Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

11 minut temu

sprawdzony stomatolog

14 minut temu

sklep detailingowy

38 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:24:37

Od czegoś trzeba zacząć:) mamy działkę, i zdecydowaliśmy się na ten domek.May wiem :) ale lubię takie małe przytulne wnętrza :)do tego dużo pracujemy w domu spędzamy wieczory i niedziele, więc dla nas utrzymanie takiego domu będzie chyba łatwiejsze :) no i ogrzać łatwiej w zimę...

dom dla mnie i dla narzeczonego mego i ewentualnie za parę lat dla dzidzi :)

ile może kosztować budowa takiego domu metodą oszczędnościową ?


fajny domeczek?



Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:28:08

domek fajny, zwyczajny. Ja nie o takim bym marzyła:)
Najważniejsze że wam się podoba, to ma być Wasze gniazdko:)

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:29:38

ładny dom też o takim myślałam,ale wybraliśmy parterówkę,bo na starość nie będziemy mieli siły chodzić po schodach ;) a ja Wam sugeruję założenie solarów,bo to naprawdę jest duża oszczędność.

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:31:01

On jest mały? o.O

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:31:52

sliczny domek :)

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:35:09

mi sie podoba:)
teraz podobno ceny dosc mocno spadły za materiały i wszystko co do budowy, wiec dobry czas na budowanie

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:35:49

bardzo fajny :) też marze o domu ale fundusze nie pozwalają.. co do kosztów to nie mam pojęcia

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:36:05

świetny ! i nie taki mały. :D

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:36:07

dla mnie tez za mały :)

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:39:30

Jeżeli miałabym budować własny dom to wybrałabym już coś większego.

Ale to przecież Tobie ma się podobać.

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:40:00

lato jest tak,więc wiadomo że w lato się ludzie budują i tym podobne,więc ceny materiału są wysokie. Wiem,bo mam z tym codziennie styczność.

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:40:03

zależy ile ma metrów:) niedawno z mojej rodzinki budowali dom który miał 180m2 (dwa garaże,dom niski z zagospodarowanym poddaszem) koszt był ogromny.. same fundamety i ściany to 100-150tys zł i zależy jakie materiały, jakie ocieplenie dach... jejku budowa wymaga tyle pracy i zaangażowania. Trzeba dobrze dobierać ekipy bo kłamią,robią na "odwal się" wylewają beton i zasypują piaskiem bo już muszą iść, a później brakuje i nie wiadomo o co chodzi... tragediaaaa!!!;/

Nie zostawiajcie ich samych bez opieki :) taka moja rada. Powodzenia życzę :) :*

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:40:43

Siostra mojego narzeczonego jest na etapie budowy i brali kredyt to ten dom oszacowali na pand 400 tys. a również jest mały bo ma 104m2, oczywiście z wykończeniem i wszystkim, bo stan surowy bodajże kosztował 140tys ;)

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:44:42

Metoda oszczędnościowa czyli że będziecie budować sami albo ktoś z rodziny? Mój tata ma firmę budowlaną i jak budował nam domek akurat 2 lata temu to wyszło z całkowitym wykończeniem 300tys - domek 120m2. Przy czym tata ma zniżki na materiały budowlane - no i większość robił sam. Znajomi budowali podobny domek do naszego tylko że za wszystko normalnie płacili i wyszło ich 450tys.

Wybraliśmy dom :)

06 cze 2013 - 10:46:26

to jest taka moja alternatywa dla mieszkania w bloku :)w którym no nie chciałabym mieszkać :)
chcę mieć kawałek swojego miejsca na ziemi :) ale nie chce stawiać wielkiego domu, który będzie stał pusty, taki bez życia :)

Cytat
skarbek2012
Metoda oszczędnościowa czyli że będziecie budować sami albo ktoś z rodziny? Mój tata ma firmę budowlaną i jak budował nam domek akurat 2 lata temu to wyszło z całkowitym wykończeniem 300tys - domek 120m2. Przy czym tata ma zniżki na materiały budowlane - no i większość robił sam. Znajomi budowali podobny domek do naszego tylko że za wszystko normalnie płacili i wyszło ich 450tys.


samą budowa bardzo bardzo bliski, najlepszy kumpel mojego faceta, a całą reszta zajmiemy się sami i ludki z rodziny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-06 10:48 przez Polina123.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

magiczne wnętrza