Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie macie meble w kuchni?

29 mar 2017 - 10:02:26

No włąsnie sama przymierzam się do remontu kuchni. Meble jakie planuję wstawic będą delikatnie kremowe. Matowe ponieważ będzie to styl prowansalski :) Obecnie mam meble na wysoki połysk i szczerze powiedziawszy to średnio się sprawdzają. Widocznie miałam co do nich znacznie większe oczekiwania ( są problematyczne w doczyszczeniu).
Jeszcze problem mam ze ścianą pomiędzy dolnymi a górnymi płytkami. NIe chcę tradycyjnych płytek a szkło do takich mebli nie będzie pasowało. Co sądzicie o kolekcji Majolika od firmy Tubądzin? Będzie pasowała?


Jakie macie meble w kuchni?

30 mar 2017 - 10:43:54

Ja zastanawiam się nad założeniem mebli w stylu skandynawskim w kuchni, któraś z was może ma? Jak myślicie dobry pomysł?

Jakie macie meble w kuchni?

30 mar 2018 - 01:01:15

Meble w kuchni mamy z Ikea.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie macie meble w kuchni?

13 wrz 2019 - 13:43:12

Do naszego nowego mieszkania wybraliśmy meble na wymiar, fakt trochę drożej niż w ikea ale jesteśmy zadowoleni ponieważ do mebli kuchennych z ikea nie wchodzą niektóre urządzenia agd. Koleżanka tak właśnie się sparzyła, bo najpierw zamówiła kuchnie z ikea a później miała problem z doborem np zmywarki i musiała też zamówić z ikea żeby zmieściła się w szafce.

---

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-15 11:16 przez moderator.

Jakie macie meble w kuchni?

26 wrz 2019 - 12:11:56

My zrobiliśmy świetne meble kuchenne na wymiar u http://sevle.pl/kuchnie-na-wymiar/ z Czechowic! Wyszło pięknie i dość tanio!

Jakie macie meble w kuchni?

06 mar 2020 - 19:30:15

ja jestem wlasnie w trakcie generalnego remotu kuchni i mam nadzieje że za 3 tyg bede sie juz cieszyc piękna nową czysta kuchnia

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie macie meble w kuchni?

04 mar 2021 - 09:29:07

Czy jest jakaś zasadnicza różnica w jakości, wytrzymałości, użytkowaniu i nie wiem w czym jeszcze między lodówką wolnostojąca a w zabudowie?

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jakie macie meble w kuchni?

04 mar 2021 - 10:16:20

Moim zdaniem lepsza będzie wolnostojąca - zdecydowanie mniej miejsca w zabudowanej, dodatkowo rozmieszczenie półek jest takie, że schowanie większego garnka graniczy z cudem.

Lodówka wolnostojąca równiez może być ozdobą kuchni, nie wiem czy widziałaś sprzęty Smeg - lodówki w stylu retro w wielu kolorach. Moim zdaniem świetne: https://iguanasklep.pl/producenci/smeg-3




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-04 12:16 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

08 mar 2021 - 10:37:34

U mnie dobrze sprawdzają się meble kuchenne modułowe. Polecam, bo są bardzo praktyczne i tanie.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie macie meble w kuchni?

05 cze 2022 - 23:08:49

meble mam stare jeszcze po mojej mamie ale sa w dobrym stanie, zmienilam tylko fronty na frontline

Jakie macie meble w kuchni?

02 lis 2022 - 10:28:31

meble mam robione na wymiar od firmy Meble Janas sa piekne i nowoczesne

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

05 gru 2022 - 01:44:36

najlepsze pod wymiar od firmy Meble Janas :D oczywiscie na wysoki polysk

Jakie macie meble w kuchni?

13 lut 2023 - 14:55:31

Ja mam odnowione meble kuchenne i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Nie musiałam wydawać dużo ,a efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Podczas renowacji wzięłam pod uwagę wskazówki z artykułu, w którym można poczytać więcej o odnowieniu starych mebli ze sklejki http://www.wlasnemiejsce.pl/jak-odnowic-stare-meble-ze-sklejki-o-czym-pamietac/

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Jakie macie meble w kuchni?

30 mar 2023 - 09:14:27

Warto jset też w kuchni zastanowić się nad mrożonkami. Ważne jest również, aby właściwie przygotowywać mrożonki. Należy przestrzegać zaleceń dotyczących czasu i temperatury rozmrażania oraz gotowania, aby uniknąć zakażeń bakteryjnych.

Podsumowując, mrożonki mogą być zdrowe, ale ważne jest, aby wybierać produkty o niskiej zawartości soli, cukru i tłuszczu oraz sprawdzać ich etykiety. Warto również właściwie przygotować mrożonki, aby uniknąć zakażeń bakteryjnych.
https://medistyle.pl/czy-mrozonki-sa-zdrowe/

Na stronie jest sporo informacji w tym temacie.

Jakie macie meble w kuchni?

11 maj 2023 - 18:25:52

W mojej kuchni dominują proste, skandynawskie meble, które łatwo utrzymać w czystości, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne. Przyznam jednak, że niedawno zainwestowałam w tzw. Kitchen Helper dla mojego malucha, aby mógł bezpiecznie obserwować i pomagać mi w gotowaniu. Znalazłam go w sklepie internetowym https://tuptiwood.pl/ który oferuje drewniane meble i zabawki edukacyjne, projektowane z myślą o metodzie Montessori.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kominek zapachowy - używacie?