Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 11:54:47

Dziewczyny zamierzam się przeprowadzić z chłopakiem do jego babci. Ma duze mieszkanie i chce się nam z nimi podzielić. Problem w tym że uwielbia palić w mieszkaniu. pali praktycznie 2 paczki dziennie... a ja niestety zapachu fajek nie znosze.. są może jakieś metody, aby usunąć ten zapach? może jakies pochłaniacze, przywieszki z zapachami? Ma ktoś podobny problem,jak sobie radzicie?

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 11:56:09

no zapach fajek raczej łatwy do usunięcia nie jest... pewnie już wszystko nim jest przeżarte. kanapy, firanki

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 11:58:13

Remont i terapia antynikotynowa dla babci...

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 11:58:51

ogólnie chyba tylko odświeżacz do powietrza, ale musisz wyprać firanki i doczyścić sprzęty, które pewnie będą miały na sobie żółty nalot widziany tylko z bliska, ale bardzo łatwy do umycia :)

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 11:59:53

my dostaliśmy mieszkanie po dziadku,który palił fajkę za fajką. Nowe tynki zrobiliśmy,wszystko nowe,ale niestety zapachu fajek nie da się zniwelować ;/

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:01:56

Cytat
michelle92
no zapach fajek raczej łatwy do usunięcia nie jest... pewnie już wszystko nim jest przeżarte. kanapy, firanki

I pewnie ściany pożółknięte. Fe. Od mojego ojca,który pali dużo od wielu lat dostałam encyklopedie,które były kilka lat u niego w domu. Dał mi je jakieś 5 lat temu może więcej i do tej pory śmierdzą. Nie dotykam ich w ogóle. Stoją sobie za szklaną szybą nieużywane.

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:03:59

Nie usuniesz tego zapachu dopóki babcia będzie palić. Niestety.

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:15:19

Cytat
eddy0607
Nie usuniesz tego zapachu dopóki babcia będzie palić. Niestety.

Domyślam się dlatego zastanawiam się jak go w największym stopniu zniwelować, co zastosować..

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:23:29

Mój facet pali w mieszkaniu i uwierz mi próbowałam wszystkiego. Ten zapach wchodzi we wszystko: łózko, pościel, firanki, a nawet moje ciuchy...Jak wychodziłam od niego (a że ja nie palę) to po prostu czułam na ulicy ten smród ode mnie...I stawiałam jakieś odświeżacze powietrza, wietrzyłam non stop, nic nie daje rady. Może poproś babcię, żeby paliła tylko w jednym pomieszczeniu i zamykała wtedy drzwi, a resztę mieszkania porządnie wyszoruj..

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:27:48

Cytat
eddy0607
Mój facet pali w mieszkaniu i uwierz mi próbowałam wszystkiego. Ten zapach wchodzi we wszystko: łózko, pościel, firanki, a nawet moje ciuchy...Jak wychodziłam od niego (a że ja nie palę) to po prostu czułam na ulicy ten smród ode mnie...I stawiałam jakieś odświeżacze powietrza, wietrzyłam non stop, nic nie daje rady. Może poproś babcię, żeby paliła tylko w jednym pomieszczeniu i zamykała wtedy drzwi, a resztę mieszkania porządnie wyszoruj..

To jest jej mieszkanie i może w nim robić co chce, więc to trochę niezręczne.

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:28:01

A nie może wyjść z mieszkania i zapalić jeśli musi to w ogóle robić.Tego zapachu nie da się ot tak pozbyć i osoby niepalące wyczują ten zapach.

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:28:04

Niech podczas palenia odpala sobie też kadzidełko...mniejszy smród... ;)

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:32:41

Cytat
fajneubrania
A nie może wyjść z mieszkania i zapalić jeśli musi to w ogóle robić.Tego zapachu nie da się ot tak pozbyć i osoby niepalące wyczują ten zapach.

Starsza kobieta, która idzie nam młodym na ręke. Nawet nie śmiałabym ja zapytać czy nie paliła by na balkonie.

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:35:51

yy...nie chciałabym mieszkać w takim domu, ale jeśli już tam będziecie mieszkać to nie wiem, jakieś zapachy może pomogą,chociaż wątpie,ale zawsze można spróbować:)

jak usunąć zapach fajek?

03 maj 2013 - 12:37:38

No to jeśli nie możesz jej poprosić o to żeby paliła, albo w jednym pomieszczeniu, albo na balkonie to musisz przyzwyczaić się do tego zapachu. Nie ma takiego środka który mógłby zniszczyć ten smród, w momencie kiedy nadal ktoś pali. Mogę Ci tylko doradzić,że z tych wszystkich odświeżaczy których próbowałam najsilniejsze były takie patyczki zapachowe AIR WICK.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja szafa