Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Za około 3-4 miesiące wprowadzam się z rodzicami do nowego domu. Mój nie wielki pokój jest na poddaszu. Mam ciemno brązowe drzwi i ciemno brązowe panele. Nie mam pojęcia na jaki kolor pomalować pokój i czy to ma być farba czy czy cos innego. Chodzi mi po głowie kolor beżowy a sufit biały, coś takiego jak na zdjęciu. Podobają mi się ściany o takiej nie równej powierzchni. Doradzcie mi jaki kolor mebli, foteli będzie mi pasował do takiego koloru . W pokoju zamierzam mieć jedynie łóżko , szafke nocną , szafe z lustrem koniecznie, jakieś półki i dwa fotele oraz stolik, niestety nic wiecej tam nie wcisne. Doradzcie mi kolory mebli, foteli, a może podsuniecie mi pomysł odnośnie koloru ścian, szukam czegoś uniwersalnego ale nie białe.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-17 10:39 przez ciapka1.

ja mam w tym kolorze salon.Meble w każdym odcieniu brązu.
http://www.agatameble.pl/produkty/produkt/mebloscianki/mebloscianka-delius-1
ja mam takie jak w linku i wypoczynek ciemnobrązowy ze skóry.Do tego mam zielone poduszki i i inne dekoracje w podobnych kolorach.

wrzucam kilka inspiracji z poddaszami i ciemnymi podłogami ;)



dzięki dziewczyny , kto jeszcze

Skoro to taki mały pokoik, to postaw na jasne barwy i jasne meble, najlepiej białe, a poszaleć możesz z dodatkami i w nich dodać trochę kolorów.

Jak. Wyglada twoje poddasze? Od ilu cm od podlogi zaczyna sie skos? Jaki jest metraz!?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-19 21:55 przez gossipgirlxxx.

zweryfikowana
Posty: 200
Ostrzeżenia: 3/5

Tutaj pokazali kilka fajnych wskazówek (i to praktycznych) co do urządzania pokoju na poddaszu ;) poczytaj i popatrz - może akurat coś wykorzystasz ;)

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

koniecnzie wejdź na stronę http://www.magnatfarby.pl/ jest tam strasnzie dużo ciekawych inspiracji zarówno na tradycyjne farby jak i ciekawe struktury, np mój ulubiony stiuk wenecki czy perłowy :)

ja mam pokoj na poddaszu z tym ze mam biale sciany(tez takie nierowne jak ty chcesz). Mam czarne lozko, stoliki nocne brazowe(ale to chce zmienic), 2 szafki w kolorze jasnego drewna + naklejone na to jakies nalepki ozdobne bialo-czarne i wsio. Podloge mam z jasnego drewna.

moim zdaniem postaw moze na biale meble?

postaw na jakieś jasne/białe meble ; a kolorowymi drobiazgami udekorujesz resztę , np. podkładki na stolik, jakaś ramka ze zdjęciem .. żeby to miało ład i skład :)

Poddasze by wyglądało super w deskach.. Co do koloru ścian, do beżu będą pasowały każde meble. To tak jak do czerni- pasuje wszystko. A może jakiś błękit lub rozbielona żółć? Żółć od razu nadałaby pozytywny nastrój i okienko pewnie będzie niewielkie, więc pokój wydawałby się jaśniejszy niż w rzeczywistości.

Też zmieniam pokój na poddasze i maluje dwie ściany na jasny beż, a dwie na miętowo i do tego białe meble :)

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Miętowy kolor na pewno będzie świetnie wyglądał:) Ja bym pomyślała nad fototapetą. Oczywiście jeśli masz możliwość położenia takiej w pokoju. Doda to fajnego klimatu pomieszczeniu. Niedawno widziałam ładne fototapety na <moderacja>Najbardziej podobają mi się czarno białe miasta ale kolorowe też są fajne. Wszystko zależy od wystroju pokoju i kolorów ścian:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 14:29 przez moderator.

Cytat
corkachaosu
Poddasze by wyglądało super w deskach.. Co do koloru ścian, do beżu będą pasowały każde meble. To tak jak do czerni- pasuje wszystko. A może jakiś błękit lub rozbielona żółć? Żółć od razu nadałaby pozytywny nastrój i okienko pewnie będzie niewielkie, więc pokój wydawałby się jaśniejszy niż w rzeczywistości.
ja mam całe poddasze drewniane, tzn na ścianach panele są, ale jak masz wybrać kolor to jakiś jasny

Mnie się takie kolorki podobają beże biele



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoracja wnętrza