Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

32 minut temu

sprawdzony stomatolog

36 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

jak urządzić sypialnie ??

19 mar 2019 - 13:08:04

Poczytaj w necie jest pelno poradnikow.

Poiecam forum <moderacja>, tam jest tego cala masa!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-25 09:36 przez moderator.

jak urządzić sypialnie ??

19 mar 2019 - 19:28:07

Moim zdaniem dobrze dobrane i zroznicowane oswietlenie moze stworzyc atmosfere ktora bedzie na kazda okazje .. czy to mowimy o wieczornej lekturze czy spedzeniu romantycznego wieczoru razem. Jednym z podstawowych kryteriow jakimi warto sie kierowac bedzie przeznaczenie pomieszczenia. Dostosowanie swiatla do funkcji jaka ma pelnic bedzie sie roznilo. Patrzac na nowoczesny design to sporo osob decyduje sie np. na stworzenie koncika do czytania ksiazek .. inni natomiast stawiaja tylko na sypialnie jak miejsce do regeneracji po ciezkim dniu pracy. Trzeba jakos sensownie podejsc od strony doboru mocy oswietlenia oraz jego umiejscowienia. Dla mnie wazna jest takze jego barwa .. nie ukrywam, ze swiatlo niebieskie jest dla mnie bardziej neutralne i lepiej sie sprawdza w wiekszym spektrum zastosowan. Dobrym pomyslem jest rzucenie wzrokiem na gotowe projekty jakich jest pelno na blogach o wykonczeniach wnetrz .. w ten sposob zaoszczedzimy sporo na projektancie wnetrz. Jesli chodzi o sklep w ktorym mozna sie zaopatrzyc w lampy to wybor jest spory .. ja dobre opinie slyszalam o ledart.net.pl Zawsze tez mozna sie w tego typu sklepie zapytac o jakies cenne wskazowki :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-29 13:23 przez kowalskanatalia.

jak urządzić sypialnie ??

19 mar 2019 - 21:24:13

Ja polecam przejść się do Ikea albo do salonów z meblami i na pewno w oko wpadnie Ci jakieś świetne, nowoczesne rozwiązanie.

jak urządzić sypialnie ??

18 maj 2019 - 08:50:04

sypialnia jest miejscem wypoczynku i relaksu i aby spełniała swoja role to trzeba wybrac taki kolor scian by sie w niej dobrze czuc jeden wybierze wsciekły czerwony inny wybierze spokojne kolory . cała robote i tak robia dodatki czyli lampy, dywaniki, posciel, kwiaty, obrazki, plakaty itp. ja preferuje sypialnie w takim klimacie jak na zdjeciach



jak urządzić sypialnie ??

04 cze 2019 - 14:21:02

Na zdjęciach super to wygląda, ale pewnie sporo jest kłopotu ze sprzątaniem takich pomieszczeń. ;)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

jak urządzić sypialnie ??

05 wrz 2019 - 10:39:54

Jeśłi chodzi o oświetlenie to warto porównac sobie je w wielu sklepach. Często można się spotkać z kiepskiej jakości produktami, których użytkowanie dalekie jest od przyjemnego, dlatego nim wybierzemy jakąś ofertę, warto zapoznać się z opiniami, zarówno odnośnie samego asortymentu, jak i sklepu. Pamiętajmy także o tym, żeby porównać różne oferty, jeśli mamy konkretne wyobrażenie odnośnie tego jak mają wyglądać nasze kinkiety to nie rezygnujmy tylko dla tego, że w dwóch czy trzech sklepach nie udało nam się znaleźć takich jakie nam by się podobały.
Sama zamawialam oświetlenie do domu praktycznie w całości przez internet, mieszkam w mniejszym mieście tak wiec nie mogłam niczego ciekawego w sklepach znaleźć. W sypialni zamiast lampek nocnych mam po prostu kinkiety. Zamawialam <moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-15 11:17 przez moderator.

jak urządzić sypialnie ??

06 wrz 2019 - 08:48:07

Wow na zdjęciach wygląda to naprawdę świetnie! Ale widzę, że sporą rolę gra tutaj oświetlenie. Jeżeli poszukujecie sklepu z lampami to polecam mlamp. Osobiście mogę powiedzieć, że jakość względem ceny naprawdę jest zadowalająca, ja nigdy nie zawiodłam się. super

jak urządzić sypialnie ??

06 wrz 2019 - 15:28:55

Cytat
martynkaa28
Wow na zdjęciach wygląda to naprawdę świetnie! Ale widzę, że sporą rolę gra tutaj oświetlenie. Jeżeli poszukujecie sklepu z lampami to polecam mlamp. Osobiście mogę powiedzieć, że jakość względem ceny naprawdę jest zadowalająca, ja nigdy nie zawiodłam się. super
akurat do sypialni nie trzeba specjalnego oswietlenia. najwazniejsza rzecza jest dobrej jakosci lózko z dobrym materacem reszta to kwestia dodatków które robia całosci i tzw. klimat

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

jak urządzić sypialnie ??

06 lis 2019 - 14:56:04

Przede wszystkim miękki dywan, sypialinia musi mieć cichą i miękką podłogę:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-06 15:00 przez izkamiro.

jak urządzić sypialnie ??

02 gru 2019 - 16:23:57

duzym atutem jest tez drewniana podłoga, nie jakies tam panele :d

jak urządzić sypialnie ??

12 gru 2019 - 13:25:56

Tak, drewniana podłoga to jest to :)

jak urządzić sypialnie ??

07 lut 2020 - 09:49:00

Inspiracji możesz poszukać w na tej stronie www.meblotap.pl.. Sypialnia to wyjątkowe miejsce, nie warto się śpieszyć. Lepiej pomaleńku ale z wyczuciem. No i warto spędzić trochę czasu przed komputerem, można znalexć w necie prawdziwe perełki.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

01 lip 2020 - 11:17:53

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-15 12:08 przez moderator.

jak urządzić sypialnie ??

20 lip 2020 - 11:12:51

Mieliśmy problem z urządzeniem naszej sypialni bo niestety nie jest za duża, cokolwiek nie wymyśliłam coś nie pasowało i było nie tak jak sobie wymarzyłam dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy. Mąż znalazł ciekawą stronę z fajnymi projektami i artykułami pomocnymi w urządzaniu wnętrz. Zdecydowaliśmy się na pomoc projektanta i nie żałujemy, sami w życiu byśmy na takie rozwiązanie nie wpadli. Zobacz https://e-wystroj-wnetrz.pl/projektowanie-wnetrza/projekt-sypialni może i Tobie się przyda taka pomoc lub znajdziesz inspirację na urządzenie sypialni

jak urządzić sypialnie ??

29 lis 2020 - 22:16:50

Może fajna propozycja na fajne wnętrza będzie dostępna tu. Fajny blog o budowaniu stylowych wnętrz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drukarka