Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

7 minut temu

Budowa domu

11 minut temu

Projekt wnętrza

45 minut temu

usługi stomatologiczne

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić łazienkę ???

12 gru 2015 - 00:29:27

Ja polecam do łazienki styl eklektyczny, czyli taki, w którym łączone są ze sobą różne rozwiązania. Tutaj http://www.homesquare.pl/piekna-lazienka/
macie świetnie zaprezentowane przykłady łazienek, w których połączono ze sobą różne materiały - metal, kamień oraz drewno. Świetnie się to ze sobą komponuje. Przy najbliższym remoncie mam właśnie zamiar pójść w tym kierunku ;)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić łazienkę ???

30 gru 2015 - 14:08:07

Duże lustra, takie nawet na całą szerokość ściany optycznie powiększają wnętrze więc może warto w takie zainwestować?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić łazienkę ???

03 sty 2016 - 21:59:13

Dla mnie łazienka powinna być jasna, tak żeby sprawiała wrażenie czystej, dlatego na podłodze i ścianach mam białe płytki jedynie z czarnym paskiem na 3 ścianach. Aby uniknąć nudy na czwartej ścianie zaszalałam i dałam wydruk dekoracyjny. Coś jak tutaj:

Wydruk zamawiałam w necie na stronie Designersi.pl, a naklejałam sama. Trzyma się świetnie nawet jeśli pochlapie się go wodą.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 7/5

Jak urządzić łazienkę ???

08 sty 2016 - 12:32:17

Podobnie jak reszta dziewczyn, schowałabym gdzieś kosmetyki i środki czystości. Uwagę powinny przykuwać dobrze dobrane dodatki, a nie kolorowe plastikowe opakowania. Ja zdecydowałam się na gładkie płytki w całej łazience, a za to zaszalałam z dodatkami. Polecam szczególnie dobrej jakości lustra takie jak chociażby te - lustra.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 15:01 przez MagdalenaDz.

Jak urządzić łazienkę ???

26 sty 2016 - 11:24:54

Aby w łazience nie straszyły brzydkie opakowania proszków i płynów to polecam sloje na przetwory :) są idealne na proszek do prania a do tego pięknie wyglądają :)
http://komodapomyslow.blogspot.com/2015/10/soiki-i-soje-idealne-pojemniki-do.html


niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

19 lut 2016 - 10:44:34

styl marokański jest przepiękny, te wzory i kolory wspaniale prezentują się w łazienkach, zobaczcie takie płytki Timo na tych zdjęciach wspaniale to wygląda! zdecydowałybyście się u siebie na takie wzory ?

Jak urządzić łazienkę ???

22 lut 2016 - 15:51:54

Mi sie akurat podoba łazienka , która jest na zdjeciach, choc w sumie bardziej to drugie zdjęcie . Jeżeli myślisz tez jak sobie poustawiać cokolwiek w łazience to zajrzyj sobie na strone łazienkaplus . Tam jest mnóstwo inspiracji i porad dotyczących urządzania łazienki .

Jak urządzić łazienkę ???

04 mar 2016 - 12:10:33

jeszcze tu jest mega dużo różnych inspiracji: http://inspiracje.lazienkaplus.pl/ - ja mam np, różne kafelki czarno białe u siebie, fajny efekt.
kinnga_g - mega pomysł! super to wygląda, spróbuje u siebie i podzielę się fotkami!

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

26 kwi 2016 - 08:59:46

Nie ma to jak przed remontem czyszczenie kanalizacji wrocław lepiej to zrobić żeby potem nie było problemów z przepływem ja zawsze to polecam.

Jak urządzić łazienkę ???

08 cze 2016 - 08:43:50

Polecam też użyć płytki mozaiki formsa design bardzo dobrze się prezentują w mniejszych jak i większych łazienkach.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić łazienkę ???

08 cze 2016 - 08:55:34

Fajny pomysł z tymi slojami, na pewno wykorzystam go w swojej łazience. Opórcz tego mam zamiar postawic rowniez na akcenty w odcieniu miedzianym, jako ze na ścianie będe musiala miec odsłonięte rury które mają właśnie ten kolor.

Jak urządzić łazienkę ???

09 cze 2016 - 08:21:51

Albo te solidne opoczno fargo też płytki w bardzo dobrej jakości nadające się do łazienki żeby ją bardziej odświeżyć.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Jak urządzić łazienkę ???

16 cze 2016 - 12:41:00

Ja jestem po remoncie mojej łazienki. Koszmar dosłownie ! Trafiła nam sie kiepska ekipa, która zupełnie nie wiedziała jak układac płytki. Mieli do mnie pretensje ,że wybrałam sobie mozaikę bo :

W prlu mozaik nie kładli !

Na szczęście potem zmieniłam fachowców i praca poszła gładko. Za to z płytek jestem bardzo zadowolona bo łazienka jest piękna. Kładłam płytki z kolekcji Abrila i Purio Paradyżu plus pasek mozaiki wokół lustra z innej firmy.


Jak urządzić łazienkę ???

12 lip 2016 - 13:42:18

Wybór odpowiedniego majstra to połowa sukcesu. Sama jednak proponuję również kupić płytki dobrej jakości. Przekonała się o tym moja siostra, ktora wybrała płytki z outletu i niestety ale okazało się,ze miały inne odcienie ( z tego powodu zostały przecenione). NIe wyglada to tak dobrze.
Sama zdecydowałam sie na płytki Tubądzin Alabastrino ( na dole zdjęcie - rzecz jasna nie mojej łazienki ale na żywo płytki prezentują się tak samo jak w katalogu). Delikatnie, kremowe plytki. To co mi się w nich podoba to to,że bardzo łatwo się je czyści. Praktycznie nie widać na nich kamienia !


Jak urządzić łazienkę ???

13 paź 2016 - 13:35:51

łazienka powinna byc funkcjonalna i mieć kolorystykę spokojną, reklasująca - np morskie odcienie, jasne szarości w koncu to miejsce relaksu :) jestem zwolenniczką wanny zamiast prysznicu więc u mnie w łazience to wanna zajmuje naczelne miejsce ;) chciałam tez by łazienka była nowoczesnie urządzona dlatego postawiłam na stelaz podtynkowy i baterie z trybem oszczedzania wody Roca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

remont łazienki