Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta organizacja

2 minuty temu

przestrzeganie diety

19 minut temu

zalety diety pudełkowej

34 minut temu

skuteczna dieta

55 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:00:20

Na wymiar, czy jakiś gotowy zestaw?
Ile was kosztował i dlaczego wybrałyście akurat taki zestaw? ;-)

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:05:20

na wymiar, koszt około 5000zl po znajomosci. wybrałam taki bo ma wiekszą pewnosc ze sie nie rozwali za chwilę. kuchnia ma juz prawie 3 lata i wyglada jak nowa.

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:06:11

Jedyne i niepowtarzalne;) zaprojektowane przeze mnie i nikt takich nie ma.Koszt około 14tyś z wyposażeniem płyta,piekarnik itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-12 16:08 przez asija777.

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:07:37

ja od 3 miesięcy mieszkam w kupionym z rynku wtórnego mieszkania, ale meble w kuchni mamy na wymiar, z drewanianymi blatami,parapetami i stołem dla 6 osób :)

mój narzeczony jest stolarzem, projektuje, robi i montuje kuchnie, i zawsze odradza meble gotowe(ikea czy agata meble, ich kuchnie też montuje), bo są zwyczajnie słabszej jakości :) ale wiadomo - nie każdego stac na meble na wymiar :)

Jakie macie meble w kuchni?

12 gru 2013 - 16:20:21

na wymiar. moje miasto nie wielkie konkurencja nie śpi ok 5tys kosztowały. Dolne szafki w kolorze kawa z mlekiem górne pistacjowe jaśniutkie. uchwyty chromowane blat nie wiem jaki to materiał ale porządniejszy bo nawet jak się na nim kroi coś to nie ma zarysowań.

Jakie macie meble w kuchni?

14 gru 2013 - 08:34:10

Zgadzam się.Meble kuchenne polecam tylko na wymiar poniewaz gotowe zestawy nigdy nie dorównaja im jakością i funkcjonalnością. I wcale nie musi to byc taki drogi interes. poza tym meble zrobione przez stolarza bedą nam słuzyc bardzo długo w przeciwieństwie do mebli kupnych. Jestem zdania że lepiej wydać raz konkretne pieniadze i miec naprawde dobre i trwałe meble niz wymieniac co 2 lata bo ciagle cos sie psuje i odpada. Kupiłam mieszkanie z kuchnia na wymiar ale juz troche podniszczoną i ogólnie nie w moim stylu. Chciałam ją wymienić ale Pan z firmy którą wynajęłam po obejrzeniu doradził aby nie montowac nowej kuchni tylko przerobić starą. Wymienił blaty, fronty i wszystkie akcesoria meblowe oraz wprowadził kilka udogodnień i tym sposobem za połowę ceny mam nową kuchnię Smile

---
płyty meblowe śląsk



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-14 08:35 przez nataleks2.

Jakie macie meble w kuchni?

14 gru 2013 - 08:51:29

ja mam na wymiar koszt ok 15 tys bez wyposazenia meble proste białe z czarnym blatem

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

16 gru 2013 - 16:04:21

No właśnie - my również mamy meble na wymiar, tyle że zamówione przez internet i m.in. temu meble to kuchni o wymiarach 3x3 metry kosztowały nas 3200 złotych ;-) Do tego oczywiście jeszcze sprzęt, ale same meble kosztowały właśnie tyle ;-)

Jakie macie meble w kuchni?

16 gru 2013 - 16:22:17

moja przyszła teściowa za same meble na wymiar z Black Red White zapłaciła 14 tys zł, jak dla mnie to gruba przesada, nie są w połowie tyle warte.

Cytat
ulankas
No właśnie - my również mamy meble na wymiar, tyle że zamówione przez internet i m.in. temu meble to kuchni o wymiarach 3x3 metry kosztowały nas 3200 złotych ;-) Do tego oczywiście jeszcze sprzęt, ale same meble kosztowały właśnie tyle ;-)

można wiedzieć z jakieś strony internetowej je zamówiłaś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-16 16:23 przez patiii1000.

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

17 gru 2013 - 16:05:09

Kuchnie.pl 14 koła za meble do jednego pomieszczenia to gruba przesada.
Chyba że pomieszczenie ma 30 metrów i wykorzystano perfekcyjnie całą powierzchnię.
Bo w przeciwnym wypadku - nie rozumiem jak można wydać takie pieniądze.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie macie meble w kuchni?

18 gru 2013 - 21:12:16

Masz jakieś zdjęcie całego zestawu? Bo tak na podstawie opisu ciężko oceniać.
Ładnie wszystko wyszło? Jakie fronty? Meble się nie niszczą?

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie macie meble w kuchni?

19 gru 2013 - 16:09:04

Fotki nie mam, zrobię. Gdyby po roku meble mi się zniszczyły to byłabym z lekka... Ale nie, z nimi wszystko jest w najlepszym porządku, ładnie wyglądają, jestem z nich zadowolona. No i przede wszystkim - nie przepłaciliśmy za nie.

Jakie macie meble w kuchni?

19 gru 2013 - 16:15:09

Cytat
asija777
Jedyne i niepowtarzalne;) zaprojektowane przeze mnie i nikt takich nie ma.Koszt około 14tyś z wyposażeniem płyta,piekarnik itp.

za 14 tys to można pół mieszkania umeblować :/

Jakie macie meble w kuchni?

20 gru 2013 - 10:50:46

Jeszcze nie mam, ale jestem na etapie wybierania i projektowania. Planujemy kupić meble z Ikei, koszt ze sprzętem coś około 15 tys., mam nadzieję, że nie więcej...

Jakie macie meble w kuchni?

20 gru 2013 - 11:04:36

Mam meble kuchenne nowoczesne-wymarzone, robione na wymiar wg mojego gustu. Koszt ok. 20 tys wraz ze zmywarka, piekarnikiem itd. Biały lakier. Uwazam,ze kuchnia to miejsce, w ktorym bardzo czesto sie przebywa i jesli kogos stac to warto w nia zainwestowac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KUCHNIA - JAK CI SIĘ PODOBA?