Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

hala łukowa

14 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak urządzić sypialnie ??

27 wrz 2013 - 11:54:58

Witajcie
Chciałabym nowoczesną sypialnie,mam wybrane łóżko i nie wiem jak ją dalej urządzić a dokładnie w jakim kolorze ściany,i chciałabym coś innego na ścianie za łóżkiem (np.kolor,jakaś tapeta)POMÓŻCIE!!!



jak urządzić sypialnie ??

27 wrz 2013 - 11:57:27

zależy jaki kolor lubisz, ja mam białe łoże, do tego Fioletowo kremowa narzuta, do tego fioletowa jedna ściana, gruby dywan z wysokim włosem też w tym samym odcieniu. Białe mebelki oraz fioletowe dodatki na parapecie oraz fioletowe rolety. wygląda ok.
zależy jaki kolor mebli chcesz mieć dodatkowo, może czekoladowa jedna z ścian a na niej jakiś szablon w innym kolorze oczywiści.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 11:58 przez kisiorek.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

jak urządzić sypialnie ??

27 wrz 2013 - 12:00:04

mi się za ścianą miodowe kolory podobają...

jak urządzić sypialnie ??

27 wrz 2013 - 12:03:24

ja mam ciemny fiolet na czterech scianach , duze okno a na nim dluga biala jednolita firanka bez wzorkow, biale loze i biala komoda i biala toaletka z szafkami nocnymi w stylu retro:)a na podlodze sa bardzo jasne panele
na lozku fioletowa narzuta z bialymi na przemian ulozonymi z fioletem poduszki ozdobne a wszystko oswietla delikatne swiatelko a i o takiej marzylam i taka mam i czuje sie w niej cudownie

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

08 paź 2013 - 07:37:06

Fajne łóżko:)My kupiliśmy dopiero mieszkanie i przed Nami remont a dopiero później urządzanie:) Myślę że jakiś miodowy kolor albo naklejka fajnie by wyglądała za łóżkiem.

[spam linkiem niezwiązanym z tematem wątku]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 07:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

jak urządzić sypialnie ??

11 lis 2013 - 15:28:58

sypialnia powinna być urządzona przede wszystkim tak, żeby była klimatyczna, żeby sprzyjała wypoczynkowi. Jednak sypialnia jest takim miejscem, w którym mamy się zrelaksować, dlatego musi panować tam odpowiedni klimat. Mi się bardzo podobają meble w takim stylu http://jacob-furniture.com/ i taka sypialnie mi się marzy:)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

15 sty 2014 - 15:04:42

Ja również uważam , że sypialnia powinna stworzyć miłą, intymną atmosferę ale jak wiadomo gustów jest tyle ile różnych osób ;) Tak więc u każdego sypialnia wygląda inaczej.
Generalnie najważniejsze jest to aby się w niej czuć wygodnie ...
Ja fajne meble do sypialni widziałam w ofercie brw: http://www.brw.com.pl/sypialnie/ - tutaj możecie sobie przejrzeć ich mebelki ;)
Sama zainwestowałam u siebie w meble z serii Orland i białe tapicerowane łóżko - wygląda to przepięknie i bardzo klimatycznie ;)

jak urządzić sypialnie ??

15 sty 2014 - 15:14:30

Ja jestem na etapie planowania remontu mojej sypialni. Ustaliłam, że trzy ściany będą w kolorze żakardowy amarant Dekoral a jedna ściana będzie oklejona tą tapetą:


jak urządzić sypialnie ??

15 sty 2014 - 15:24:23

ja niedawno skonczylam remont sypialni :)i teraz mamy jedna ściana- ta z lozkiem w kolorze ciemnego brazu- taka czekolada, a pozostale ja piaskowe. Nie mamy tez lampy na suficie , tylko tzw. "gipsowke " na ciemnej scianie :) firanka długa, podpieta, gładka, tiulowa :) jest pieknie :)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

20 sty 2014 - 15:20:37

Good idea! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-20 15:28 przez majkalesniewska7.

jak urządzić sypialnie ??

20 sty 2014 - 15:32:00

majkalesniewska --> to jest wg mnie super pomysł, a regał mozna jakoś przymocować to wtedy się nie przewróci



niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

14 mar 2019 - 23:10:09

Najważniejsze to wybrać odpowiedni materac

jak urządzić sypialnie ??

15 mar 2019 - 10:51:05

możesz zaszaleć w sypialni bo tam nie spędza się tyle czasu co w salonie czy kuchni :)

jak urządzić sypialnie ??

19 mar 2019 - 11:46:12

Jak podejsc od strony oswietlenia? Zastanawiam sie tez gdzie dokonac zakupu w Krakowie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

woski Yankee Candle