Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 13:49:07

Cytat
kaska__1990
Powiedzcie, że nie robicie imienin, bo nie macie warunków. Stanowczo i poważnie. Nie toleruję takiego zwalania się komuś bez zaproszenia, poza brakiem warunków wcale nie musicie mieć ochoty robić takich imprez i gościć tylu ludzi na raz.

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 13:53:58

Ogólnie ja nie jestem nauczona takich imprez. U mnie w domu sie imienin nie robiło. Jak przyszedł ktoś w odwiedziny to dawało się kawę i ciasto i tyle. A wieksze uroczystości typu 18, jakieś rocznice, chrzciny to zawsze jakąs salę się wynajmowało.

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 13:55:39

Powiedz im to co nam tutaj napisalas, nakreśl dokładnie ze serio nie macie warunków i nie chodzi o samo to czy do pokoju wejdzie 20 osob tylko o brak nakryc i siedzen. Jak tak im zalezy to zaproponuj wyprawienie tych imienic np w domu jego rodzicow

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 13:55:46

Cytat
kaska__1990
Powiedzcie, że nie robicie imienin, bo nie macie warunków. Stanowczo i poważnie. Nie toleruję takiego zwalania się komuś bez zaproszenia, poza brakiem warunków wcale nie musicie mieć ochoty robić takich imprez i gościć tylu ludzi na raz.

zgadzam się w 100%

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 15:53:18

Dziękuję za pomoc, faktycznie musimy sprawę postawić jasno. Nie będzie imprezy i tyle

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 15:56:54

Niby takie zachowanie z ich strony jest nie taktowne, ale zależy też jak wyglądają imieniny u nich? jesteście zapraszani konkretnego dnia na konkretną godzinę na imprezę?

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 15:59:52

Cytat
Euphoria330
Niby takie zachowanie z ich strony jest nie taktowne, ale zależy też jak wyglądają imieniny u nich? jesteście zapraszani konkretnego dnia na konkretną godzinę na imprezę?

No ale skoro nie mają na to ani warunków, ani ochoty to co zmuszać się powinni?

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 16:03:57

talerze kup grillowe -plastiki ,zmywanie odpadnie...
a w sumie to się nie przejmuj,jak się ,,zwala" i zobaczą ,że nie ma gdzie tyłka posadzić to wtedy może załapią o czym mówicie...przepraszam,że tak bezpośrednio ,ale czasem z niektórymi tak trzeba...

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 16:05:20

Cytat
Evans18
Cytat
Euphoria330
Niby takie zachowanie z ich strony jest nie taktowne, ale zależy też jak wyglądają imieniny u nich? jesteście zapraszani konkretnego dnia na konkretną godzinę na imprezę?

No ale skoro nie mają na to ani warunków, ani ochoty to co zmuszać się powinni?
w takim razie powinni stanowczo powiedzieć że nie robią i nie mają warunków. Np u mojego chłopaka jest tak że nie zaprasza się nikogo na imieniny a goście i tak są, więc może u nich była taka sama sytuacja... może pomyśleli że skoro autorka z chłopakiem odwiedza ich w imieniny to i oni też bo w końcu to brat.

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 16:08:47

Cytat
Euphoria330
Cytat
Evans18
Cytat
Euphoria330
Niby takie zachowanie z ich strony jest nie taktowne, ale zależy też jak wyglądają imieniny u nich? jesteście zapraszani konkretnego dnia na konkretną godzinę na imprezę?

No ale skoro nie mają na to ani warunków, ani ochoty to co zmuszać się powinni?
w takim razie powinni stanowczo powiedzieć że nie robią i nie mają warunków. Np u mojego chłopaka jest tak że nie zaprasza się nikogo na imieniny a goście i tak są, więc może u nich była taka sama sytuacja... może pomyśleli że skoro autorka z chłopakiem odwiedza ich w imieniny to i oni też bo w końcu to brat.
To fakt, u nich nie ma czegoś takiego jak zapraszanie. Są imieniny to po prostu się przyjeżdża

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 16:09:50

Ja bym stanowczo powiedziała, że nie wyprawiacie imienin i tyle.

Nie lubię takiego wpraszania się.. a u mojego też jest zwyczaj wyprawiania wszelkich urodzin, imienin czy rocznic - my jako jedyni nie wyprawiamy.

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 16:11:45

Cytat
marcelina1988
To fakt, u nich nie ma czegoś takiego jak zapraszanie. Są imieniny to po prostu się przyjeżdża

Super superaśnie, że rodzina się tak razem trzyma, ale to nie oznacza wchodzenia innym na głowę. Do każdego z osbna zadzwoń ty albo twój facet i powiedzcie grzecznie ale bardzo stanowczo, że nie organizujecie imienin i tego dnia was w domu nie będzie.

Małe mieszkanie a duża impreza...

26 sie 2013 - 16:21:16

Cytat
marcelina1988
Cytat
Euphoria330
Cytat
Evans18
Cytat
Euphoria330
Niby takie zachowanie z ich strony jest nie taktowne, ale zależy też jak wyglądają imieniny u nich? jesteście zapraszani konkretnego dnia na konkretną godzinę na imprezę?

No ale skoro nie mają na to ani warunków, ani ochoty to co zmuszać się powinni?
w takim razie powinni stanowczo powiedzieć że nie robią i nie mają warunków. Np u mojego chłopaka jest tak że nie zaprasza się nikogo na imieniny a goście i tak są, więc może u nich była taka sama sytuacja... może pomyśleli że skoro autorka z chłopakiem odwiedza ich w imieniny to i oni też bo w końcu to brat.
To fakt, u nich nie ma czegoś takiego jak zapraszanie. Są imieniny to po prostu się przyjeżdża
Właśnie więc dla nich to było normalne że do was przyjadą.... zwłaszcza że u was nie byli... w takim razie trzeba po prostu powiedzieć że nie ma warunków i zwyczajnie nie ma żadnej imprezy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wynajem mieszkania