Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
adrianka80
a kojarzycie Kringle Candle? mają bardzo fajne zapachy, palą się ponad 100 godzin, no ale swoje kosztują, więc zanim kupię to chcę zrobić małe rozeznanie, jaki zapach :). na święta chciałabym Christmas Stroll a tak to może jakiś pierniczkowy w stylu Gingerbread ?

ja powiem szczerze uwielbiam Kringle Candle :) wypróbowałam już kilka zapachów w tym właśnie Christmas Stroll. Można tam wyczuć fajną nutę sosny, goździków i innych przypraw :)

magitka a polecisz mi jeszcze jakieś zapachy? Bo chciałam zamówić kilka, wtedy w zapachdomu.pl miałabym przesyłkę za darmo :)

Cytat
adrianka80
magitka a polecisz mi jeszcze jakieś zapachy? Bo chciałam zamówić kilka, wtedy w zapachdomu.pl miałabym przesyłkę za darmo :)

haha też zamawiałam na zapachdomu! :) a koniecznie chcesz zimowe zapachy? Bo ja jeszcze wypróbowałam jesienne wiatry i kringle corn. Oba są bardzo fajne :)

Niekoniecznie :) chciałam sobie po prostu zamówić więcej świeczek na raz :) dobra to chyba się zdecyduję na te jesienne wiatry, kringle corn, i christmas stroll, które tak polecasz :)

w biedronce i rossmanie są fajne i ładnie pachną polecam

Kocham świeczki zapachowe, ale tylko waniliowe. W pepcko są dobre, ostatnio nawet kupiłam w biedronce :)

powiem Wam, że te biedronkowe świeczki w porównaniu do kringle candle to jednak jest niebo a ziemia! kc trzymają się naprawdę długo, pachną cały czas tak samo a inne to mi się wydaje, że potem to już pachną tylko stearyną

to prawda, są naprawdę wydajne a zapachy cudowne :)

Przyjemne są świeczki Yankee Candle w sklepie goodies jest ich mnóstwo. Lubię czasem wieczorem zapalić wanilię, daje efekt zniewalający w połączeniu z lampką wina czy chociażby wieczornej rozmowie.

Polecam bath and body works co prada są dość drogie ale ich zapach jest cudny i długotrwały :) często można dostać je na promocji następnie woski,świece z yankee candleno i świeczki z ikei :)

Moze zapach nie jest taki mocno swiateczny, ale bardzo relaksuje :) Takze polecam tym zapracowanym: http://www.skapiec.pl/site/cat/2869/comp/11971620 :) Ogolnie wspaniala sprawa swieczki zapachowe, dla mnie to jest cos co powinno byc w kazdym domu

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

uwielbiam waniliowe świeczki, te kupuję najczęściej

Ja mam wrażenie, że te świeczki bardzo słabo pachną, chyba, że ja trafiam na takie nijakie. Dlatego częściej sięgam po kadzidełka. A ulubione zapachy to wanilia, cynamon, drzewo sandałowe, pomarańcza.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Zamiast przepłacać za świeczki Yankee Candle, możecie sobie kupić woski do kominka :) Za jeden wosk zapłacimy 7/8zł, wystarczy nam na ok 8 paleń, a zapach jest zniewalający. Za cenę jednej świeczki możemy sobie zrobić sporą kolekcję wosków :) Spotkałam się też z opinią, że niektóre woski mają intensywniejszy zapach niż świeczka YC. Ja osobiście jestem wielką fanką wosków, moi znajomi doskonale o tym wiedzą i nawet ostatnio sprezentowali mi taką oto zapalniczkę z wygaszaczem do świeczek : http://www.kreocen.pl/kreowskaz/2014/grudzien.html?page=6



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-17 13:27 przez gersimii.

ja kupuje w Ikea bo zanim kupie musze powąchać ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stypendium stażowe