Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Myślę, że w takiej sytuacji warto zamontować zarówno monitoring, jak i alarm. Ja swój zamawiałam z tej strony <moderacja> i dałam za niego coś ponad 100 zł. Sam alarm narobi hałasu i powiadomi o włamaniu, z kolei dzięki kamerom wszystko w razie czego zostanie nagrane, co może być potem dowodem w sądzie. Warto jednak pamiętać o tym, aby obraz z kamer był stosunkowo dobrej jakości, aby można było z niego coś odczytać.

Dobrym pomysłem będzie również ubezpieczenie wyposażenia mieszkania. Nie kosztuje to dużo, a jakby coś się stało to można dostać spory zwrot.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-21 19:48 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 4/5

Ja się zastanawiam nad kupieniem jakiejś niedrogiej kamerki do domu, nie chcę inwestować w cały system bo raczej nigdy na dłużej nie wyjeżdżam ale tak dla pewności by się coś przydało, szczególnie na okres święteczny i wakacyjny

podstawa ochrony to jest ubezpieczenie mieszkania oraz drzwi anty włamaniowe oraz okna ze specjalna powłoka . Mozna tez sobie wykupic ochrone swojego mieszkania w firmir ochrooniarskiej wtedy oni montuja czujki i jak tylko cos sie dzieje to przyjezdzaja i sprawdzaja stosowane jest to głownie w domach wolno stojacych ale w mieszkaniach w bloku tez widziałam tego typu rozwiaznia

Cytat
jasminka33
Ja się zastanawiam nad kupieniem jakiejś niedrogiej kamerki do domu, nie chcę inwestować w cały system bo raczej nigdy na dłużej nie wyjeżdżam ale tak dla pewności by się coś przydało, szczególnie na okres święteczny i wakacyjny

To najlepiej taka kamerka co ma czujniki ruchu, wtedy dostaniesz powiadomienie na telefon jak coś uruchomi taki czujnik. U nas mąż zainstalował taką <moderacja>, przydaje się jak wyjeżdżamy na dłużej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-30 22:03 przez moderator.

Sama jestem na etapie montowania skutecznego alarmu.

w mieszkaniu w sensie w bloku nie widze potrzeby montowania alarmu ale kamery jak najbardziej, ja mam zestaw 4 kamer z lanberga

Może faktycznie wystraszyć, szczególnie, jeśli w okolicy są jakieś zabudowania, mieszkają ludzie. Nie jest to wielki koszt, a może uratować. Ale które są godne uwagi?
Czy np. to - https://www.eltrox.pl/producent/hikvision.html rozwiązania sensowne i jakościowe?
Na które warto postawić?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-05 13:13 przez iza-kownacka.

Hej! Rewelacyjną opcją by zadbać o bezpieczeństwo w otoczeniu domowym jest monitoring warszawa . Cały system monitoringu wizyjnego działa przez 24 godziny na dobę, co pozwala na stałą kontrole tego co się dzieje w twojej okolicy. By dowiedzieć się więcej wpadnijcie do cdj.com.pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mieszkanie