Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

43 minut temu

Biznes

47 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak urządzić łazienkę ???

18 sty 2015 - 11:18:03

Też nie podobają mi się te płytki. Ten kolor nie pasuje mi do łazienki. Zaszalej i zrób porządny remont. Ja bardzo lubię szare, surowe, betonowe ściany i do tego białe meble.


[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-27 19:41 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

18 sty 2015 - 11:30:52

zmien barwe swiatła z zółtej na biała wymien ręczniki dywanik i dodatki wszelkie na fioletowy albo granatowy albo i łazienka inaczej bedzie wyglądac ustawienie jest ok

Jak urządzić łazienkę ???

20 sty 2015 - 11:57:26

Cytat
isiulkaa
A nie myślałaś o tym by położyć w łazience fototapetę? Widziałam ostatnio całkiem ładne na http://www.fotoboard.com.pl/fototapety/przeznaczenia/do-lazienki typowo do łazienek. Wydaje mi się, że jak ktoś ma sporą łazienkę to świetnie się będą prezentować.
widze ze wszedzie wciskasz fototapete ;) fototapeta do naszych łazienek to porazka no chyba ze masz tzw. pokój kąpielowy 35 m wtedy tak ale przy małych pomieszczeniach fototapeta jeszcze ja zmniejszy. czasem wystarczy zmienic tylko dodatki i juz zmienia sie charakter wnetrza

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

26 sty 2015 - 12:46:20

mnie sie bardzo podoba, moim zdaniem masz bardzo ladna lazienke..nie o co moja :P

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

26 sty 2015 - 12:53:23

ciemne sliwkowe reczniki, pudelka zmienic na ciemniejsze, dodac kilka grubych swieczek zapachowych- beda pachnialy nawet niezapalone.... mysle. Jak cos jeszcze wymysle to wrzuce

Zmienilabym kosz na pranie. No i ogolnie dodatki ciemne i bardzo jasne, by zrobic kontrast, zeby nie bylo mdlo. Jesli sie nie myle, to tam gdzie masz kubelek zmiescilaby sie taka wysoka szafka z szufladkami. Widzialam taka w home and you, pozniej wkleje zdjecia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 12:59 przez roksolana83.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić łazienkę ???

29 sty 2015 - 10:14:53

Witajcie,

Ja mieszkam w bloku i łazienka była niestety ciasna, że ani się obrócić. Postanowiłam zrobić mały remont. Usunęłam wannę i zamontowałam kabinę prysznicową (dokładniej to mąż zrobił :P). Zmieniliśmy też stary kaloryfer na płytę grzewczą. Piękne modele znalazłam na . Wiecie, że te płyty mogą być z różnymi nadrukami. Bajera :P I płyteczki nowe, jasne. Teraz to jest więcej przestrzeni.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-07 16:06 przez Ela1595.

Jak urządzić łazienkę ???

29 sty 2015 - 11:07:22

ja osobiście kosmetyki włożyła bym do jednego koszyczka żeby nie były tak porozstawiane po łazience, ręczniki jednego koloru, zmieniła bym rolete a przede wszystkim jaśniejsze światło. To już by dało innego wyglądu łazience bo w świetle dziennym płytki wyglądają super to moze dodatki w kolorze brązowym tak jak ozdobniki na płytkach ?? :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

Jak urządzić łazienkę ???

04 mar 2015 - 16:37:22

a takie płytki [moderacja - link]? mozaika szklana, ja jestem bardzo zauroczona, to najładniejsze płytki ever! np wyobrażam je sobie wokół lustra na umywalką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-27 19:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 4/5

Jak urządzić łazienkę ???

27 sie 2015 - 10:56:20

Łazienka wydaje się być niewielka, więc może zmienić tę wannę na drewnianą. Znajdziesz takie tutaj: [moderacja - link]. Według mnie są bardzo stylowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-27 19:42 przez moderator.

Jak urządzić łazienkę ???

27 sie 2015 - 19:14:37

ja szukałam inspiracji w internecie, zeby urządzić moja nietypową łazienkę...znalazłam na lazienkaplus fajne pomysly i polecam! warto trochę przysiąć i zrobić coś ładnego

Jak urządzić łazienkę ???

28 sie 2015 - 08:31:31

Słyszał ktoś z was kiedyś o takim czymś jak nowoczesny biobidet ? Ostatnio czytałem o takim rozwiązaniu i się nad tym zastanawiam, ktoś ma może, widział to ?

Jak urządzić łazienkę ???

03 wrz 2015 - 20:13:16

A co powiecie na styl orientalny? Niedawno ceramstic wprowadził śliczne dekory w stylu japońskim. Bardzo inspirujące - w stylu dużo bieli plus akcenty szarości i niebieskiego.

Jak urządzić łazienkę ???

09 wrz 2015 - 09:09:08

Ja urządziłem łazienkę jeszcze muszę wybrać jakieś lustra łazienkowe warszawa , zna ktoś może jakiś dobry sklep stacjonarny, z góry dziękuje:P

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Jak urządzić łazienkę ???

22 paź 2015 - 13:17:56

Fajne płytki widziałam ostatnio w necie kolekcja się nazywała acapulco. Połączenia bieli i turkusu no i od razu kojarzą się z takim nadmorskim klimatem :)

Jak urządzić łazienkę ???

04 gru 2015 - 09:57:20

a co myślicie np o zieleni w łazience. Kusi mnie to, ale troszkę sie boję że za parę lat to już nie będzie takie uniwersalne. Mam na myśli coś takiego http://inspiracje.lazienkaplus.pl/moya-1-261. Podoba wam sie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie w stylu prowansalskim