Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

używacie świeczek zapachowych? ja powiem szczerze, że na jesień i w zimie praktycznie codziennie wieczorem zapalam sobie jakąś:). koleżanki z pracy zamawiają Kringle Candle - zastanawiam się nad wypróbowaniem jakiegoś zapachu tej marki, szczególnie kuszą mnie te świąteczne sosnowe albo cynamonowe. polecicie jakiś konkretny zapach? :)

ja bardzo lubię świeczuszki :)
generalnie w zeszłym roku w rossmanie kupiłam jabłko z cynamonem i pomarańczkę :)
pachniały super w całym domu
pewnie w tym roku też kupię

Mi podobają się te z Ikei :) W Pepco też dają radę.

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Super są zapachowe świeczki :)

w ikea ta seria "ciastowa" - sernik, czekolada itp :)

w ciągu dnia - malina lub żurawina
wieczorem - wanilia lub róża

mam dość duże świeczki w szklanych słoiczkach zakręcane. waniliowa świeczką odkręconą wkładam do szuflady z moimi papilotami i kosmetykami - zawsze jak otwieram, to pięknie pachnie ;)

oj ja nienawidzę zapachowych świeczek :D tzn póki się pala to ok, ale zostawiają potem w pomieszczeniu przytłaczający, słodki zapach którego ciężko się pozbyć :) moja koleżanka miała w mieszkaniu taki zapach, serio nieprzyjemnie się do niej wchodziło i sami się dziwili "co tu tak śmierdzi" Nie wiedzieliśmy do czasu, aż ja od niej dostałam zestaw zapachowych świeczek pod choinkę i po tygodniu u mnie był ten sam zapach :D no mnie on przeszkadza :)

zweryfikowana
Posty: 812
Ostrzeżenia: 1/5

Ja używam tarteletek yankee candle do kominków aromaterapeutycznych, ale ostatnio zamierzma kupić świeczke, warte są swojej ceny, pięknie pachnie! Lubię też świeczki glade air wick, serie zimową w szczególności, długo się palą i pięknie pachną mam też kardamonową na dłższą metę męcząca, ale wświęta w sam raz!

Uwielbiam świeczki zapachowe, często kupuję w ikei o przeróżnych zapachach :) Waniliowe, pomarańczowe, różane, frezja lub jakieś inne świeczki o zapachu owoców ;)

Ja mam yankee candle- są świetne :)

a kojarzycie Kringle Candle? mają bardzo fajne zapachy, palą się ponad 100 godzin, no ale swoje kosztują, więc zanim kupię to chcę zrobić małe rozeznanie, jaki zapach :). na święta chciałabym Christmas Stroll a tak to może jakiś pierniczkowy w stylu Gingerbread ?

Ja uwielbiam świeczki z Fm :-) Mają 5 zapachów: werbenę,brzoskwinię,wiśnię,wanilię i paczulę. Ja uwielbiam werbenę,pachnie prześlicznie,tak świeżo cytrusowo :-)

A ja kupuję w biedronce, i duże i małe :) Pięknie pachną i majątku nie kosztują :)

ja kupuję w biedronce, najczęściej zapach pomarańczy, albo takie fioletowo-różowe :)

Ja mam sporo z Ikei,są niedrogie a duże i ładnie pachną ;) Mam wspomnianą tu serię ciasteczkową i kilka innych zapachów, mango, żurawina i takie tam. Czasami kupuję też w Empiku :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak urządzić sypialnie ??