Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:24:06

Cześć dziewczyny! :)

Nie wiem jak Wy, ale ja już od jakiegoś czasu myślę o przystrajaniu mieszkania na święta:)
Mam już kilka ozdób choinkowych uszytych własnoręcznie, jakieś maskotki mikolaje;p, wielkie skarpety do powieszenia, i inne drobiazgi:)
Chce w tym roku kupić większą choinkę 150-180cm. i marzy mi się na niej kolor fioletowy i złoty, ale chyba połączenie tych dwóch nie jest zbyt ładne? jak myślicie? a jak u Was będą wyglądały choinki i cała reszta?:)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:28:18

choinka to choinka, mozna na niej powiesci wszystko! :)
Jak Ci sie marzy fioletowy+złoty to czemu nie? :))
Ja od lat ubieram choinkę na 3 sposoby: niebiesko-srebrny, czerwono-złoty i jak popadnie- na kolorowo!. W koncu mowi się :" jestes obwieszony jak choinka" :))

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:31:34

Masz racje :) Zrobię taką jak mi się marzy! ;) bombki w tych dwóch kolorach (brokatowe, matowe, blyszczace - jakie tylko znajde) i kolorowe zawieszki zeby nie bylo nudno :)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:36:30

myślę, że pasują do siebie te kolorki :) My w tym roku ubieramy choinkę na limonkowo - złoto :) gdyż w salonie mamy dodatki wlasnie limonkowe :)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:39:18

Cytat
aga5202
myślę, że pasują do siebie te kolorki :) My w tym roku ubieramy choinkę na limonkowo - złoto :) gdyż w salonie mamy dodatki wlasnie limonkowe :)


Na pewno będzie pięknie wyglądac ta Wasza choinka! :) Nie obawiasz się problemu zwiazanego z ozdobami wlasnie koloru limonkowego?:)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:49:06

Ale jakiego problemu? W sensie kupna takich ozdób czy, że nie bedzie pasowac? :)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:49:40

Kupna:) Bo pasować z pewnością będzie idealnie

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:54:16

Pamiętam , że w zeszłym roku widziałam zestawy bombek właśnie w takim kolorze, co prawda nie było ich dużo ale BĘDĘ SZUKAĆ! :)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 08:54:38

ja jeszcze nie mam koncepcji na ubiór choinki jakoś mnie nie cieszą te święta ;(może dlatego nie myśle o tym ..

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 09:01:38

A do mnie juz docierają świąteczne gazetki promocyjne:) w Realu mają śliczne ozdoby i tanie :) ale ja wybieram się do hurtowni tam na pewno będą mieli ogromny wybór i jeszcze taniej:) także Aga, możesz też się wybrać jeśli masz taką u siebie w mieście.

Iwka38, może właśnie zaczniesz myśleć o tych wszystkich dekoracjach i to spowoduje u Ciebie radość z nadchodzących świat?

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 09:07:35

U mnie w tym roku będzie na kolorowo;D tak jak w dzieciństwie;)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 09:10:35

ja mam od lat kolorowa choinke; czerwona, niebieska, zolta, zlota - wszystko dzieki bombkom matowym w takich kolorach :) Wyglada super!

Zloto z fioltem bedzie pieknie wygladac, bardzo tak "na bogato" :D

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 09:17:23

My pewnie jak co roku totalny misz masz na choińce, złote, srebrne, czerwone, niebieskie, światełka, łańcuchy, aniołki, no cóż..:D
Ale jeszcze w zasadzie o tym nie myślę, dopiero w grudniu ;)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 09:21:13

Cytat
dorocia91
A do mnie juz docierają świąteczne gazetki promocyjne:) w Realu mają śliczne ozdoby i tanie :) ale ja wybieram się do hurtowni tam na pewno będą mieli ogromny wybór i jeszcze taniej:) także Aga, możesz też się wybrać jeśli masz taką u siebie w mieście.

Iwka38, może właśnie zaczniesz myśleć o tych wszystkich dekoracjach i to spowoduje u Ciebie radość z nadchodzących świat?
może ..ale chętnie was poczytam:)

Dekoracje światęczne.

22 lis 2013 - 09:33:11

Uwieeelbiam święta ;D w tym roku moja choineczka będzie czerwono-złota ;D na stół będzie stroik świąteczny z tą duuużą bombką ;D zamierzam jeszcze dokupić kilka dekoracji ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

azor&mruczek