Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić łazienkę ???

13 lis 2013 - 18:38:14

Witajcie, przedstawiam Wam moją łazienkę.
Jak widać jest trochę zwyczajna, mdła , brak jej wyrazu i stylu.
Nie wiem co zrobić, co kupić, aby nadać jej charakteru i stylu... Pomożecie ?


Zdjęcia trochę żółte, ale takie mam światło w łazience :/
Co byście dodały, zmieniły w jej urządzeniu ?? Jakie dodatki ?
Dodam, że narazie remont nie wchodzi w grę. Ustawienie pralki i szafy też musi takie pozostać.
Na zdjęciach nie widać, ale mam karnisz na firanke. Nad firanką też się zastanawiam.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-13 18:49 przez lena-222.

Jak urządzić łazienkę ???

13 lis 2013 - 18:44:31

firanka+dodatki=reczniki, mydla, przybory, czy dekoracje w intensywnej barwie-fiolet, fuksja, turkus..tak to widze:)

Jak urządzić łazienkę ???

13 lis 2013 - 18:47:12

Cytat
natasiasia
firanka+dodatki=reczniki, mydla, przybory, czy dekoracje w intensywnej barwie-fiolet, fuksja, turkus..tak to widze:)

ooo dziękuje za podpowiedź

a jest sens zwijać ręczniki w rulony i układać np. na pralce
lub ułożyć w koszyczku ? czy to jest praktyczne ?
i jeszcze się zastanawiam, czy styl glamour, by tu pasował, czy jednak bylby to przerost treści nad formą ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-13 18:50 przez lena-222.

Jak urządzić łazienkę ???

13 lis 2013 - 18:56:34

treści nad formą może nie, ale formy nad treścią na pewno ;)

Jak urządzić łazienkę ???

13 lis 2013 - 18:59:34

tak jak wyżej proponuję żywy fiolet, taki fiołkowy lub nawet śliwkowy albo brąz- bo takie masz detale, o ile dobrze widzę?. Zmień żarówki bo światło jest okropne do łazienki- zakładam, że się tak malujesz, czeszesz i ogólnie poprawiasz wygląd- jeśli tak to proponuję żarówki najlepiej energooszczędne w chłodnym białym odcieniu(zobaczysz różnicę od razu). Postaw może na parapecie jakąś dużą świecę? ręczniki pozwijane w koszyczku, mogą być na pralce. Co myślisz o takiej macie na pralkę? Może jeszcze fajna efektowna rama na lustro?
mała, krótka- tak do połowy okna firaneczka w jasnym kolorze też by ładnie wyglądała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-13 19:01 przez 007madziucha.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

13 lis 2013 - 19:00:51

Ja się jednak przyczepię - skorzystaj z tego, że masz okno w łazience i zrób zdjęcie w dzień, jeżeli nie ustawiać w aparacie balansu bieli.
Można doradzać na wiele sposobów, ale widząc żółte w każdym calu pomieszczenie na pewno nie doradzi się odpowiedniej kolorystyki.
Jeśli nie masz wilgoci w łazience i nie masz w zwyczaju wywalania do kosza na pranie wilgotnych ubrań, to zamieniłabym plastikowy kosz na wiklinowy lub drewniany z wyjmowanym płóciennym workiem.

Re: Jak urządzić łazienkę ???

13 lis 2013 - 19:02:52

zdjęcia łazienki w świetle dziennym. Tutaj widać idealnie rzeczywisty kolor płytek :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-16 17:41 przez lena-222.

Jak urządzić łazienkę ???

20 lis 2013 - 15:51:44

faktycznie kolorowe ręczniki - tzn. w jednym kolorze ale np. śliwkowe zwinięte w ruloniki na pralce i koszyk wyłożony fioletową tkaniną do trzymania kosmetyków z pralki :) fajne porady aranżacyjne są na stronie łazienki plus, może tam coś znajdziesz :).
według mnie Twoja łazieneczka jest bardzo fajna :)

Jak urządzić łazienkę ???

07 kwi 2014 - 12:32:47

Co powiesz na małe ożywienie? Ja proponuje trochę zmienić oświetlenie całego wnętrza, poprzez rozświetlenie go dzięki np. takiej szafce lustrzanej! Zobacz cóż za efekt można uzyskać - http://www.niebieskalazienka.pl/towar/szczegoly/42300/szafka-lustrzana-70x60-cm-pure-cersanit-s910-001-bialy.[embed_image 889f970de2c54ed61d3b18efe4b0f807]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-07 12:37 przez rudnik.

Jak urządzić łazienkę ???

07 kwi 2014 - 12:38:20

a moim zdaniem jest bardzo ladnie i nic bym nie zmieniala ;)

Jak urządzić łazienkę ???

07 kwi 2014 - 12:43:01

Ja bym wszystkie kosmetyki pozamykala w koszyczkach itp, a nie taka wystawka. Sama taką mam i planuje uszyc pokrowce na wiklinowe koszyczki. Zawsze to ladniej wygląda jak się zaprasza gości. Żywe kolory dodatkow.

A w przyszłości wymienilabym kafelki, bo te mi się wybitnie nie podobaja. Takie nudne.

Jak urządzić łazienkę ???

07 kwi 2014 - 12:49:56

mi się podoba tak jak jest :)

Jak urządzić łazienkę ???

07 kwi 2014 - 13:17:25

Ja bym postawiła na dodatki ale nie za dużo, na pewno jakaś pachnąca świeca. Ładnie poskładane ręczniki, kosz na pranie np wiklinowy, aby pasował do koszyczków na półce (ogólnie koszyki są super, na kosmetyki i inne rzeczy więc duży plus za nie:))
Może jakiś malutki dywanik przy wc lub mata przed wanną w jakimś fajnym żywym kolorze?
Łazienka fajna można z nią sporo pokombinować:)

Jak urządzić łazienkę ???

04 maj 2014 - 18:38:51

Ręczniki zwinięte w rulon w koszyku to niepraktyczne rozwiązanie. No chyba, że chcesz tak dla ozdoby je postawić.

Jak urządzić łazienkę ???

04 maj 2014 - 18:41:25

według mnie to za dużo wszystkiego na wierzchu . Co do lkoloru to stonowany i ciepły. Ja bym tu już nic nie dodawała , tak jak napisałam mniej intymności tym lepiej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozliczenie za ogrzewanie/ czynsz w bloku. prosze o pomoc