Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 145
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:10:38

Wszystkim bardzo dziękuje za opinię ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-15 13:09 przez Olascooby666.

zweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:14:36

biały piekarnik strasznie razi przy czarnych meblach, ale spoko jesli planujesz wymiane na czarny
i te zielone najklejki jak dla mnie masakra
poza tym jest ok

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:16:38

rażą mnie trochę w oczy te liście czy cokolwiek to jest, ale tak jest ok :) stół osobiście wybrałabym ciemny, chyba prostokątny. a na okna jakąś czystą, gładką firankę ( mam na myśli bez żadnych kwiatów itd skoro te liście tu masz :D ) i ewentualnie jakieś jasne dodatki :)

zweryfikowana
Posty: 145
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:17:19

Bardzo dziękuje za opinię, te naklejki to fototapeta, inspiracją było to:

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel018.jpg

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel019.jpg

http://www.domdeko.pl/gfx/realizacje/rel/rel020.jpg

ale u mnie chyba nie do końca to wyszło :/

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:18:05

to może postaw na jasną górę tak jak na tych zdjęciach? :) jak będziesz miała czarną górę to nie będzie za ciemno?

zweryfikowana
Posty: 145
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:19:26

Tzn wiesz, szafek już nie zmienię, co mogę zrobić to za jakiś czas zmienić fototapetę.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:20:57

no to postaw w takim razie na jasną fototapetę, mogą być tam jakieś dodatki na niej, ale nie te liście :P podłoga? będą panele, kafelki?

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:20:59

Nie podoba mi się, zupełnie... Ale może też dlatego że mam zupełnie inny gust. W każdym bądź razie kuchenka psuje wszystko, dodatkowo blat bym wybrała cały czarny a nie w jakieś ciapki a uchwyty bym wywaliła - jakieś czarne niewidoczne byłyby ok. Dla mnie to taka zbieranina, dół wygląda jak z lat 90' a góra bardziej nowocześnie.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:22:12

Cytat
dzwooneczek
Nie podoba mi się, zupełnie... Ale może też dlatego że mam zupełnie inny gust. W każdym bądź razie kuchenka psuje wszystko, dodatkowo blat bym wybrała cały czarny a nie w jakieś ciapki a uchwyty bym wywaliła - jakieś czarne niewidoczne byłyby ok. Dla mnie to taka zbieranina, dół wygląda jak z lat 90' a góra bardziej nowocześnie.

przecież napisała, że górę wymienia

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:22:27

mnie tak sie podoba :)
tylko teraz nie zagrac blatu i nie na wpycjaj dziadostwa i zbednikow do kuchni i bd ok :) fototapeta jest baaaaardzo wypelniajaca calosc wiec co a duzo to nie zdrowo :)

zweryfikowana
Posty: 145
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:22:36

Blat specjalnie w ciapki ponieważ jest funkcjonalny. Na jednolitym widać każdy brud. Ogólnie wyszła wiocha przez tą fototapetę co nie?

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:24:48

jeśli miałabyś jasną górę jak na tych zdjęciach, którymi się inspirowałaś to z tą fototapetą byłoby super, podoba mi się. no ale skoro będziesz miała czarną górę, to nie wiem, moim zdaniem będzie trochę za ciemno, ta fototapeta powinna być w takim razie jasna, no i jakieś jasne dodatki. wiem, bo znajoma też ma "czarną" kuchnię i teraz żałuje, bo za ciemno

zweryfikowana
Posty: 145
Ostrzeżenia: 1/5

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:25:09

Cytat
paskowana
no to postaw w takim razie na jasną fototapetę, mogą być tam jakieś dodatki na niej, ale nie te liście :P podłoga? będą panele, kafelki?


Będą płytki, polerowane coś takiego:

http://dekordia.pl/imgs_upload/ArkesiaPoler.jpg
Cytat
paskowana
jeśli miałabyś jasną górę jak na tych zdjęciach, którymi się inspirowałaś to z tą fototapetą byłoby super, podoba mi się. no ale skoro będziesz miała czarną górę, to nie wiem, moim zdaniem będzie trochę za ciemno, ta fototapeta powinna być w takim razie jasna, no i jakieś jasne dodatki. wiem, bo znajoma też ma "czarną" kuchnię i teraz żałuje, bo za ciemno


Nie nie, troszeczkę się nie zrozumiałyśmy :)
Mebli już nie wymienie przynajmniej przez parę lat bo są nowe, ale mogę wymienić za rok może tą fototapetę. Tylko jaka?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-15 12:26 przez Olascooby666.

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:26:03

Cytat
Olascooby666
Cytat
paskowana
no to postaw w takim razie na jasną fototapetę, mogą być tam jakieś dodatki na niej, ale nie te liście :P podłoga? będą panele, kafelki?


Będą płytki, polerowane coś takiego:

http://dekordia.pl/imgs_upload/ArkesiaPoler.jpg

no to dobrze :)

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?

15 gru 2013 - 12:26:58

Sorry, ale okropna jest ta kuchnia. Po pierwsze blat jest w jakieś ciapki, które zupelnie nie pasuja do góry, a sama góra tez jest paskudna ze względu na ten kolor. O wiele lepiej wyglądałaby BIAŁA góra. Fototapeta niestety tez jakoś nie współgra z całością. Inspiracje czasem dobrze wyglądają na zdjęciach, które są podrasowane itp, ale już niekoniecznie na żywo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak ozdobic mieszkanie na swieta ?