Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dekoracje światęczne.

10 gru 2013 - 11:43:12

Ja mam choinkę fioletowo- złotą, troszkę bałam się polączenia tych dwoch kolorow, ale moim zdaniem już na choince wygląda świetnie :) do tego mam jeszcze kolorowe ozdoby :) głównie samodzielnie wykonane - z masy solnej, szyte itp

Dekoracje światęczne.

10 gru 2013 - 13:27:24

Cytat
dorocia91
Agata śliczny ten Twój parapet:P Bardzo mi się podoba :)

Do mnie wczoraj dotarła choinka, nie mogłam się powstrzymać i już jest ubrana :) inne dekoracje też już są, została mi tylko do ubrania mała choinka w sypialni i dziś się tym zajmę :)
dzieki czesc rzeczy zrobilam sama bo lubie pobawic sie manulanie :)
rozumiem ze masz choinke sztuczna bo zywa to do swiat by nie wytrzymala ja kupuje zawsze zywa i ubieram ja na 2czasem dzien przed wigilia

Dekoracje światęczne.

10 gru 2013 - 16:28:11

Tak, mam sztuczną, mimo iż chciałam żywą bo jeszcze nigdy takowej nie miałam :) Ale ostatecznie zdecydowałam się na sztuczną właśnie dlatego żeby dłużej postała :)

Dekoracje światęczne.

10 gru 2013 - 16:32:14

Ja już oszalałam;d ubrałam choinkę i przystroiłam całe mieszkanie głównie ozdobami wyszperanymi w sklepie "wszystko po 4zł" ale są też inne rzeczy ogólnie wszystko świeci i miga :D

Dekoracje światęczne.

10 gru 2013 - 16:59:43

a to moje dekoracje :):):) choinki z makaronu i domek sama robiłam ;) jedna z choinek ma 55 cm długości stoi obok naszej choineczki kolorowej ;) na zdj nie widać tak jak na żywo ale wszystko wyglada ślicznie stroik na stole tez robilam sama ;) sorki za nie wyprasowaną serwetke ale kupiłąm ją za 1zł w sh i nie wyprana tylko tak do zdj połozona :)



Dekoracje światęczne.

10 gru 2013 - 17:08:18

Ja zawsze mam kolorową,a choinka jest żywa,bo nie lubię sztucznych.

Dekoracje światęczne.

10 gru 2013 - 17:14:39

U mnie juz choinka stoi bo miałam trochę czasu w weekend i chciałam sprawdzic czy czegos nie trzeba bedzie dokupić. Moja choinka ma 180 cm, bardzo gęsta więc sama w sobie ładna.
Lampki biełe led( aby byc eko ;) )
ozdoby złoto czerwone, do tego laski cynamonu i wysuszone plasterki pomarańczy.
Kupiłam olejek naturalny sosnowy, pokropiłam w paru miejscach więc tez pachnie:)

Dekoracje światęczne.

10 gru 2013 - 17:14:59

A to moja choinka i kilka innych ozdób, które już się u mnie prezentują :)



Dekoracje światęczne.

16 gru 2013 - 14:58:07

ja w tym roku bede miala choinke przystrojoną białymi filcowymi gwiazdeczkami (juz je powycinalam) oraz suszonymi plaserkami pomaranczy (juz sie ususzyły ) ;)

Dekoracje światęczne.

16 gru 2013 - 15:15:00

U mnie już od ponad tygodnia wiszą gwiazdki 3D w oknach. Nienawidzę takich manualnych robót, ale postanowiłam sprawdzić swoją cierpliwość i wyzwanie się opłaciło ;-) Gwiazdki prezentują się świetnie.
Co do choinki, to miała być żywa w kolorach srebrnym i turkusowym. Z całej koncepcji pozostała tylko żywa choinka ;-) Dzisiaj teściowie pojechali do leśniczówki i zakupili dla siebie i dla nas po jednej :-)
Bombki będą kolorowe, ponieważ takie wybrał mój Mąż. Mnie to tam "lata". Uważam, że choinka jest piękna sama w sobie i nie trzeba jej żadnych ozdób a i samo strojenie choinki jest dla mnie pogańskim obrządkiem :-)
Stroję, ponieważ Mąż chce i mnie szlag od tego nie trafi ;-)

Dekoracje światęczne.

16 gru 2013 - 15:16:14

Cytat
jumkaa
Ja zastanawiam się czy nie nakleić na ścianie takiej choinki: http://pixers.pl/pixerschoinki w postaci naklejki ;) Uwielbiam oryginalne dekoracje świąteczne i praktycznie co roku staram się coś nowego wdrożyć ...
Myślę szczególnie o pokoju dziecięcym ponieważ chciałabym nadać mu świąteczny, ciepły nastrój.
CHoinki ponoć bardzo łatwo nakleić a każda ma osobno powycinane bombeczki tak więc będzie można w cały proces naklejania włączyć dzieciaki ;)
Co sądzicie o takim pomyśle ?


Jeśli taka "stanie" tylko w pokoju dziecięcym i one same sobie ją przystroją, a w salonie będzie "normalna" choinka, to pomysł SUPER!!
Ale jeśli chcesz zastąpić "normalną" choinkę tą naklejaną, to ja bym tego dzieciom nie robiła:) ponieważ moję najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa wiążą się z ubieraniem choinki z mamą, oglądaniem pięknych światełek wieczorem przy kubku czekolady, kładzeniem się pod choinką i patrzeniu jak światełka odbijają się w bombkach, myśleniu , żę się jest w innym świecie:) no więc polecam zafundowanie dzieciom radości z choinki "normalnej ":) I nic tak nie stwarza magi świąt jak choinka świecąca wieczorową porą:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-16 15:16 przez bessi.

Dekoracje światęczne.

16 gru 2013 - 15:42:31

Cytat
ann992
ja w tym roku bede miala choinke przystrojoną białymi filcowymi gwiazdeczkami (juz je powycinalam) oraz suszonymi plaserkami pomaranczy (juz sie ususzyły ) ;)


Od jakiś 10 lat nie mamy na choince bombek.
Co roku ubieramy ją tematycznie i za każdym razem inaczej: piernikowa, owocowa, anielska, słomiana /ozdoby ze słomy/, filocowa /jak u ciebie/, mikołajkowa, betlejemska, maskotkowa /wykorzystano drobne pluszowe maskotki dzieci/....
Ze stałych elementów zawsze są: lampki ledowe /ok. 500 szt/ duże kwiaty gwiazdy betlejemskiej - albo same czerwone, albo same niebieskie/ i biały tiul fantazyjnie upięty /zastępuje łańcuchy i można go kupić gotowy w rolkach/.
Najwięcej radości mają z tego dzieci: najpierw wymyślają jaką choinkę chcą mieć w roku następnym, by potem przez cały rok robić i zbierać detale.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-16 15:43 przez pola55.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Dekoracje światęczne.

17 lis 2021 - 12:02:44

Dekorujecie tylko wybrane pomieszczenia czy całe mieszkanie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

święta i roczek