Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

18 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:32:25

hej, kombinuję nad wystrojem mieszkania. Mam salon z kuchnią - około 24 metrów. Kuchnia będzie trochę w stylu retro. Salon w kolorze jasno-niebieskim, jaśniejszym niż na zdjęciu. Będę miała w salonie znękę o szerokości około 3 metrów, gdzie zamierzam wstawić duże biurko. Całość - połączenie stylu współczesnego i retro. I o tą wnękę głównie chodzi. nie wiedziałam, co tam dać i zastanawiam się nad płytkami ze starej cegły. Co wy na to? podobają wam się takie elementy?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 00:35 przez slodzonamysza.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:39:46

ten niebieski nie pasuje moim zdaniem do cegły ..

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:43:15

Cytat
extrashopping
ten niebieski nie pasuje moim zdaniem do cegły ..
tu niebieski jest za ciemny. będzie raczej taki odcień, ale jeszcze jaśniejszy biorę jeszcze pod uwagę jasny beż/kawa z mlekiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 00:43 przez slodzonamysza.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:46:32

cegła daje fajny,ciepły,przytulny nastrój a ten niebieski sie z tym gryzie
moim zdaniem nie pasuje jedno do drugiego



niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:49:59

Cytat
ana1019
cegła daje fajny,ciepły,przytulny nastrój a ten niebieski sie z tym gryzie
moim zdaniem nie pasuje jedno do drugiego
no tego się właśnie boję. Będę miała robiąną wizualizację, więc chyba poprosze o 2 wersje.

A wiecie może, jak się nazywają takie białe cusie jak przy podłodze wzdłuż ścian, tylko pod sufitem?

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 00:55:24

listwy sufitowe

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:00:16

Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 01:00 przez gala-gradiva.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:02:27

to szkoda,że nie wiesz,że te cegły można polakierować i nic nie leci..

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:05:13

Cytat
ana1019
to szkoda,że nie wiesz,że te cegły można polakierować i nic nie leci..

Jakbym chciała LAKIEROWANE CEGŁY to bym sobie położyła FOTOTAPETĘ.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:05:20

Cytat
gala-gradiva
Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]
nie, nie wiesz. Te cegły są impregnowane i wzmacniane. nic z nich nie leci. To jest stara solidna cegła, cięta na płytki - solidna i twarda nawet bez impregnowania
Cytat
ana1019
listwy sufitowe
juuupiii, jesteś moim bohaterem. Pół dnia z mężem mysleliśmy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 01:06 przez slodzonamysza.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:06:45

niebieski jest raczej zimnym kolorem... bardziej beda Ci tutaj pasowac beże na scianach + ta cegla, byloby to fajne i klimatyczne wnetrze. Pozatym zaslanianie glownego akcentu pokoju (wlasnie tej wneki z cegielek) byloby niebyt dobrym pomyslem (chyba ze to biurko wystawne), ale jak ma sluzyc, to zazwyczaj trzyma sie tam papiery, laptop itp wiec połączenie nie w moim stylu raczej ;)
zeby powiedziec wiecej musialabym znac rozklad pokoi, bo zajmuję się tą branża, jednak ciężko cos stwierdzić po tylu informacjach:)

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:11:13

Cytat
slodzonamysza
Cytat
gala-gradiva
Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]
nie, nie wiesz. Te cegły są impregnowane i wzmacniane. nic z nich nie leci. To jest stara solidna cegła, cięta na płytki - solidna i twarda nawet bez impregnowania

Och przepraszam, uraziłam jaśnie panią. Pytanie - po co zakładasz wątek skoro nie wolno się w nim wypowiadać?;D

Aha, i wybacz, że nie wiedziałam z góry, JAKICH cegieł chcesz użyć - że solidnych, że impregnowanych, ze ble ble. Wybacz.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:13:43

Cytat
camilla0103
niebieski jest raczej zimnym kolorem... bardziej beda Ci tutaj pasowac beże na scianach + ta cegla, byloby to fajne i klimatyczne wnetrze. Pozatym zaslanianie glownego akcentu pokoju (wlasnie tej wneki z cegielek) byloby niebyt dobrym pomyslem (chyba ze to biurko wystawne), ale jak ma sluzyc, to zazwyczaj trzyma sie tam papiery, laptop itp wiec połączenie nie w moim stylu raczej ;)
zeby powiedziec wiecej musialabym znac rozklad pokoi, bo zajmuję się tą branża, jednak ciężko cos stwierdzić po tylu informacjach:)
oprócz tego mamy tylko sypialnię swoją i dziecka. W żadnym biurka raczej nie dam - nie starczy miejsca. Długo kombinowałam z tym biurkiem i to jedyne sensowne miejsce. Papiery postaram się jakoś schować, by nie były na widoku. Ściana nie będzie centralnym miejscem pokoju, tylko będzie schowana we wnęce. Na środku będzie stała kanapa i 2 miniregały po jej bokach - przy oparciu, na jego wysokość.
Cytat
gala-gradiva
Cytat
slodzonamysza
Cytat
gala-gradiva
Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]
nie, nie wiesz. Te cegły są impregnowane i wzmacniane. nic z nich nie leci. To jest stara solidna cegła, cięta na płytki - solidna i twarda nawet bez impregnowania

Och przepraszam, uraziłam jaśnie panią. Pytanie - po co zakładasz wątek skoro nie wolno się w nim wypowiadać?;D

Aha, i wybacz, że nie wiedziałam z góry, JAKICH cegieł chcesz użyć - że solidnych, że impregnowanych, ze ble ble. Wybacz.
zamierzam użyć normalnych cegieł, Takich jak wszędzie. A wszędzie własnie takie są. No chyba ze ktoś kupuje od wuja Staszka. Jaśnie pani się nie uraziła, ale zdziwiło ją, że wypowiedziała się osoba, która nic nie wie. I właśnie to napisałam - że nie wiesz i jest nie tak, jak myślisz. Po co się unosić? Bo ktoś powiedział, ze nie masz racji?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 01:19 przez slodzonamysza.

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:17:14

Cytat
gala-gradiva
Cytat
slodzonamysza
Cytat
gala-gradiva
Wiem jedno - z tych cegieł leci tyle syfu, że efekt nie jest warty sprzątania ;]
nie, nie wiesz. Te cegły są impregnowane i wzmacniane. nic z nich nie leci. To jest stara solidna cegła, cięta na płytki - solidna i twarda nawet bez impregnowania

Och przepraszam, uraziłam jaśnie panią. Pytanie - po co zakładasz wątek skoro nie wolno się w nim wypowiadać?;D

Aha, i wybacz, że nie wiedziałam z góry, JAKICH cegieł chcesz użyć - że solidnych, że impregnowanych, ze ble ble. Wybacz.

a poza tym wszyscy zdrowi?Bo zachowujesz się dziwnie..

ceglana ściana w salonie

21 kwi 2013 - 01:18:22

rozumiem ;) pewnie masz racje bo wiesz jak to wyglada, tak czy inaczej fajnie miec taka ścianę jako glowny akcent salonu np z kominkiem czy inaczej zaaranzowana.
tak czy inaczej zycze zadowolenia z aranżacji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POKÓJ hn