Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

8 minut temu

Druk ścienny

15 minut temu

Nowy samochód

35 minut temu

Montaż Klimatyzacji

40 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak urządzić sypialnie ??

27 wrz 2013 - 11:54:58

Witajcie
Chciałabym nowoczesną sypialnie,mam wybrane łóżko i nie wiem jak ją dalej urządzić a dokładnie w jakim kolorze ściany,i chciałabym coś innego na ścianie za łóżkiem (np.kolor,jakaś tapeta)POMÓŻCIE!!!



jak urządzić sypialnie ??

27 wrz 2013 - 11:57:27

zależy jaki kolor lubisz, ja mam białe łoże, do tego Fioletowo kremowa narzuta, do tego fioletowa jedna ściana, gruby dywan z wysokim włosem też w tym samym odcieniu. Białe mebelki oraz fioletowe dodatki na parapecie oraz fioletowe rolety. wygląda ok.
zależy jaki kolor mebli chcesz mieć dodatkowo, może czekoladowa jedna z ścian a na niej jakiś szablon w innym kolorze oczywiści.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 11:58 przez kisiorek.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

jak urządzić sypialnie ??

27 wrz 2013 - 12:00:04

mi się za ścianą miodowe kolory podobają...

jak urządzić sypialnie ??

27 wrz 2013 - 12:03:24

ja mam ciemny fiolet na czterech scianach , duze okno a na nim dluga biala jednolita firanka bez wzorkow, biale loze i biala komoda i biala toaletka z szafkami nocnymi w stylu retro:)a na podlodze sa bardzo jasne panele
na lozku fioletowa narzuta z bialymi na przemian ulozonymi z fioletem poduszki ozdobne a wszystko oswietla delikatne swiatelko a i o takiej marzylam i taka mam i czuje sie w niej cudownie

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

08 paź 2013 - 07:37:06

Fajne łóżko:)My kupiliśmy dopiero mieszkanie i przed Nami remont a dopiero później urządzanie:) Myślę że jakiś miodowy kolor albo naklejka fajnie by wyglądała za łóżkiem.

[spam linkiem niezwiązanym z tematem wątku]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 07:53 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

jak urządzić sypialnie ??

11 lis 2013 - 15:28:58

sypialnia powinna być urządzona przede wszystkim tak, żeby była klimatyczna, żeby sprzyjała wypoczynkowi. Jednak sypialnia jest takim miejscem, w którym mamy się zrelaksować, dlatego musi panować tam odpowiedni klimat. Mi się bardzo podobają meble w takim stylu http://jacob-furniture.com/ i taka sypialnie mi się marzy:)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

15 sty 2014 - 15:04:42

Ja również uważam , że sypialnia powinna stworzyć miłą, intymną atmosferę ale jak wiadomo gustów jest tyle ile różnych osób ;) Tak więc u każdego sypialnia wygląda inaczej.
Generalnie najważniejsze jest to aby się w niej czuć wygodnie ...
Ja fajne meble do sypialni widziałam w ofercie brw: http://www.brw.com.pl/sypialnie/ - tutaj możecie sobie przejrzeć ich mebelki ;)
Sama zainwestowałam u siebie w meble z serii Orland i białe tapicerowane łóżko - wygląda to przepięknie i bardzo klimatycznie ;)

jak urządzić sypialnie ??

15 sty 2014 - 15:14:30

Ja jestem na etapie planowania remontu mojej sypialni. Ustaliłam, że trzy ściany będą w kolorze żakardowy amarant Dekoral a jedna ściana będzie oklejona tą tapetą:


jak urządzić sypialnie ??

15 sty 2014 - 15:24:23

ja niedawno skonczylam remont sypialni :)i teraz mamy jedna ściana- ta z lozkiem w kolorze ciemnego brazu- taka czekolada, a pozostale ja piaskowe. Nie mamy tez lampy na suficie , tylko tzw. "gipsowke " na ciemnej scianie :) firanka długa, podpieta, gładka, tiulowa :) jest pieknie :)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

20 sty 2014 - 15:20:37

Good idea! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-20 15:28 przez majkalesniewska7.

jak urządzić sypialnie ??

20 sty 2014 - 15:32:00

majkalesniewska --> to jest wg mnie super pomysł, a regał mozna jakoś przymocować to wtedy się nie przewróci



niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

jak urządzić sypialnie ??

14 mar 2019 - 23:10:09

Najważniejsze to wybrać odpowiedni materac

jak urządzić sypialnie ??

15 mar 2019 - 10:51:05

możesz zaszaleć w sypialni bo tam nie spędza się tyle czasu co w salonie czy kuchni :)

jak urządzić sypialnie ??

19 mar 2019 - 11:46:12

Jak podejsc od strony oswietlenia? Zastanawiam sie tez gdzie dokonac zakupu w Krakowie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

woski Yankee Candle