Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić łazienkę ???

14 maj 2014 - 08:18:26

Najtrudniej jest zdecydowanie urządzić małą łazienkę a właśnie z takimi ma się do czynienia w blokach. Sama mam niewielkie pomieszczenie i naprawdę długo musiałam się nagłowić zanim wymyśliłam jak wszystko zaplanować tak aby była funkcjonalna.
Tutaj jest ciekawy artykuł o tym jak powiększyć niewielką łazienkę:
http://www.ihouse.pl/news/detal/jak-powiekszyc-mala-lazienke/358/1 - polecam sobie poczytać.
Zupełnie zgadzam się również w tym, że lepiej jest zainwestować w jasne płytki - prezentują się bardzo atrakcyjnie.

Jak urządzić łazienkę ???

14 maj 2014 - 08:44:25

ja bym postawiła na ozdoby naturalne typu koszyki , pudełeczka drewniane, dodatki typu dywaniki ręczniki dała w kolorze gorzkiej czekolady , karmelu ,turkus , zielen zgniła i skoro masz okno to ja bym dała rolete nie biała a w kolorze i na parapecie kwiatek w ładnej doniczce, dodatkami też są muszle itp.



Jak urządzić łazienkę ???

22 maj 2014 - 17:43:08

Ja na przykład kupiłam sobie dekoracyjne panele szklane do kuchni. W dekeapl mieli niedrogo więc skorzystałam.

Jak urządzić łazienkę ???

27 maj 2014 - 12:39:47

Jak dla mnie za duzo rzeczy w tej lazience. Lepiej mniej. Wtedy wydaje sie ze jest wiecej miejsca. Fajne meble lazienkowe mozna znalezc tuttaj http://ceramik.info.pl/ - maja duzy wybor. Poza tym kolory sa spoko.

Jak urządzić łazienkę ???

04 cze 2014 - 16:20:16

nie linczujcie mnie ale moim zdaniem przy tych kafelkach wszystko będzie wyglądało jak sprzed 20 laty...

ale jeśli mowa o dodatkach to żadne fiolety i żywe kolory (zieleń, fuksja) bo nie pasuje to do reszty.

Zdecydowanie bardziej: wiklina, bordo, ozdoby w kolorze ciemnego paska na kafelkach, zazdroska w oknie, może dekoracyjnie bambusy... na półeczce świeczki w podstawkach + ułożone dobre jakosciowo sztuczne paczki kwiatów lub suszone/muszle

jak bym to tak widziała :)

i zgadzam się z Agata74! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-04 16:21 przez Mellody87.

Jak urządzić łazienkę ???

04 cze 2014 - 16:23:49

Chciałabym mieć taką łazienke..:)

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

04 cze 2014 - 16:26:36

Ja bym poszła w turkusowe dodatki :) Łazienka bardzo ładna, zazdroszczę! Ja w moim wynajmowanym mieszkaniu mam okropną łazienkę i reanimowałam ją zielenią.

Jak urządzić łazienkę ???

04 cze 2014 - 16:33:51

ja gdy tylko spojrzałam na zdjecia pomyslalam ze wymieniła bym dodatki na wszystko w jednym kolorze (turkus,fiolet,fuksja ..) reczniki + koszyczki w tym samym kolorze na kosmetyki i dozownik na mydło itd.. ja ostatnio poszalałam i mam łazienkę biało pomarańczową ale wiązało się to z remontem bo była... czarna..:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-04 16:34 przez magda1988-18.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

04 cze 2014 - 17:17:01

"Tłoczno" przy pralce, luz przy ręcznikach.Zamiast tego kosza-brudownika lepsza jest szafka- brudownik, z uchylnym koszem.Postaram się znaleźć fotkę.
http://allegro.pl/szafka-lazienkowa-z-koszem-na-pranie-2-szufladami-i4293198746.html

Ja mam suszarkę nad drzwiami. Po podciągnięciu sznurków nie widać wiszącego, suszącego się prania.Nie przeszkadza też podczas brania kąpieli.Zniknąć też powinny z widoku proszki do prania. W to miejsce proponuję prostokątne siedzisko w którym można je schować, a na nim położyć zwinięte lub złożone ręczniki. Lubię zieleń i jej morskie odcienie, dlatego dodatki dała bym w takich kolorach, natomiast ręczniki w zieleni i w kol. piaskowym. Po usunięciu suszarki zyska tez okno, przy którym można postawić świecę dekoracyjną. Przy umywalce niezbyt dobrze prezentują się duże ręczniki kąpielowe.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-04 18:07 przez PaniGami.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 3/5

Jak urządzić łazienkę ???

08 cze 2014 - 23:27:14

Zmieniłabym meble na bardziej kontrastujące mogą być wenge, do tego dywanik przy wannie też w ciemniejszym kolorze.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Jak urządzić łazienkę ???

12 cze 2014 - 18:04:34

ja urządzając moją łazienkę skorzystałam z pomocy biura http://www.superwizualizacje.pl/ które przygotowało dla mnie taką specjalna wizualizację. Coś wspaniałego mogłam zobaczyć jak wygląda moja wymarzona łazienka zanim przystąpiłam do remontu.. Zaoszczędziłam dużo czasu, stresu i pieniędzy bo nie wiedziałam czy na pewno wszystko się zmieści i będzie funkcjonalne:)

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Jak urządzić łazienkę ???

17 cze 2014 - 21:25:25

Moim zdaniem najważniejsza w łazience jest optymalizacja przestrzeni - tzn. np. zrobienie prysznica bez brodzika czy zainwestowanie w duże lustra ikea. To wszystko pozwoli optycznie powiększyć łazienkę. Do tego warto byłoby wybrać zabudowaną umywalkę i jakąś szafkę z przegrodą na brudne ubrania.

Jak urządzić łazienkę ???

03 lip 2014 - 11:27:58

Masz łazienkę z oknem, aż się prosi w niej o jakąś wiszącą roślinę coś wijącego się naokoło okna...
http://kokopelia.pl/rosliny-w-lazience/

zweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

22 wrz 2014 - 15:26:11

Cytat
Asztarte
Ja bym wszystkie kosmetyki pozamykala w koszyczkach itp, a nie taka wystawka. Sama taką mam i planuje uszyc pokrowce na wiklinowe koszyczki. Zawsze to ladniej wygląda jak się zaprasza gości. Żywe kolory dodatkow.

A w przyszłości wymienilabym kafelki, bo te mi się wybitnie nie podobaja. Takie nudne.

pokażesz jak wyglądają takie pokrowce jak zrobisz? też mam problem z chowaniem wszystkiego w łazience i nie wiem jak to opracować...

zweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Jak urządzić łazienkę ???

27 lis 2014 - 19:00:13

ja bym zamontowała karnisz (rure) a na nim grubą brązową gładką zasłonę aby oddzielała umywalkę i wc od wanny pralki itp. gdy będziesz się kąpać stworzysz intymną przytulną strefę w której szybko się zrelaksujesz. A w dzień odsuniesz aby była pomiędzy toaletą a wanną i nie przeszkadza. gdy przychodzą goście zasłaniasz całość i jest tylko kibel i umywalka. roleta również ciemnobrązowa. dodatki np. pokrowiec na pralkę brązowy a na nim same zamykane koszyczki (szybko posprzątać ;) ) na wannie świeczki. Kosz na pranie taki wyklinowy z materiałem i przykrywką żeby pasował do reszty koszów ;) ładny wieszaczek na ręczniki.polecam zostawić tylko szampon odżywkę, płyn do kąpieli i płyn do hig. intymnej. reszte pochować ;)
ostatecznie fajna drewniana gruba rama do lustra mydelniczka, kubek na szczoteczki i taka mydelniczka na mydło w kostce. nalałabym mydła w płynie a na tej do kostki to mydło metalowe (usuwające zapachy ) robi faaaajny efekt ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

uczesanie na wesele