do tego świetnie skomponowały by się rolety bambusowe (wtedy już raczej bez firanek) jest wiele faktur, i kolorów rolet pokażę na dole takie jasne i ciemne eleganckie, ja jakbym zdecydowała się na jasny stół to na pewno wybrała bym te jasne bambusowe rolety a jak ciemny to te ciemne pasujące kolorystycznie. Stół wybrałabym prostokątny :)

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:51:29

nie podoba mi sie kompletnie ta "tapeta"

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:52:49

te naklejki mi się nie podobają i kuchenka lepsza by była w kolorze czarnym

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:53:33

nie podobaja mi sie te liscie. I tak samo ten bialy piekarnik za bardzo rzuca sie w oczy przy ciemnych meblach

zweryfikowana
Posty: 145
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:57:52

Cytat
Marteczka91
Cytat
Olascooby666
Bardzo dziękuje za opinię, te naklejki to fototapeta, inspiracją było to:

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel018.jpg

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel019.jpg

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel020.jpg

ale u mnie chyba nie do końca to wyszło :/

Wyszło wyszło :) tylko oni tam zrobili profesjonalnie zdjęcia do tego uroku dodaje kuchenka pod zabudowę. Ja bym dodała tej kuchni trochę egzotyki. Widzę tu zielony kolor, duże soczyste liście do tego świetnie skomponowały by się rolety bambusowe (wtedy już raczej bez firanek) jest wiele faktur, i kolorów rolet pokażę na dole takie jasne i ciemne eleganckie, ja jakbym zdecydowała się na jasny stół to na pewno wybrała bym te jasne bambusowe rolety a jak ciemny to te ciemne pasujące kolorystycznie. Stół wybrałabym prostokątny :)


Bardzo Ci dziękuje za tyle propozycji! :) Ogólnie mam sciany wszystkie białe w kuchni, myślałam o czymś takim ze zdjęcia na okno właśnie.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 13:00:09

Ogólnie nie ma źle, ale nie podobają mi się te naklejki pomiędzy i uważam, że piekarnik też powinien być czarny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak ozdobic mieszkanie na swieta ?