Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić łazienkę ???

18 sty 2015 - 11:18:03

Też nie podobają mi się te płytki. Ten kolor nie pasuje mi do łazienki. Zaszalej i zrób porządny remont. Ja bardzo lubię szare, surowe, betonowe ściany i do tego białe meble.


[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-27 19:41 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

18 sty 2015 - 11:30:52

zmien barwe swiatła z zółtej na biała wymien ręczniki dywanik i dodatki wszelkie na fioletowy albo granatowy albo i łazienka inaczej bedzie wyglądac ustawienie jest ok

Jak urządzić łazienkę ???

20 sty 2015 - 11:57:26

Cytat
isiulkaa
A nie myślałaś o tym by położyć w łazience fototapetę? Widziałam ostatnio całkiem ładne na http://www.fotoboard.com.pl/fototapety/przeznaczenia/do-lazienki typowo do łazienek. Wydaje mi się, że jak ktoś ma sporą łazienkę to świetnie się będą prezentować.
widze ze wszedzie wciskasz fototapete ;) fototapeta do naszych łazienek to porazka no chyba ze masz tzw. pokój kąpielowy 35 m wtedy tak ale przy małych pomieszczeniach fototapeta jeszcze ja zmniejszy. czasem wystarczy zmienic tylko dodatki i juz zmienia sie charakter wnetrza

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

26 sty 2015 - 12:46:20

mnie sie bardzo podoba, moim zdaniem masz bardzo ladna lazienke..nie o co moja :P

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

26 sty 2015 - 12:53:23

ciemne sliwkowe reczniki, pudelka zmienic na ciemniejsze, dodac kilka grubych swieczek zapachowych- beda pachnialy nawet niezapalone.... mysle. Jak cos jeszcze wymysle to wrzuce

Zmienilabym kosz na pranie. No i ogolnie dodatki ciemne i bardzo jasne, by zrobic kontrast, zeby nie bylo mdlo. Jesli sie nie myle, to tam gdzie masz kubelek zmiescilaby sie taka wysoka szafka z szufladkami. Widzialam taka w home and you, pozniej wkleje zdjecia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 12:59 przez roksolana83.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić łazienkę ???

29 sty 2015 - 10:14:53

Witajcie,

Ja mieszkam w bloku i łazienka była niestety ciasna, że ani się obrócić. Postanowiłam zrobić mały remont. Usunęłam wannę i zamontowałam kabinę prysznicową (dokładniej to mąż zrobił :P). Zmieniliśmy też stary kaloryfer na płytę grzewczą. Piękne modele znalazłam na . Wiecie, że te płyty mogą być z różnymi nadrukami. Bajera :P I płyteczki nowe, jasne. Teraz to jest więcej przestrzeni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-07 16:06 przez Ela1595.

Jak urządzić łazienkę ???

29 sty 2015 - 11:07:22

ja osobiście kosmetyki włożyła bym do jednego koszyczka żeby nie były tak porozstawiane po łazience, ręczniki jednego koloru, zmieniła bym rolete a przede wszystkim jaśniejsze światło. To już by dało innego wyglądu łazience bo w świetle dziennym płytki wyglądają super to moze dodatki w kolorze brązowym tak jak ozdobniki na płytkach ?? :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

Jak urządzić łazienkę ???

04 mar 2015 - 16:37:22

a takie płytki [moderacja - link]? mozaika szklana, ja jestem bardzo zauroczona, to najładniejsze płytki ever! np wyobrażam je sobie wokół lustra na umywalką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-27 19:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić łazienkę ???

27 sie 2015 - 10:56:20

Łazienka wydaje się być niewielka, więc może zmienić tę wannę na drewnianą. Znajdziesz takie tutaj: [moderacja - link]. Według mnie są bardzo stylowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-27 19:42 przez moderator.

Jak urządzić łazienkę ???

27 sie 2015 - 19:14:37

ja szukałam inspiracji w internecie, zeby urządzić moja nietypową łazienkę...znalazłam na lazienkaplus fajne pomysly i polecam! warto trochę przysiąć i zrobić coś ładnego

Jak urządzić łazienkę ???

28 sie 2015 - 08:31:31

Słyszał ktoś z was kiedyś o takim czymś jak nowoczesny biobidet ? Ostatnio czytałem o takim rozwiązaniu i się nad tym zastanawiam, ktoś ma może, widział to ?

Jak urządzić łazienkę ???

03 wrz 2015 - 20:13:16

A co powiecie na styl orientalny? Niedawno ceramstic wprowadził śliczne dekory w stylu japońskim. Bardzo inspirujące - w stylu dużo bieli plus akcenty szarości i niebieskiego.

Jak urządzić łazienkę ???

09 wrz 2015 - 09:09:08

Ja urządziłem łazienkę jeszcze muszę wybrać jakieś lustra łazienkowe warszawa , zna ktoś może jakiś dobry sklep stacjonarny, z góry dziękuje:P

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Jak urządzić łazienkę ???

22 paź 2015 - 13:17:56

Fajne płytki widziałam ostatnio w necie kolekcja się nazywała acapulco. Połączenia bieli i turkusu no i od razu kojarzą się z takim nadmorskim klimatem :)

Jak urządzić łazienkę ???

04 gru 2015 - 09:57:20

a co myślicie np o zieleni w łazience. Kusi mnie to, ale troszkę sie boję że za parę lat to już nie będzie takie uniwersalne. Mam na myśli coś takiego http://inspiracje.lazienkaplus.pl/moya-1-261. Podoba wam sie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie w stylu prowansalskim