Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Cześć. Szukam jakiegoś sposobu jakby tu naładować telefon, tablet czy iPoda kiedy to nie ma się totalnie żadnego dostępu do gniazdka, prądu i cywilizacji. Jak rozwiązać taki problem?

są specjalne ładowarki (przynajmniej do telefonu) posiadam taką i jak gdzies muszę wyjechać i nie mam kiedy naładować tel to podpinam i bateria się ładuję (musi to urządzenie - bateria być wcześniej naładowane )
wpisz w all - extra boost (i to jest ładowarka nokii taka kolorowa)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-18 16:17 przez dariak2.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

ale takie coś jest w stanie naładować mi pusty telefon na maks? widziałem już coś takiego ale nie am jeszcze zaufania do takich nowości. Na końcu się okaże że urządzenie naładowało mi baterie do 5 procent

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam specjalną ładowarkę, którą podłączam do auta, kiedy np potrzebuję nawigację w telefonie, a wiem, że bateria nie wytrzyma całej trasy :)

Ja znam taką baterię, która nadaje się do wszystkich urządzeń :) www.zaaz.pl nie ma co się zastanawiać jeśli chcesz mieć coś, co będziesz mógł/a używać wszędzie z wszystkimi urządzeniami.

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

O, malgonka, właśnie o coś takiego mi chodziło. Jak się tego używa, nie psuje się i ładuje baterię do końca?

Ja mam panel słoneczny do telefonu :)

Tak to wygląda. Fajna sprawa w podróży.


hm czyli w samochodzie tez nie ma opcji naładowania?

z tym panelem słonecznym ekstra, tylko gorzej jak będzie pochmurnie :P

Ładuje w każdych warunkach, w pochmurną pogodę po prostu wolniej niż w słoneczną.

Cytat
just7
O, malgonka, właśnie o coś takiego mi chodziło. Jak się tego używa, nie psuje się i ładuje baterię do końca?

taak, nie ma żadnych problemów z ładowaniem. Są również wymienne końcówki do różnych urządzeń. Koniec problemu z byciem w zasięgu w podróży!

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Sprawdziłam tę baterię Zaaz i faktycznie jest w porządku. Co prawda pojemność jest mała bo tylko 2000 mAh , ale to spokojnie starcza by naładować telefon. A na citeam ten zewnętrzny akumulator kosztuje 35 zł, także opcja tańsza niż dodatkowa bateria

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wystrój wnętrza