Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić łazienkę ???

12 gru 2015 - 00:29:27

Ja polecam do łazienki styl eklektyczny, czyli taki, w którym łączone są ze sobą różne rozwiązania. Tutaj http://www.homesquare.pl/piekna-lazienka/
macie świetnie zaprezentowane przykłady łazienek, w których połączono ze sobą różne materiały - metal, kamień oraz drewno. Świetnie się to ze sobą komponuje. Przy najbliższym remoncie mam właśnie zamiar pójść w tym kierunku ;)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić łazienkę ???

30 gru 2015 - 14:08:07

Duże lustra, takie nawet na całą szerokość ściany optycznie powiększają wnętrze więc może warto w takie zainwestować?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić łazienkę ???

03 sty 2016 - 21:59:13

Dla mnie łazienka powinna być jasna, tak żeby sprawiała wrażenie czystej, dlatego na podłodze i ścianach mam białe płytki jedynie z czarnym paskiem na 3 ścianach. Aby uniknąć nudy na czwartej ścianie zaszalałam i dałam wydruk dekoracyjny. Coś jak tutaj:

Wydruk zamawiałam w necie na stronie Designersi.pl, a naklejałam sama. Trzyma się świetnie nawet jeśli pochlapie się go wodą.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 7/5

Jak urządzić łazienkę ???

08 sty 2016 - 12:32:17

Podobnie jak reszta dziewczyn, schowałabym gdzieś kosmetyki i środki czystości. Uwagę powinny przykuwać dobrze dobrane dodatki, a nie kolorowe plastikowe opakowania. Ja zdecydowałam się na gładkie płytki w całej łazience, a za to zaszalałam z dodatkami. Polecam szczególnie dobrej jakości lustra takie jak chociażby te - lustra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 15:01 przez MagdalenaDz.

Jak urządzić łazienkę ???

26 sty 2016 - 11:24:54

Aby w łazience nie straszyły brzydkie opakowania proszków i płynów to polecam sloje na przetwory :) są idealne na proszek do prania a do tego pięknie wyglądają :)
http://komodapomyslow.blogspot.com/2015/10/soiki-i-soje-idealne-pojemniki-do.html


niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

19 lut 2016 - 10:44:34

styl marokański jest przepiękny, te wzory i kolory wspaniale prezentują się w łazienkach, zobaczcie takie płytki Timo na tych zdjęciach wspaniale to wygląda! zdecydowałybyście się u siebie na takie wzory ?

Jak urządzić łazienkę ???

22 lut 2016 - 15:51:54

Mi sie akurat podoba łazienka , która jest na zdjeciach, choc w sumie bardziej to drugie zdjęcie . Jeżeli myślisz tez jak sobie poustawiać cokolwiek w łazience to zajrzyj sobie na strone łazienkaplus . Tam jest mnóstwo inspiracji i porad dotyczących urządzania łazienki .

Jak urządzić łazienkę ???

04 mar 2016 - 12:10:33

jeszcze tu jest mega dużo różnych inspiracji: http://inspiracje.lazienkaplus.pl/ - ja mam np, różne kafelki czarno białe u siebie, fajny efekt.
kinnga_g - mega pomysł! super to wygląda, spróbuje u siebie i podzielę się fotkami!

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

26 kwi 2016 - 08:59:46

Nie ma to jak przed remontem czyszczenie kanalizacji wrocław lepiej to zrobić żeby potem nie było problemów z przepływem ja zawsze to polecam.

Jak urządzić łazienkę ???

08 cze 2016 - 08:43:50

Polecam też użyć płytki mozaiki formsa design bardzo dobrze się prezentują w mniejszych jak i większych łazienkach.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić łazienkę ???

08 cze 2016 - 08:55:34

Fajny pomysł z tymi slojami, na pewno wykorzystam go w swojej łazience. Opórcz tego mam zamiar postawic rowniez na akcenty w odcieniu miedzianym, jako ze na ścianie będe musiala miec odsłonięte rury które mają właśnie ten kolor.

Jak urządzić łazienkę ???

09 cze 2016 - 08:21:51

Albo te solidne opoczno fargo też płytki w bardzo dobrej jakości nadające się do łazienki żeby ją bardziej odświeżyć.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Jak urządzić łazienkę ???

16 cze 2016 - 12:41:00

Ja jestem po remoncie mojej łazienki. Koszmar dosłownie ! Trafiła nam sie kiepska ekipa, która zupełnie nie wiedziała jak układac płytki. Mieli do mnie pretensje ,że wybrałam sobie mozaikę bo :

W prlu mozaik nie kładli !

Na szczęście potem zmieniłam fachowców i praca poszła gładko. Za to z płytek jestem bardzo zadowolona bo łazienka jest piękna. Kładłam płytki z kolekcji Abrila i Purio Paradyżu plus pasek mozaiki wokół lustra z innej firmy.


Jak urządzić łazienkę ???

12 lip 2016 - 13:42:18

Wybór odpowiedniego majstra to połowa sukcesu. Sama jednak proponuję również kupić płytki dobrej jakości. Przekonała się o tym moja siostra, ktora wybrała płytki z outletu i niestety ale okazało się,ze miały inne odcienie ( z tego powodu zostały przecenione). NIe wyglada to tak dobrze.
Sama zdecydowałam sie na płytki Tubądzin Alabastrino ( na dole zdjęcie - rzecz jasna nie mojej łazienki ale na żywo płytki prezentują się tak samo jak w katalogu). Delikatnie, kremowe plytki. To co mi się w nich podoba to to,że bardzo łatwo się je czyści. Praktycznie nie widać na nich kamienia !


Jak urządzić łazienkę ???

13 paź 2016 - 13:35:51

łazienka powinna byc funkcjonalna i mieć kolorystykę spokojną, reklasująca - np morskie odcienie, jasne szarości w koncu to miejsce relaksu :) jestem zwolenniczką wanny zamiast prysznicu więc u mnie w łazience to wanna zajmuje naczelne miejsce ;) chciałam tez by łazienka była nowoczesnie urządzona dlatego postawiłam na stelaz podtynkowy i baterie z trybem oszczedzania wody Roca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

remont łazienki