Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

woski Yankee Candle

28 wrz 2013 - 15:28:35

Też nie znam tych zapachów, ale sprawdziłam i widzę, że w Manufakturze mogę je kupić;) Skuszę się, bo cena niziutka a "zapachowe" świeczki z ikei nie pachną w ogóle;]

woski Yankee Candle

28 wrz 2013 - 15:33:17

Cytat
Zuosnica
Też nie znam tych zapachów, ale sprawdziłam i widzę, że w Manufakturze mogę je kupić;) Skuszę się, bo cena niziutka a "zapachowe" świeczki z ikei nie pachną w ogóle;]
Ale wosk to nie świeczka :) Jak chcesz świeczkę, to też mają taką ofertę, ale to już trochę drożej. Wosk jest do takich kominków, w których zapalasz świeczkę, wosk się rozpuszcza i pachnie.

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

woski Yankee Candle

28 wrz 2013 - 15:40:57

wpisz w google 'beauty fashion shopping' i poszukaj na blogu postów o YC, blogerka je testuje i opisuje, może to Ci coś pomoże ;))

woski Yankee Candle

28 wrz 2013 - 15:47:39

Też się chyba skuszę na taki wosk (muszę jeszcze tylko zakupić kominek). Miałam w pracy świecę tej firmy-niesamowiciwe piękny zapach, a przede wszystkim go czuć w przeciwieństwie do wszytstkich innych zapachowych świec. I jeśli wierzyć-naturalny. Ja bardzo polecam tę firmę;)

woski Yankee Candle

28 wrz 2013 - 23:27:46

napiszcie które zapachy są fajne i słodkie :)

woski Yankee Candle

28 wrz 2013 - 23:36:07

Cytat
skasna
Cytat
Zuosnica
Też nie znam tych zapachów, ale sprawdziłam i widzę, że w Manufakturze mogę je kupić;) Skuszę się, bo cena niziutka a "zapachowe" świeczki z ikei nie pachną w ogóle;]
Ale wosk to nie świeczka :) Jak chcesz świeczkę, to też mają taką ofertę, ale to już trochę drożej. Wosk jest do takich kominków, w których zapalasz świeczkę, wosk się rozpuszcza i pachnie.
Tak, wiem, poczytalam o nich trochę:) nie dałabym ponad 100zl za świeczkę, na szczęście mam kominek;)
Wezmę coś dla siebie i teściowej, bo wszędzie rozstawia jakieś sztuczne dyfuzory:)

woski Yankee Candle

29 wrz 2013 - 21:56:32

kto ma i napisze ktore są fajne woski?

woski Yankee Candle

30 wrz 2013 - 12:58:54

Cytat
Evinkaa
kto ma i napisze ktore są fajne woski?
Jeśli lubisz słodkie zapachy to polecam Ci typowo "jedzeniowe" świece. Vanilla cupcake- pachnie jak waniliowe ciasteczka z odrobina cytrynki. Jest to bardzo ciepły i słodki zapach ( niektorych moze zemdlić). Paradise spice- pierwsze skrzypce gra tutaj banan, ale suszony (zapch identyczny jak chipsy bananowe). Zapach banana jest przełamany goździkami i cynamonem. Mój mężczyzna twierdzi, że pachnie jak pierniki :)
Strawberry buttercream- cudowny zapach. Truskawki z bitą śmietaną. Nic dodać nic ując.
Summer scoop- jest to nieco kwaśny zapach, ale nadal wyczuwalna jest słodycz. Pachnie jak rozgniecione widelcem truskawki posypane cukerm.
Poza tym świetnym zapachem jest vanilla lime.
Jeśli chodzi o zapach, ktory ma znetralizaowac jakieś smrodki z kuchni ( zapach kapusty, smazonej ryby) to świetnie spisze się fluffy towels, jest to zapach świeżego prania.

woski Yankee Candle

07 kwi 2022 - 11:20:02

to fakt . Cena może nie jest najniższa, ale dorosłam do tego ze czasami warto sobie odżałować i sprawić cos porządnego. Nie trafiłam jeszcze na tańszy zamiennik YC .

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

woski Yankee Candle

08 sie 2022 - 09:33:19

yankee candle stosuie od dawna.. zupelnie przypadkiem kupilam swieczki od nich na notino jak brakowalo mi do darmowej wysylki. ceny tam sa ok wiec teraz zamawiam kilka sztuk za jednym zamachem

woski Yankee Candle

21 sie 2022 - 16:56:56

jak brakowalo do wysylki? to sporo musialo brakowac bo one nie naleza do wybitnie tanich :D

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

woski Yankee Candle

23 sie 2022 - 22:28:58

wiesz co.. to nie jest tak ze są drogie.. ceny sa rozne, kazdy cos dla siebie znajdzie popatrz sobie https://www.notino.pl/search.asp?exps=yanke%20candle

woski Yankee Candle

25 sie 2022 - 20:50:55

no faktycznie dosc przyjazne te ceny :P to ja nie wiem jak ja szukalam ze widzialam tylko takie od 50 w gore :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lampy zapachowe aromanti