Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta organizacja

2 minuty temu

przestrzeganie diety

19 minut temu

zalety diety pudełkowej

34 minut temu

skuteczna dieta

55 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:35:37

Pokazywałam wam jakiś czas temu kanapę z wbudowanym regałem - ostatnie zdjecia. Traz znalazłam inną opcję - mogę zamówić kanapę na wymiar i regały, które nie będą częścią kanapy i jeśli się znudzą, można je odsunąć. Która wersja lepsza?



lubię czytać i to ma być sposób na to by mieć książkę pod ręką, szukałam firmy, która mi taką zrobi - rozkładaną ale mniejszą niż na zdjęciu - na 2 miejsca (większa sie nie zmieści. Jeśli się nie podoba, będę wdzięczna za wklejenie swojego typu



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 14:15 przez slodzonamysza.

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:39:44

rewelacyjna w takiej formie jaka jest na zdjęciu, jak na 2 miejsca to może stracić cały swój urok :)

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:42:32

nie podoba mi sie

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:43:13

E, mi się nie podoba. Nie lubię takich niskich regałów, cokolwiek tam położysz nie będzie tego widać. No chyba, że tak ma być :D. Ale książek bym tam nie położyła, książki to trofea i udusiłabym, kto by mi je położył tak blisko ziemi, jeszcze by ktoś wlazł przypadkiem >.<

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:43:51

coś w tym stylu znalazłam na extrameble.pl - kanapa samaya



niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:26:39

Cytat
BadMedicine
E, mi się nie podoba. Nie lubię takich niskich regałów, cokolwiek tam położysz nie będzie tego widać. No chyba, że tak ma być :D. Ale książek bym tam nie położyła, książki to trofea i udusiłabym, kto by mi je położył tak blisko ziemi, jeszcze by ktoś wlazł przypadkiem >.<
trofea? książki się czyta. Siadasz na kanapie, wyciągasz łapę i bierzesz coś do czytania, Trofea służą do patrzenia, książki - do czytania

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:30:24

Cytat
zambezi
nie podoba mi sie

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:33:10

Cytat
sanhac
rewelacyjna w takiej formie jaka jest na zdjęciu, jak na 2 miejsca to może stracić cały swój urok :)

nie wyobrażam sobie jej z 2 miejscami ;p . Taka się nie zmieści czy co ?

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:34:56

Cytat
kasztankova
Cytat
sanhac
rewelacyjna w takiej formie jaka jest na zdjęciu, jak na 2 miejsca to może stracić cały swój urok :)

nie wyobrażam sobie jej z 2 miejscami ;p . Taka się nie zmieści czy co ?
nie zmieści. z 2 miejscami ma 2 metry szerokości. Taką mamy teraz, tylko starą i brzydką, ale rozmiarowo- w sam raz

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:35:59

Mi też się nie podoba:)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:37:55

Cytat
klauudens
Mi też się nie podoba:)
a możecie wkleić jakieś swoje typy?

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:39:14

Fajna,ale moim zdaniem nie na 2 miejsca. I według mnie te półeczki służą by postawić tam jakieś elementy dekoracyjne. Książek tam bym nie położyła. Ewentualnie dobre miejsce na pilota jeżeli nie masz małych dzieci:)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:42:39

Cytat
moni1224
Fajna,ale moim zdaniem nie na 2 miejsca. I według mnie te półeczki służą by postawić tam jakieś elementy dekoracyjne. Książek tam bym nie położyła. Ewentualnie dobre miejsce na pilota jeżeli nie masz małych dzieci:)
nie cierpię elementów dekoracyjnych. Musze mieć książkę pod ręką. Zresztą ustawianie pierdółek na półeczkach kojarzy mi się ze starszymi paniami kolekcjonującymi porcelanowe koty

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:43:38

mi się nie podoba, bo wygląda niepraktycznie - głowa "wisi" w powietrzu, nie można jej oprzeć.

a gdzie by ją można zrobić... poszukaj, nie kupuj gotowych. na pewno za niemałą kasę ktoś Ci zrobi ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:46:03

Cytat
SunFlower23
mi się nie podoba, bo wygląda niepraktycznie - głowa "wisi" w powietrzu, nie można jej oprzeć.

a gdzie by ją można zrobić... poszukaj, nie kupuj gotowych. na pewno za niemałą kasę ktoś Ci zrobi ;)
ale we wszystkich kanapach oparcie jest takie, ze nie oprzesz głowy. Tak wysokiej jeszcze nie widziałam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co nakleić na drzwi w pokoju? ;)