Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Dobry psycholog

21 minut temu

Druk ścienny

29 minut temu

Nowy samochód

48 minut temu

Montaż Klimatyzacji

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

używacie świeczek zapachowych? ja powiem szczerze, że na jesień i w zimie praktycznie codziennie wieczorem zapalam sobie jakąś:). koleżanki z pracy zamawiają Kringle Candle - zastanawiam się nad wypróbowaniem jakiegoś zapachu tej marki, szczególnie kuszą mnie te świąteczne sosnowe albo cynamonowe. polecicie jakiś konkretny zapach? :)

ja bardzo lubię świeczuszki :)
generalnie w zeszłym roku w rossmanie kupiłam jabłko z cynamonem i pomarańczkę :)
pachniały super w całym domu
pewnie w tym roku też kupię

Mi podobają się te z Ikei :) W Pepco też dają radę.

zweryfikowana
Posty: 714
Ostrzeżenia: 3/5

Super są zapachowe świeczki :)

w ikea ta seria "ciastowa" - sernik, czekolada itp :)

w ciągu dnia - malina lub żurawina
wieczorem - wanilia lub róża

mam dość duże świeczki w szklanych słoiczkach zakręcane. waniliowa świeczką odkręconą wkładam do szuflady z moimi papilotami i kosmetykami - zawsze jak otwieram, to pięknie pachnie ;)

oj ja nienawidzę zapachowych świeczek :D tzn póki się pala to ok, ale zostawiają potem w pomieszczeniu przytłaczający, słodki zapach którego ciężko się pozbyć :) moja koleżanka miała w mieszkaniu taki zapach, serio nieprzyjemnie się do niej wchodziło i sami się dziwili "co tu tak śmierdzi" Nie wiedzieliśmy do czasu, aż ja od niej dostałam zestaw zapachowych świeczek pod choinkę i po tygodniu u mnie był ten sam zapach :D no mnie on przeszkadza :)

zweryfikowana
Posty: 812
Ostrzeżenia: 1/5

Ja używam tarteletek yankee candle do kominków aromaterapeutycznych, ale ostatnio zamierzma kupić świeczke, warte są swojej ceny, pięknie pachnie! Lubię też świeczki glade air wick, serie zimową w szczególności, długo się palą i pięknie pachną mam też kardamonową na dłższą metę męcząca, ale wświęta w sam raz!

Uwielbiam świeczki zapachowe, często kupuję w ikei o przeróżnych zapachach :) Waniliowe, pomarańczowe, różane, frezja lub jakieś inne świeczki o zapachu owoców ;)

Ja mam yankee candle- są świetne :)

a kojarzycie Kringle Candle? mają bardzo fajne zapachy, palą się ponad 100 godzin, no ale swoje kosztują, więc zanim kupię to chcę zrobić małe rozeznanie, jaki zapach :). na święta chciałabym Christmas Stroll a tak to może jakiś pierniczkowy w stylu Gingerbread ?

Ja uwielbiam świeczki z Fm :-) Mają 5 zapachów: werbenę,brzoskwinię,wiśnię,wanilię i paczulę. Ja uwielbiam werbenę,pachnie prześlicznie,tak świeżo cytrusowo :-)

A ja kupuję w biedronce, i duże i małe :) Pięknie pachną i majątku nie kosztują :)

ja kupuję w biedronce, najczęściej zapach pomarańczy, albo takie fioletowo-różowe :)

Ja mam sporo z Ikei,są niedrogie a duże i ładnie pachną ;) Mam wspomnianą tu serię ciasteczkową i kilka innych zapachów, mango, żurawina i takie tam. Czasami kupuję też w Empiku :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak urządzić sypialnie ??