Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

38 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:32:25

hej, kombinuję nad wystrojem mieszkania. Mam salon z kuchnią - około 24 metrów. Kuchnia będzie trochę w stylu retro. Salon w kolorze jasno-niebieskim, jaśniejszym niż na zdjęciu. Będę miała w salonie znękę o szerokości około 3 metrów, gdzie zamierzam wstawić duże biurko. Całość - połączenie stylu współczesnego i retro. I o tą wnękę głównie chodzi. nie wiedziałam, co tam dać i zastanawiam się nad płytkami ze starej cegły. Co wy na to? podobają wam się takie elementy?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 00:35 przez slodzonamysza.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:39:46

ten niebieski nie pasuje moim zdaniem do cegły ..

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:43:15

Cytat
extrashopping
ten niebieski nie pasuje moim zdaniem do cegły ..
tu niebieski jest za ciemny. będzie raczej taki odcień, ale jeszcze jaśniejszy biorę jeszcze pod uwagę jasny beż/kawa z mlekiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 00:43 przez slodzonamysza.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:46:32

cegła daje fajny,ciepły,przytulny nastrój a ten niebieski sie z tym gryzie
moim zdaniem nie pasuje jedno do drugiego



niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:49:59

Cytat
ana1019
cegła daje fajny,ciepły,przytulny nastrój a ten niebieski sie z tym gryzie
moim zdaniem nie pasuje jedno do drugiego
no tego się właśnie boję. Będę miała robiąną wizualizację, więc chyba poprosze o 2 wersje.

A wiecie może, jak się nazywają takie białe cusie jak przy podłodze wzdłuż ścian, tylko pod sufitem?

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:55:24

listwy sufitowe

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:00:16

Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 01:00 przez gala-gradiva.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:02:27

to szkoda,że nie wiesz,że te cegły można polakierować i nic nie leci..

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:05:13

Cytat
ana1019
to szkoda,że nie wiesz,że te cegły można polakierować i nic nie leci..

Jakbym chciała LAKIEROWANE CEGŁY to bym sobie położyła FOTOTAPETĘ.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:05:20

Cytat
gala-gradiva
Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]
nie, nie wiesz. Te cegły są impregnowane i wzmacniane. nic z nich nie leci. To jest stara solidna cegła, cięta na płytki - solidna i twarda nawet bez impregnowania
Cytat
ana1019
listwy sufitowe
juuupiii, jesteś moim bohaterem. Pół dnia z mężem mysleliśmy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 01:06 przez slodzonamysza.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:06:45

niebieski jest raczej zimnym kolorem... bardziej beda Ci tutaj pasowac beże na scianach + ta cegla, byloby to fajne i klimatyczne wnetrze. Pozatym zaslanianie glownego akcentu pokoju (wlasnie tej wneki z cegielek) byloby niebyt dobrym pomyslem (chyba ze to biurko wystawne), ale jak ma sluzyc, to zazwyczaj trzyma sie tam papiery, laptop itp wiec połączenie nie w moim stylu raczej ;)
zeby powiedziec wiecej musialabym znac rozklad pokoi, bo zajmuję się tą branża, jednak ciężko cos stwierdzić po tylu informacjach:)

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:11:13

Cytat
slodzonamysza
Cytat
gala-gradiva
Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]
nie, nie wiesz. Te cegły są impregnowane i wzmacniane. nic z nich nie leci. To jest stara solidna cegła, cięta na płytki - solidna i twarda nawet bez impregnowania

Och przepraszam, uraziłam jaśnie panią. Pytanie - po co zakładasz wątek skoro nie wolno się w nim wypowiadać?;D

Aha, i wybacz, że nie wiedziałam z góry, JAKICH cegieł chcesz użyć - że solidnych, że impregnowanych, ze ble ble. Wybacz.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:13:43

Cytat
camilla0103
niebieski jest raczej zimnym kolorem... bardziej beda Ci tutaj pasowac beże na scianach + ta cegla, byloby to fajne i klimatyczne wnetrze. Pozatym zaslanianie glownego akcentu pokoju (wlasnie tej wneki z cegielek) byloby niebyt dobrym pomyslem (chyba ze to biurko wystawne), ale jak ma sluzyc, to zazwyczaj trzyma sie tam papiery, laptop itp wiec połączenie nie w moim stylu raczej ;)
zeby powiedziec wiecej musialabym znac rozklad pokoi, bo zajmuję się tą branża, jednak ciężko cos stwierdzić po tylu informacjach:)
oprócz tego mamy tylko sypialnię swoją i dziecka. W żadnym biurka raczej nie dam - nie starczy miejsca. Długo kombinowałam z tym biurkiem i to jedyne sensowne miejsce. Papiery postaram się jakoś schować, by nie były na widoku. Ściana nie będzie centralnym miejscem pokoju, tylko będzie schowana we wnęce. Na środku będzie stała kanapa i 2 miniregały po jej bokach - przy oparciu, na jego wysokość.
Cytat
gala-gradiva
Cytat
slodzonamysza
Cytat
gala-gradiva
Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]
nie, nie wiesz. Te cegły są impregnowane i wzmacniane. nic z nich nie leci. To jest stara solidna cegła, cięta na płytki - solidna i twarda nawet bez impregnowania

Och przepraszam, uraziłam jaśnie panią. Pytanie - po co zakładasz wątek skoro nie wolno się w nim wypowiadać?;D

Aha, i wybacz, że nie wiedziałam z góry, JAKICH cegieł chcesz użyć - że solidnych, że impregnowanych, ze ble ble. Wybacz.
zamierzam użyć normalnych cegieł, Takich jak wszędzie. A wszędzie własnie takie są. No chyba ze ktoś kupuje od wuja Staszka. Jaśnie pani się nie uraziła, ale zdziwiło ją, że wypowiedziała się osoba, która nic nie wie. I właśnie to napisałam - że nie wiesz i jest nie tak, jak myślisz. Po co się unosić? Bo ktoś powiedział, ze nie masz racji?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 01:19 przez slodzonamysza.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:17:14

Cytat
gala-gradiva
Cytat
slodzonamysza
Cytat
gala-gradiva
Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]
nie, nie wiesz. Te cegły są impregnowane i wzmacniane. nic z nich nie leci. To jest stara solidna cegła, cięta na płytki - solidna i twarda nawet bez impregnowania

Och przepraszam, uraziłam jaśnie panią. Pytanie - po co zakładasz wątek skoro nie wolno się w nim wypowiadać?;D

Aha, i wybacz, że nie wiedziałam z góry, JAKICH cegieł chcesz użyć - że solidnych, że impregnowanych, ze ble ble. Wybacz.

a poza tym wszyscy zdrowi?Bo zachowujesz się dziwnie..

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:18:22

rozumiem ;) pewnie masz racje bo wiesz jak to wyglada, tak czy inaczej fajnie miec taka ścianę jako glowny akcent salonu np z kominkiem czy inaczej zaaranzowana.
tak czy inaczej zycze zadowolenia z aranżacji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POKÓJ hn