Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

operacja oczu

10 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:35:37

Pokazywałam wam jakiś czas temu kanapę z wbudowanym regałem - ostatnie zdjecia. Traz znalazłam inną opcję - mogę zamówić kanapę na wymiar i regały, które nie będą częścią kanapy i jeśli się znudzą, można je odsunąć. Która wersja lepsza?



lubię czytać i to ma być sposób na to by mieć książkę pod ręką, szukałam firmy, która mi taką zrobi - rozkładaną ale mniejszą niż na zdjęciu - na 2 miejsca (większa sie nie zmieści. Jeśli się nie podoba, będę wdzięczna za wklejenie swojego typu



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-16 14:15 przez slodzonamysza.

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:39:44

rewelacyjna w takiej formie jaka jest na zdjęciu, jak na 2 miejsca to może stracić cały swój urok :)

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:42:32

nie podoba mi sie

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:43:13

E, mi się nie podoba. Nie lubię takich niskich regałów, cokolwiek tam położysz nie będzie tego widać. No chyba, że tak ma być :D. Ale książek bym tam nie położyła, książki to trofea i udusiłabym, kto by mi je położył tak blisko ziemi, jeszcze by ktoś wlazł przypadkiem >.<

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 10:43:51

coś w tym stylu znalazłam na extrameble.pl - kanapa samaya



niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:26:39

Cytat
BadMedicine
E, mi się nie podoba. Nie lubię takich niskich regałów, cokolwiek tam położysz nie będzie tego widać. No chyba, że tak ma być :D. Ale książek bym tam nie położyła, książki to trofea i udusiłabym, kto by mi je położył tak blisko ziemi, jeszcze by ktoś wlazł przypadkiem >.<
trofea? książki się czyta. Siadasz na kanapie, wyciągasz łapę i bierzesz coś do czytania, Trofea służą do patrzenia, książki - do czytania

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:30:24

Cytat
zambezi
nie podoba mi sie

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:33:10

Cytat
sanhac
rewelacyjna w takiej formie jaka jest na zdjęciu, jak na 2 miejsca to może stracić cały swój urok :)

nie wyobrażam sobie jej z 2 miejscami ;p . Taka się nie zmieści czy co ?

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:34:56

Cytat
kasztankova
Cytat
sanhac
rewelacyjna w takiej formie jaka jest na zdjęciu, jak na 2 miejsca to może stracić cały swój urok :)

nie wyobrażam sobie jej z 2 miejscami ;p . Taka się nie zmieści czy co ?
nie zmieści. z 2 miejscami ma 2 metry szerokości. Taką mamy teraz, tylko starą i brzydką, ale rozmiarowo- w sam raz

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:35:59

Mi też się nie podoba:)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:37:55

Cytat
klauudens
Mi też się nie podoba:)
a możecie wkleić jakieś swoje typy?

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:39:14

Fajna,ale moim zdaniem nie na 2 miejsca. I według mnie te półeczki służą by postawić tam jakieś elementy dekoracyjne. Książek tam bym nie położyła. Ewentualnie dobre miejsce na pilota jeżeli nie masz małych dzieci:)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:42:39

Cytat
moni1224
Fajna,ale moim zdaniem nie na 2 miejsca. I według mnie te półeczki służą by postawić tam jakieś elementy dekoracyjne. Książek tam bym nie położyła. Ewentualnie dobre miejsce na pilota jeżeli nie masz małych dzieci:)
nie cierpię elementów dekoracyjnych. Musze mieć książkę pod ręką. Zresztą ustawianie pierdółek na półeczkach kojarzy mi się ze starszymi paniami kolekcjonującymi porcelanowe koty

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:43:38

mi się nie podoba, bo wygląda niepraktycznie - głowa "wisi" w powietrzu, nie można jej oprzeć.

a gdzie by ją można zrobić... poszukaj, nie kupuj gotowych. na pewno za niemałą kasę ktoś Ci zrobi ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

kanapa z regałem

12 maj 2013 - 15:46:03

Cytat
SunFlower23
mi się nie podoba, bo wygląda niepraktycznie - głowa "wisi" w powietrzu, nie można jej oprzeć.

a gdzie by ją można zrobić... poszukaj, nie kupuj gotowych. na pewno za niemałą kasę ktoś Ci zrobi ;)
ale we wszystkich kanapach oparcie jest takie, ze nie oprzesz głowy. Tak wysokiej jeszcze nie widziałam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co nakleić na drzwi w pokoju? ;)