Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:22:44

Cytat
camilla0103
rozumiem ;) pewnie masz racje bo wiesz jak to wyglada, tak czy inaczej fajnie miec taka ścianę jako glowny akcent salonu np z kominkiem czy inaczej zaaranzowana.
tak czy inaczej zycze zadowolenia z aranżacji :)
dzięki. o kominku mogę pomarzyć - w bloku niestety się nie bardzo da :(
ehhh, może mi jednak moja specjalistka wkombinuje to biurko gdzie indziej i wtedy pod ścianą wyląduje stary nastrojowy fotel i będzie kącik do czytania.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:25:14

Cytat
slodzonamysza
[zamierzam użyć normalnych cegieł, Takich jak wszędzie. A wszędzie własnie takie są. No chyba ze ktoś kupuje od wuja Staszka. Jaśnie pani się nie uraziła, ale zdziwiło ją, że wypowiedziała się osoba, która nic nie wie. I właśnie to napisałam - że nie wiesz i jest nie tak, jak myślisz. Po co się unosić? Bo ktoś powiedział, ze nie masz racji?

No to wszędzie czy jednak nie wszędzie?

Napisz na szczycie "zakaz wypowiadania się dla osób, które "nic nie wiedzą""

Rozumiem, że Ty już wiesz, jak jest, że już masz tę ścianę, więc o czym temat? Skoro już masz wyrobioną opinię?

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:54:16

Cytat
gala-gradiva
Cytat
slodzonamysza
[zamierzam użyć normalnych cegieł, Takich jak wszędzie. A wszędzie własnie takie są. No chyba ze ktoś kupuje od wuja Staszka. Jaśnie pani się nie uraziła, ale zdziwiło ją, że wypowiedziała się osoba, która nic nie wie. I właśnie to napisałam - że nie wiesz i jest nie tak, jak myślisz. Po co się unosić? Bo ktoś powiedział, ze nie masz racji?

No to wszędzie czy jednak nie wszędzie?

Napisz na szczycie "zakaz wypowiadania się dla osób, które "nic nie wiedzą""

Rozumiem, że Ty już wiesz, jak jest, że już masz tę ścianę, więc o czym temat? Skoro już masz wyrobioną opinię?
nie mam ściany, ale wiem jak jest. Jest taka dobra życiowa zasada - nie mówić o rzeczach, o których nie wiesz. Ja ci tylko napisałam, jak to wygląda w normalnych firmach - to co mi powiedziała osoba od wystroju wnętrz i to, czego się dowiedziałam w firmach, które takie płytki mają w ofercie. Napisałam ci jak jest, ale ty, zamiast przyswoić nową wiedzę, uniosłaś się dumą. Ja nie pytałam o jakość płytek, tylko o to czy pasują do reszty. Wypowiedziałaś się nie na temat, bez jakiejkolwiek wiedzy i jeszcze się unosisz, że ktoś cie wyprowadził z błędu???

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 02:03:42

Cytat
slodzonamysza
nie mam ściany, ale wiem jak jest. Jest taka dobra życiowa zasada - nie mówić o rzeczach, o których nie wiesz. Ja ci tylko napisałam, jak to wygląda w normalnych firmach - to co mi powiedziała osoba od wystroju wnętrz i to, czego się dowiedziałam w firmach, które takie płytki mają w ofercie. Napisałam ci jak jest, ale ty, zamiast przyswoić nową wiedzę, uniosłaś się dumą. Ja nie pytałam o jakość płytek, tylko o to czy pasują do reszty. Wypowiedziałaś się nie na temat, bez jakiejkolwiek wiedzy i jeszcze się unosisz, że ktoś cie wyprowadził z błędu???

No widzisz, Ty wiesz "to, czego się dowiedziałaś w firmach, które takie płytki mają w ofercie" (nie to, żeby ich celem było reklamowanie i sprzedawanie swojego produktu, nie no) a ja wiem to, co wiem ze swojego otoczenia. "Napisałam ci jak jest, ale ty, zamiast przyswoić nową wiedzę, uniosłaś się dumą." Mogłabym powiedzieć do Ciebie dokładnie to samo, co Ty do mnie, tak na logikę.

Aha, zapytałaś "co sądzicie", nie "czy pasują do reszty", tak dla ścisłości.

I kto tu się unosi?

Wstawiaj sobie co sobie chcesz.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 03:52:23

Ja mam ceglaną ścianę w salonie i też z nawiązaniem do stylu retro, ale łączonego z nowoczesnym klimatem. Wszyscy się zachwycają tym, łącznie ze mną na czele :D

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 07:35:00

Cytat
ana1019
cegła daje fajny,ciepły,przytulny nastrój a ten niebieski sie z tym gryzie
moim zdaniem nie pasuje jedno do drugiego

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 07:58:21

dla mnie ok tylko czy ta cegla wspolgra z niebieskim :)) no ale najwazniejsze abys ty byla zadowolona :)

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 08:07:25

Cytat
slodzonamysza
Cytat
camilla0103
rozumiem ;) pewnie masz racje bo wiesz jak to wyglada, tak czy inaczej fajnie miec taka ścianę jako glowny akcent salonu np z kominkiem czy inaczej zaaranzowana.
tak czy inaczej zycze zadowolenia z aranżacji :)
dzięki. o kominku mogę pomarzyć - w bloku niestety się nie bardzo da :(
ehhh, może mi jednak moja specjalistka wkombinuje to biurko gdzie indziej i wtedy pod ścianą wyląduje stary nastrojowy fotel i będzie kącik do czytania.
kominek w bloku - a ten elektryczny czy jakoś tak? ;D można mieć :)

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 08:12:16

A ja bym została przy niebieskich ścianach - dlaczego niby z cegłami łączyć tylko beże? Tu np. jest zielona i fajnie się komponuje :)


ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 08:33:56

Niebieski odpada. Chyba że cegłę pomalujesz na jasno.




Co do takich ceglanych wstawek to uwielbiam je, ale jeśli są z prawdziwej cegły, te gotowce w sklepach na metry to już nieeee maja tego efektu i stylu.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 08:41:18

Mi się coś takiego nie podoba:)

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 08:55:57

Cytat
slodzonamysza
o kominku mogę pomarzyć - w bloku niestety się nie bardzo da :(
Ale dlaczego pomarzyć? Można zrobić elektryczny. Moja koleżanka wykombinowała sobie coś takiego i wygląda rewelacyjnie :)

Co do samego koloru... Ten niebieski raczej nie będzie pasował, ale beż byłby idealny. Sam pomysł świetny.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 09:04:04

Czerwone cegły najładniej komponują się z ciepłymi szarościami :)

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 09:17:40

Z niebieskim jakoś średnio mi się to widzi,ale generalnie fajny pomysł :)
U mojego taty są półki z cegieł, ceglany piec (nie używany,do dekoracji :P) i te belki na suficie o których wspominałaś. Fajnie się to komponuje :)

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 09:29:36

Próbuj w wizualizacją, może wyjść bardzo fajnie (mi się tam na pierwszy rzut oka podoba, ale ja lubię połączenie niebieskie ściany + jasne meble + ciepłe/stylizowane dodatki).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POKÓJ hn