Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

9 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dekoracja wnętrza

17 sie 2013 - 15:49:08

Hej dziewczyny, niedługo się wyprowadzam i zastanawiam się jak zrobić sobie pokój. Przeglądnęłam już mnóstwo zdjęć i dalej jestem niezdecydowana:( Dodam, że będę mieć pokój dość ustawny meble na pewno chce jasne i tu zaczyna się problem- na jaki kolor pomalować pokój. Myślałam nad szarością ale nie wiem czy nie będzie za smutno. Wstawcie zdjęcia może znajdziecie coś innego fajnego pasującego do jasnych mebli. :) Z góry dziękuje za wszelaką pomoc ;]

Dekoracja wnętrza

17 sie 2013 - 15:53:20

Jeżeli jasne meble to ja widzę jeden kolor- mięta ale taka przygaszona ;)

Dekoracja wnętrza

17 sie 2013 - 15:55:35

Ja mam dość jasne meble (nie białe,ale taka jasna sosna) i mam na jednej ścianie i suficie bardzo jasny szary a na reszcie taki jagodowy :) Malowałam miesiąc temu i jak dla mnie wygląda super :P

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

Dekoracja wnętrza

17 sie 2013 - 15:57:10

Ja jestem właśnie po remoncie.
Pokój mam w kolorach czerni, bieli i fuksji :)
Odważnie i oryginalnie :)

Wstawię za chwilkę zdjęcia :)

Wstawiam wizualizacje :) oraz zdjęcie kanapy i rolety bo trochę się różnią od projektu :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-17 16:13 przez amanduska153.

Dekoracja wnętrza

17 sie 2013 - 16:07:22

Hej. Ja też niedługo planuję przeprowadzkę i też myślę nad kolorem w sypialni. Podobnie jak Ty planuję zakup białych mebli (ewentualnie biała rozkładana kanapa i jasne meble). Jeśli o ściany chodzi - planuję pomalować na soczysty malinowy kolor. Nie wiem jeszcze czy zmieszam to z jakimś innym kolorem żeby nie było zbyt ciemno, czy rozjaśnię dodatkami, w każdym razie obstawiam malinowy.

Taką kanapę planuję kupić i mniej więcej to zdjęcie mnie inspiruje, jednak nie zupełnie o to mi chodzi:)
PS: W starym pokoju miałam podobny fiolet, tylko ciemniejszy i też wyglądało świetnie.

http://s.sklep.meble.pl/gfx/bogart/sklep_oferta/23183/lsofa_monika_producent_meble_bogart_pl_sofy_kanapy_8996890446.jpg

Dekoracja wnętrza

17 sie 2013 - 16:07:35

Wczoraj skonczylam malowac kuchnie, mam jasne meble a na scianach jasny fiolet/lila, sufit bialy. Wyglada super ;)

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

Dekoracja wnętrza

20 sie 2013 - 14:30:53

Jeśli jasne meble to może jakiś ciemniejszy kolor na ściany? Np morski/turkus? ;)

Dekoracja wnętrza

03 wrz 2013 - 08:26:32

amanduska153 pięknie :))

Dekoracja wnętrza

03 wrz 2013 - 10:17:03

Ja właśnie planuję odświeżyć pokój, który jest bo jest, ale przeszkadza mi jego wygląd. Pokój jest mały z balkonem, ale słońce zagląda do niego dopiero w godzinach popołudniowych więc przez pół dnia jest ciemnica. Żeby rozjaśnić pokój postawiłam na klasyczną biel, która będzie przełamana zielonymi dodatkami.
Zastanawiam się też nad drugą opcją: biały sufit,ściany leciutko szare plus do tego jasna zieleń z dodatków. Muszę zakryć okno więc będą firany, ale nie wiem czy krótkie czy długie.Co myślicie?

Dekoracja wnętrza

03 wrz 2013 - 10:24:24

Fuksja, ale np. jedna ściana i kawałek drugiej, fiolet, pomarańcz, ciemny niebieski..

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Dekoracja wnętrza

03 wrz 2013 - 10:38:10

Jak dla mnie to ściany pistacjowe, miętowe albo błękitne :)

Dekoracja wnętrza

06 wrz 2013 - 10:14:32

Oj ta pistacja mnie zachęciła bardzo, muszę poszukać. Pokój już jest pusty, bez tapet, tylko jakaś dziwna paskudna zielona farba szpeci mi ściany więc muszę zrobić jej przykrość i usunąć ;)Dzięki dziewczyny. Wpadam w szał dodatków :)

Dekoracja wnętrza

12 wrz 2013 - 16:20:59

Szarość jest ostatnio bardzo modna. :) Z tego co się dowiedziałam z programu wnętrzarskiego nie sprawdza się tylko w kuchni (może odbierać apetyt). Ale moim zdaniem szare pokoje absolutnie nie wyglądają przytłaczająco jeśli się je dobrze zaaranżuje, poza tym można wybrać jasny odcień szarości i dobrać kolorowe dodatki. :)

Dekoracja wnętrza

12 wrz 2013 - 17:06:05

Pracuje z architektami i z tego co widzę u Klientów to, dużo szarości,beżu, brąz i czerni. Dopasowują właśnie do białych mebli. Fajnie wygląda tak jak u amanduska153 Zimne kolory które, przełamuje jedna ściana w dość mocnym kolorze. Naprawdę super!

Dekoracja wnętrza

14 wrz 2013 - 20:34:40

mam dosyć jasne meble, wykończone ciemnymi listwami. ja mam 2 ściany żółte i 2 amarantowe jak na zdjęciu. meble stoją na żółtej bo ładnie odbijają się ciemne wykończenia mebli


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie sklępy w małopolsce (okolice Oświęcimia, Bielska)