Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

Dekoracje światęczne.

18 lis 2021 - 07:48:50

Uwielbiam dekoracje w szczególności te bożonarodzeniowe ale bez przesady gdzie cały dom dekorowac , wystarczy kilka drobiazgów i choinka , lepiej skupić się na tym że to taki piękny i wyjątkowy czas ;)

Sama co roku coś nowego kupuję na święta, ale również staram się nie przesadzać z ilością dekoracji. Od siebie polecam Tutumi, przeglądałam sobie rózne bibeloty świateczne i w sklepie jest duży wybor ciekawych:
https://tutumi.pl/kategorie-tutumi/dom/boze-narodzenie.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-25 08:54 przez adelka28.

Dekoracje światęczne.

25 lis 2021 - 21:38:40

A ja w tym roku jeśli chodzi o dekoracje, to stawiam na świeczki ^^ To daje mega ciepły klimat. Moją uwagę przyciągnęła taka świąteczna świeczka sojowa, zamierzam kupić kilka, poza tym mam też trochę kominków zapachowych, więc do tego jakieś woski...

Dekoracje światęczne.

26 lis 2021 - 13:06:35

Ja preferuje od kilku lat sztuczne dekorację na święta, zakupuję gałązki lub girlandy. Tworze z nich sobie piękne dekoracje. Czasem z lenistwa kupie też gotową dekoracje. Jednak mimo, że przez wiele lat byłam gorliwą przeciwniczką sztucznych ozdób to teraz, jak najbardziej sobie je chwalę. Nie wiem czy któraś z was też zagląda czasem do tej strony, ale mi przypasował stąd produkty: https://www.bomm.pl/pl/sezony/boze-narodzenie/?page=1 W tym roku, planuje kupić dekorację bożonarodzeniową w szkle. chcę to!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-11-26 13:07 przez Sylwia_OL.

Dekoracje światęczne.

20 gru 2021 - 11:44:09

Ja w tym roku skupiłam się nie tylko na udekorowaniu wnętrza mojego domku, ale też na tym by i z zewnątrz było widać ten świąteczny klimat. Wybrałam takie oświetlenie świąteczne zewnętrzne, które wygląda wręcz bajkowo, a jednocześnie jest bezpieczne w użytkowaniu. Mam już wszystko rozwieszone i jestem pewna, że taka dekoracja werandy zostanie ze mną nie tylko na święta, ale i do końca karnawału.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oświetlenie w salonie